Moderne ijskoeler Alessi design Italië met tablet en flesopener (gebruikt) 33xø46cm. Cond.: G
Zilveren lepel met fraai Jugendstil gravering op voorzijde van de steel. Huwelijksgeschenk met inscriptie op de achterzijde van de steel. MT:. Arthur Schubert Breslau / Kraclaw D. ca. 1901. ca. 68gr. ...
Antieke Hollands zilveren mergboor met ivoren heft, 835/000 Grootkeur. Jaarletter: W : 1831, MT.:onleesbaar, L.22.5 cm., Cond.:U
Antieke Hollands zilveren mergboor, aan twee kanten bruikbaar, 835/000 Grootkeur, jaarletter: B: 1836, MT.:Johan Curvers, Rotterdam, ca. 64gr., L.21cm., Cond.:U
Albaster thora met zilveren monturen waarin halfedelstenen. Aanwijspunt amethist. L.24 cm., Cond.:U
Zilveren lepel met Jugendstil gravering op de voorijzde van de steel. Huwelijksgeschenk met inscriptie op de achterzijde van de steel. Onbekend meesterteken Duitsland ca. 78gr. L.: 23,5cm.
Mooie grote sauciere zilver 830/000, Göteborg,Schweden, 1920, MT:AEH, 10x25x18cm., ca.546gr.
Engels sterling zilveren koffiekan, 925/000, begin 1900. MT: Silversmiths Regentstreet Londen. H.21cm., ca. 551 gr. incl.handvat.
Hollands zilveren tasbeugel, 835/000. Grootkeur. Beugel is versierd met florale motieven en 4 vossen. ca 85 gr. Breedte 14.5cm. Cond. U
Bijzonder mooi Engels zilveren 19e eeuws dienblad op drie pootjesmet gewelfde geprofileerde rand 925/000 Jaarletter: I, MT: J.P.V., ca. 670 gr. ø25.5 cm., Cond.:U
Melkkan en suikerpot zilver 826/000, Denemarken 1911, Simon Groth, MT: MS&CO, met parelrand decor, en vogel-en florale gravure. H.11-11 cm., ø6-11.5cm., totaal ca.338gr.
Zilveren lepel met Jugendstil gravering op voorzijde van de steel. Huwelijksgeschenk met inscriptie op de achterzijde van de steel. Fabriek Reinhard Ruppertz Solingen (D) ca. 1903, ca. 64gr. L.: 22,5c...
Divers plated bestek 1e helft 20e eeuw; opdienlepels, dessertlepels, soeplepels, theelepels, vorken, visschep etc. Cond.: G
Zwaar bewerkt zilveren decoratie ei met religieuze motieven, gedeeltelijk gevuld. H.11cm. ø7cm.
Zilveren lepel met Jugendstil gravering op voorzijde van de steel. Huwelijksgeschenk met inscriptie op de achterzijde van de steel. MT:. F. Reusch & Sohne Elmshorn (D) ca. 1911, ca. 64gr. L.: 22,5cm.
Grote Engelse sterling zilveren tafelstrooier met hand ajourgezaagde afneembare dop. 925/000, begin 1900. MT: M.T.Birks, H.23cm., ca. 185gr.
Mooie rijkelijk bewerkte heupflacon rondom versierd met putti afbeeldingen, 835/000, ca. 215gr., H.14cm., Cond.:U
Zilveren lepel met Jugendstil gravering op voorzijde van de steel. Huwelijksgeschenk met inscriptie op de achterzijde van de steel. MT:. S. Abraham Berlijn ca. 1897, ca. 45gr. L.: 21,5cm.
Vijf -delig plated koffieservies, 2e helft 20e eeuw, in goede staat. ø35x23 cm.
Antieke Hollandse bijbel uit 1853 net dubbele zilveren sloten 835/000, MT: S.T.Reitsma Lemmer. 17x10x7cm., Cond.:U
Koffiekan zilver 826/000 Denemarken 1947, Jens Sigsgaard, staand op 4 pootjes met florale motieven, barcke vormgevinghandvat met florale reliëf, H.25cm., ca. 754gr.
Twee zilveren trapeziumvormige strooiers, navulbaar via afschroefbare zilveren dop aan de onderzijde, samen 72 gr.. H.7cm., Cond.:U
Antieke houten presenteerdoos met scharnierend schildpad deksel afgewerkt met zilveren monturen. 13.5x8.5x3.5cm., Cond.:G
Zilveren kelk, Rusland met florale emaille bewerking en vergulde binnenzijde, 84 zolotniks, 875/000 zilver, H.12cm., ca. 151gr. Cond.:U