Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Eikenhouten console 5063
Eikenhouten console
Startprijs 250 EUR
Grote olifant 5060
Grote olifant
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Beeld, Garnier 5055
Beeld, Garnier

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Bronzen lamp, hert 5003
Bronzen lamp, hert

Resultaat:

570 EUR

Verkocht
Beeld, man met paard 5017
Beeld, man met paard

Resultaat:

240 EUR

Duits zittend heilig beeld 5070
Duits zittend heilig beeld
Startprijs 220 EUR
Bronzen beeld 5010
Bronzen beeld
Startprijs 220 EUR
Verkocht
Bronzen beeld, vrouw 5041
Bronzen beeld, vrouw

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Bronzen kat 5036
Bronzen kat

Resultaat:

200 EUR

Houten adelaar 5033
Houten adelaar
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Marmeren beeld 5089
Marmeren beeld

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Wit heilig beeld, 18e eeuw 5067
Wit heilig beeld, 18e eeuw

Resultaat:

275 EUR

Ivoren beeldje 5038
Ivoren beeldje
Startprijs 190 EUR
Houten beeld, Iwa Ianwiri 5119
Houten beeld, Iwa Ianwiri
Startprijs 180 EUR
Bronzen Afrikaans beeld 5115
Bronzen Afrikaans beeld
Startprijs 180 EUR
Verkocht
Beeld, lamp en gemsen 5104
Beeld, lamp en gemsen

Resultaat:

375 EUR

Beeld Bali 5062
Beeld Bali
Startprijs 180 EUR
Bronzen powerman 5077
Bronzen powerman
Startprijs 175 EUR
Bronzen beer 5078
Bronzen beer
Startprijs 170 EUR
Verkocht
3 Delen hout, Empire 5096
3 Delen hout, Empire

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
2 Houten figuren 5074
2 Houten figuren

Resultaat:

135 EUR

Bronzen buste, gekleurd 5029
Bronzen buste, gekleurd
Startprijs 160 EUR
Wijwaterbakje, brons 5026
Wijwaterbakje, brons
Startprijs 160 EUR
Bronzen boekensteunen 5076
Bronzen boekensteunen
Startprijs 150 EUR