Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Agaat collier 11
Agaat collier
Startprijs 250 EUR
Hanger GG 19e eeuws 133
Hanger GG 19e eeuws
Startprijs 240 EUR
Verkocht
Y-collier GG met citrien 104
Y-collier GG met citrien

Resultaat:

240 EUR

Verkocht
Collier parel aquamarijn 109
Collier parel aquamarijn

Resultaat:

275 EUR

Ring WG/GG heren 482
Ring WG/GG heren
Startprijs 220 EUR
Ring GG blauw saffier, briljant 355
Ring GG blauw saffier, briljant
Startprijs 220 EUR
Roze parelsarmband 284
Roze parelsarmband
Startprijs 220 EUR
Broche peervormig met kwastje 183
Broche peervormig met kwastje
Startprijs 220 EUR
Ring WG met steen 159
Ring WG met steen
Startprijs 220 EUR
Verkocht
Bloedkoraalcollier met gd slot 80
Bloedkoraalcollier met gd slot

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Chrysocolla collier met hanger diamant 61
Chrysocolla collier met hanger diamant

Resultaat:

220 EUR

Granaat armband 56
Granaat armband
Startprijs 220 EUR
Ring WG diamant 53
Ring WG diamant
Startprijs 220 EUR
Collier met parels en goudsteen 256
Collier met parels en goudsteen
Startprijs 210 EUR
Ring WG entourage achtig 108
Ring WG entourage achtig
Startprijs 210 EUR
Amethist armband 309
Amethist armband
Startprijs 200 EUR
Broche camee 158
Broche camee
Startprijs 200 EUR
Oorstekers WG sterren 76
Oorstekers WG sterren
Startprijs 200 EUR
Pandora armband en collier 202
Pandora armband en collier
Startprijs 190 EUR
Collier met been en goudsteen 285
Collier met been en goudsteen
Startprijs 180 EUR
Ring GG solitair 207
Ring GG solitair
Startprijs 180 EUR
Ring GG zirconia 6
Ring GG zirconia
Startprijs 180 EUR
Cameehanger, goud 547
Cameehanger, goud
Startprijs 175 EUR
Verkocht
Bloedkoraal collier 107
Bloedkoraal collier

Resultaat:

175 EUR