Antieke Duits zilveren koffiekan op vier poten uitlopend in bladdecor. Handgreep en schenktuit zijn eveneens met blad-en bloemdecor versierd. Bovenop het scharnierende deksel is een pijnappel gemontee...
Drie deel plated, 20e eeuw. Een broodman en twee servetringen. 28x20x10cm. en 3-6 cm. Cond.:G
Getorste houten thora met zilveren monturen waarin halfedelstenen, aanwijspunnt Lapis-Lazuli. L.28.5 cm., Cond.:U
6 zilveren theelepels,nieuw, 925, bewerkte steel met aan de bovenzijde een soort pijnappel. totaal ca 42 gr.
Jugendstil decoratieve keramische vaas met Z1 gekeurde zilveren hals met handgreep en scharnierende deksel. H.40 cm., voet ø11cm., Cond.:U
Sterling zilveren strooier op vier pootjes in de vorm van een windmolen. 925/000, Engels, H.10cm., ca. 86gr. Cond.:U
Zilveren mosterdpot, bokaalvorm, Empire stijl, Frans, met blauw glazen inzetbakje. Een pootje los erbij en het scharnier van de deksel zit los. 14x8cm
Zilveren lepeldoos met opgehoogd gecontoureerd deksel met gegraveer werk en handgreep , staand op vier klauwpootjes en bekleed met blauw velours. 12.5x8x4cm., ca. 230gr.
Vier delen zilveren schrijfmateriaal: Sterling zilveren kroontjespen en kroontjespen houder, zilveren niëllo bewerkt vulpotlood en een 2e gehalte zilveren ballpoint. Cond.:R
Pracht stuk: Antieke Hollands zilveren koektrommel met gravure op de scharnierende deksel. 835/000, midden 19e eeuw, MT: Harmannus Ellens Oving , Groningen, Jaarletter: Z 1859, 11x8x6cm.ca. 179gr.
Stel, peper-en zoutstrooier, 800/000 zilver, voorstellende boer en boerin met bajonet sluitende vulopening in de voet, ca.96gr., L.7cm., Cond.:U
Twee zilveren twee-armige kandelaars voor drie kaarsen met gedraaid reliëf op ovale voet 835/000, begin 1900, Duitsland, ca. 780 gr. (zeer klein gedeelte gevuld), H.23cm., armafstand 30 cm., Cond.:U
Kavel zilver waaronder: vingerhoed, zeilboot, zoutvat houder en spinnewiel. Cond.:R
Zilveren gebakschep naar antiek voorbeeld. Driemaster zeilschipaan de steel, de bak is versierd met een typisch Hollandse voorstelling: windmolen en melkmeisje, ca. 96gr., L.25cm., Cond.:U
Geslepen kristallen suikerpot en melkkan met ster op de bodem, voorzien van zilveren randen en beugel met parelrand. 835/000, MT: J.M.van Kempen Voorschoten ca. 1870.Suikerpot: 6xø10cm., melkkan: 5.5x...
Zilveren ei op drie pootjes, Rusland, met florale emaille bewerking en halfedelstenen, 84 zolotniks, 875/000 zilver, 9.5xø5cm., ca. 138gr.
Geslepen twee delige kristallen toiletset, bestaande uit karaf (11xø7cm.) en pot (7.5xø8.5cm.) met ruit-en waaier slijpsel en ster op de bodem, voorzien van gedreven zilveren deksels met bladmotieven....
Zilveren theeservies: Theepot model Kardinaal, MT.: D.J.Aubert, 's-Gravenhage en roomstel op blad MT.: van Kempen Utrecht, Jaarletter: P: 1950, 935/000. Totaal gewicht zilver ca. 950 gr. Cond.:U
Zilveren samovaartje, Rusland,met florale emaille bewerking, 84 zolotniks 8758/000 zilver, H.10cm., ca. 155gr.
Hollands zilveren bonbonschaaltje, ovaal vormig, met opengewerkte rand, voorzien van florale motieven 835/000 ca. 127 gr. 15.5x11x2.5cm., Cond.:U
Drie delig zilveren 800/000 835/000 koffieservies, ca.1900, MT: Lutz&Weiss, Pforzheim koffiekan heeft beenisolatoren. H.12.5-24.5 cm., totaal ca.1100gr.
Bijzonder groot zilveren pronktafelstuk, geheel staand op vier opengewerkte leeuwenkoppootjes. De schaal heeft drie ovaal geschulpte opengewerkte en met florale motieven versierde opzet-schalen. Gehal...
Drie in elkaar passende geëtste karaffen in silver plated rijkelijk bewerkte inzetbak. Bak ø 14cm, H.6.5cm., Karaffen H.,21 cm., 1 stop is gelijmd.
Fraai vier delig Hollands zilveren theeservies bestaande uit theepot, melkkan, suikerpot en lepelvaasje: op ovale voet, afgewerkt met dubbele filetranden en pijnappel op deksel van theepot, 1e gehalte...