Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

4 Delen zilver
Resultaat: 55 EUR

Vier delen zilver: drie x Hollands zilveren theeduimen/schepje en een zilveren suikerbakje in de vorm van een kolenkit, 835/000 Totaal gewicht ca. 103 gr. Cond.:U

21x Zilv. bestek
Startprijs 200 EUR

Elf zilveren gebaksvorkjes en tien zilveren theelepeltjes met Art Deco versierde stelen. MT:. Zilverfabriek Voorschoten ca. 1925, ca. 257gr. L.: 11,5cm.

2 Lepels, 18e eeuw
Startprijs 100 EUR

Twee antieke zilveren tafellepels, 18e eeuw, 835/000, samen ca. 70gr., L.20cm. Cond.:G

Zilveren visschep
Resultaat: 190 EUR

Fraaie antieke Hollands zilveren visschep met ebbenhouten heft, 835/000 grootkeur, Jaarletter:S 1827, MT:onleesbaar. L.36cm., Ccond.:G

3 Zilveren beursjes
Startprijs 90 EUR

Twee antieke zilveren beursjes, waarvan twee "gehaakt"en een maliënkolder met handgegraveerd tas beugeltje. Samen ca.95gr. Cond.:G

Zilv. slacouvert
Startprijs 250 EUR

Mooi antiek Hollands zilveren slacouvert met filetrand in originele cassette. 835/000. Jaarledtter: R 1901, MT: J.M.van Kempen &Zonen Voorschoten. L.26cm., ca. 211 gr.

2 Zilveren beursjes
Resultaat: 75 EUR

Antiek Hollands zilveren tasbeugeltje met binnenverdeling 835/000, MT.: D.van den Bergh Schoonhoven, begin 1900, ca. 36gr., beugelbreedte 8.5cm., Cond.:U, en een klein zilveren maliënkolder beursje, c...

Hors d'oevre bestek
Startprijs 100 EUR

Vier-delig hors d'oevre bestek, deels ajourgezaagd en gegraveerd met fraaie Jugendstil heften ca. 128gr.

Pronklepel met ring
Startprijs 275 EUR

Grote Holands zilveren sierlepel met bewerkte steel en schildvormig bovenstuk. Op de achterzijde van de bak is een bewerkt wapenschild in medaillon opgelegd, 835/000 ca.170 gr.L.31cm., Cond.:U

Zilveren kan 1856
Resultaat: 125 EUR

Antiek Hollands zilveren nkannetje op voet, met gecisseleerde bovenkant. 835/000, Jaarletter: W 1856, MT: Jacob Lang Rotterdam, H. ca.12cm., ca. 147gr. Cond.:U

Zilveren briefopener
Resultaat: 1.300 EUR

Mooie Russische zilveren briefopener met fraai bewerkt lemet, 88 Zolotniks, 916/000 zilver, MT:A.H., L.17cm.

Zilveren hengselmand
Startprijs 900 EUR

Grote zilveren ajourgezaagde hengselmand op ovale voet, afgewerkt met parelrand, 1e gehalte 925/000, ca.765 gr., 32x20x15cm., Cond.:U

Zilveren schaaltje
Startprijs 135 EUR

Zilveren 800/000 ronde aanbiedschaal, rand met rozenreliëf, 20e eeuw. SAR, ø18cm., ca.200gr.

Borstelset
Startprijs 40 EUR

Vier delige plated borstelset in originele cassette, c.1930, 35X29X3cm., Cond.:G

Zilveren langwerpig bakje met voorstelling
Startprijs 100 EUR

Mooi Hollands zilveren pennenbakje op vier klauwpootjes met typisch Hollands landelijke voorstelling, afgewerkt met parelrandje, 835/000 grootkeur, Jaarletter: W 1931, ca. 96gr., 19x5x1.5cm., Cond.U

Zilveren eilepel
Resultaat: 60 EUR

Zilveren eilepel, geheel gladde steel met filetrand. MT:. J. Boon Schoonhoven anno 1905, 835/000 ca. 48gr. L.: 15cm.

12 Zilv. vorkjes, roos
Startprijs 150 EUR

Twaalf zilveren gebaksvorkijes met roosmotief, 800/000, ca.164gr., L.13 cm., Cond.:U

12 Zilv. lepeltjes, roos
Startprijs 125 EUR

Twaalf zilveren lepeltjes met roosmotief, 800/000, ca. 135gr., L.10cm., Cond.:U

Zilveren doosje
Resultaat: 40 EUR

Met de hand gemaakt zilveren dekseldoosje met florale filigrainbewerking. 835/000. ca 56 gr. ø 6.5cmx2.5cm Cond.U

Rijk bewerkt ei
Startprijs 110 EUR

Rondom bewerkt sterling zilveren decoratie ei met religieuze motieven, gedeeltelijk gevuld. H.9cm., øca. 6cm., Cond.:U

Zilveren bewerkte dekseldoos
Resultaat: 190 EUR

Zilveren etui met springveer mechaniek en knipsluiting, voorzijde bewerkt met geoxideerde florale motieven. Achterzijde hamerslag afgewerkt 800/000. Geheel met de hand v ervaardigd, ca. 87gr. 8x6.5x1....

2 Zilv. vleesvorken
Resultaat: 60 EUR

Stel zilveren vleesvorken met fraai gegraveerde gecontourneerde stelen,835/000 MT: J.H.Eversberg Amsterdam, ca.1850, L.17cm., samen ca. 48gr.

3 Dozen plated bestek
Resultaat: 40 EUR

Drie dozen plated bestek o.a. met creme handvaten (Engels)

Zilveren voetschaaltje
Resultaat: 90 EUR

Bonbon schaaltje zilver 800/000 rond staand op 3 pootjes, binnenzijde verguld.rand gehamerd met rozendecor reliëf. ø18cm., ca.138gr.