Bronzen figuur ca. 1890, gesigneerd Garnier. Voorstellend een Franse boer op klompen met gereedschap en hoed. In goede staat 28,5x10x10,5cm. Cond.: G
Antiek bronzen figuur gesigneerd:H.Fuchs, ca. 1900, op marmeren voet, vorstellende een kale man met gans en pot. In zeer goede staat. 34x15x16cm.
Schitterende Jugendstil buste ca. 1890, gesigneerd N. Bruyneel. Voorstellend vrouw met hoed 41x13x19cm.
Groot figuur voorstellende een Indische olifant met jong en menner en aligator. Brons gepatineerd gips, gesigneerd Ant.Amorgasti 1925. Lichte beschadigingen 49x76x30cm.
Groot houtgesneden Balinees beeld 20e eeuw in zeer goede staat 112x42x18cm.
Eikenhouten console, deels ca. 1530 in Gothische stijl. Boven- en achterplank van latere datum. 50x30x25cm.
Indiaas houtsnijwerk uit een tempel ca. 1900 voorstellend een veelarmige boedha met 4 figuren 61x35x7cm. Cond.: G
Groot Portugees heilig houten beeld met originele polychromie 17e-18e eeuw. 1 Deel van arm mist 39,5x18x14cm. Cond.: G
Afrikaans natuurstenen vrouwelijk naakt beeld 20e eeuw 37cm. Cond.: G
Heilig houten beeld 18e eeuw barok Duitsland, gedeeltelijk gerestaureerd 29x10x9cm. Cond.: R
Oud Afrikaans houtgesneden beeld van een man met hoofdbedekking 31x12x13cm. Cond.: G
Oud Afrikaans houtgesneden beeld, voorstellende een staande man met hoofdbedekking. Nis op de buik 37x10x12cm. Cond.: G
Heilig houten beeld van een zittende Maria 17e-18e eeuw, vermoedelijk Duitsland 22,5x11x10cm. Cond.: G
Groot oud Afrikaans houtgesneden beeld van een staande vrouw met hoofdbedekking 43x14x15cm. Cond.: G
Oud Afrikaans houtgesneden beeld van een man met spitse kin (barst) 43x12x10cm. Cond.: G
Houten Corpus Christie 17e-18e eeuw met originele polychromie (1 arm mist) 26x12x5cm. Cond.: G
Twee Chinese houtgesneden figuren ca. 1900. Voorstellend een man met blaasinstrument en een man met baard 27-28cm. Cond.: G
Twee bronzen boekensteunen 21e eeuw, gesigneerd Rodin, voorstellend de denker, gemonteerd op zwart marmeren voet, marmer van 1 boekensteun beschadigd. 24x18x13cm. Cond.: G
Grote bronzen wandplaquette gemerkt Boston Electric Power Co Remington, 21e eeuw. voorstellende een man in stad met bliksemschichten. 50x32.5x3.8cm.
Bronzen figuur 21e eeuw, gesigneerd Falton, voorstellend een zittende beer, gemonteerd op zwart marmeren voet 35x30x27cm. Cond.: G
Vijf oude handbeschilderde gipsen apotheker Gapers (enkele chips) 20e eeuw 19-20cm. Cond.: R-G
Twee oude gegoten gipsen apotheker Gapers handbeschilderd 20e eeuw, 1x gemerkt A.J. van der Pigge 1849-1999, 17x14x10cm. en 27x17x11cm.
Grote oude houtgesneden handbeschildere apothekers Gaper 20e eeuw 52x32x25cm. Cond.: G
Bronzen figuur 21e eeuw, voorstellend een arm gemonteerd op zwart marmeren sokkel 43x47x7cm. Cond.: G