Twee antieke zilveren tafellepels, 18e eeuw, 835/000, samen ca. 70gr., L.20cm. Cond.:G
Fraaie antieke Hollands zilveren visschep met ebbenhouten heft, 835/000 grootkeur, Jaarletter:S 1827, MT:onleesbaar. L.36cm., Ccond.:G
Antiek Hollands zilveren nkannetje op voet, met gecisseleerde bovenkant. 835/000, Jaarletter: W 1856, MT: Jacob Lang Rotterdam, H. ca.12cm., ca. 147gr. Cond.:U
Zilveren 800/000 ronde aanbiedschaal, rand met rozenreliëf, 20e eeuw. SAR, ø18cm., ca.200gr.
Mooi Hollands zilveren pennenbakje op vier klauwpootjes met typisch Hollands landelijke voorstelling, afgewerkt met parelrandje, 835/000 grootkeur, Jaarletter: W 1931, ca. 96gr., 19x5x1.5cm., Cond.U
Twaalf zilveren lepeltjes met roosmotief, 800/000, ca. 135gr., L.10cm., Cond.:U