Joris Verdonkschot, groot bronzen vrouwelijk naakt, getiteld "Sur Place". Geheel gemonteerd op grijs marmeren sokkel. beeld heeft mooie groenige patina en is in uitstekende staat 76x36x34cm. Cond.: U
Zeldzame grote bronzen figuur ca. 1890 voorstellende een vikinger met zwaard. Gesigneerd: Laporte. Waarschijnlijk Emile Laporto 1858-1907 Frankrijk. Mooie patina, 83, ø27 cm., Cond.:U
Grote Chinese bronzen pronkvaas met rondom drie-dimensionale figuur en Foo honden ca. 1900 in goede originele staat 66xø38cm. Cond.: G
Groot antiek bronzen beeld Duitsland, gesigneerd Stüttgen met gietstempel Duesseldorf. BronceBildgiesserei G.b.m.H. Voorstellend 3 zingende koorknapen in goede staat 42x32x17cm. Cond.: G
Grote bronzen heilige met kind ca. 1890. Ongesigneerd 60cm. Cond.: G
Antiek bronzen figuur gesigneerd:H.Fuchs, ca. 1900, op marmeren voet, vorstellende een kale man met gans en pot. In zeer goede staat. 34x15x16cm.
Albasten figuur 19e eeuw gesigneerd H. Levasseur. Voorstellend een monnik met mand op de rug. Er zit een schuif op de mand waarachter een vrouw verstopt zit in de mand. 2 Vingers missen een stukje, ve...
Groot bronzen beeld/lamp ca. 1900, gesigneerd Ant. Nelson. Voorstellend een provinciaal meisje met mand. In de mand zitten rode transparante glazen schijfjes. Tevens een lamp in de mand (origineel). D...
Anton ter Braak, bronzen figuur "Fieste Sevilla", halfnaakte vrouw met zwaard staand op marmeren sokkel. Inclusief een handgesigneerd boek. Nieuwprijs € 2.500,00, 51x8x8cm. Cond.: G
Zeldzame bronzen Historisme opbergkist met drie bronzen plaquettes en twee portret medaillons, draken, ridders en fabelfiguren. geheel in zeer goede originele staat met slot en sleutel. Prachtige kwal...
Schitterende Jugendstil buste ca. 1890, gesigneerd N. Bruyneel. Voorstellend vrouw met hoed 41x13x19cm.
Bronzen figuur, gesigneerd A. Gandez. Voorstellend een jongeman met zwaard in zeer goede staat 55xø18cm. Cond.: G
Grote houtgesneden beeldengroep ca. 1950, voorstellend een vrouw met een bedelaar (1 vinger mist) 66x70x28cm. Cond.: R-G
Twee bronzen Jugendstil wandplaquettes ca. 1890 voorstellende vrouwen met bloemen en waterlelies (Genummerd). In zeer goede staat 56x23x2cm. en 55x23x2cm.
Groot Portugees heilig houten beeld met originele polychromie 17e-18e eeuw. 1 Deel van arm mist 39,5x18x14cm. Cond.: G
Oude bronzen tafellamp in de vorm van een vrouwenfiguur die een fakkel draagt 1e helft 20e eeuw 99cm. Cond.: G
Twee oude houtgesneden Moren beelden 1e helft 20e eeuw (of ouder). Meerkleurig beschilderd en met gouddecor 83cm. Cond.: G
Emile André Bousseau Paris 1872, massief bronzen beeld voorstellende dansende Griekse danseressen op marmeren voet (20e eeuw) 42x28x18cm., Cond.:G
Grote vurenhouten handgestoken beeld ca. 1920, voorstellend een heilige met engel op zijn schouder 104x54x21cm.
Antiek bronzen figuur, Charles Perron, met origineel rood marmeren voet, ca. 1880, voorstellende twee kinderen die een grote mand dragen. 29x21x14 cm., Cond.:G
Antiek Afrikaans brons gegoten beeld van twee mannen met voorwerpen in de handen ca. 1900? 40x22x13cm. Cond.: G
Groot bronzen figuur voorstellende een zittende dame met glas. Op zwart marmeren voet, 20e eeuw. Gesigneerd Miol. 37x35x19cm.
Groot vurenhouten gesneden beeld ca. 1930, voorstellend een edelman op paard met bedelaar 68x43x22cm. Cond.: G
Heilig houten Mariabeeld Duitsland, barok met originele polychromie ca. 1800. Deel voetje mist 24x9x8cm. Cond.: G