Twee oude Oosterse (Japanse) keramieken vazen, 1e helft 20e eeuw, met goud-en figuren decor. 25xø10.5 en 25xø14cm., Cond.:G
Acht oude wandtegels Hollands Makkum 20e eeuw met diverse voorstellingen van figuren in redelijk tot goede staat 13x13cm.
Vier delen terracotta 19e eeuw; 1x koffiekan met melk- en suikerpot (koffiekan beschadigd), 1x tabakspot in de vorm van een haan (beschadigd) 10-16cm. Cond.: R-G
Oud porseleinen figuur 20e eeuw, gemerkt Unterweisbach. Voorstellend een musicerend paar 13x11x8cm. Cond.: G
Oud aardewerken geglazuurd sierbord, gesigneerd W. Heimberg (Duitsland) met donkerbruin glazuur en bloemdecor 3xø25cm. Cond.: G
Twee delen Makkums keramiek 20e eeuw; 1x tegeltableau (2 tegels) met bloemdecor 28x16cm. en 1x beker met bloemen- en vlinderdecor 8xø10cm.
Negen oude wandtegels Holland Makkum 20e eeuw met diverse landschaps-voorstellingen 13x13cm. Cond.: R-G
Porseleinen Jugendstil schaaltje met nikkelen omranding ca. 1900 3xø17cm. en 1x Delfts blauw 6-hoekige pot met zilveren deksel (925/000). Gehel pot beschilderd met florale motieven 12x7,5x7,5cm. Cond....
Chinees porseleinen koffieservies 20e eeuw; koffiepot, melkkan, suikerpot en 6 kop&schotels 5,5-15cm. Cond.: G
Antieke Villeroy&Boch cachepot (bloempot), ca. 1900, met blauw landschapsdecor. Randschade. 20x32xø23cm.
Twee oude keramieken vazen; 1x Italiaanse Fayence en 1x 60-er jaren vaas gesigneerd S.M. (kobaltblauw met gouddecor) 18-31cm. Cond.: G
Zware bisquit porseleinen dekseldoos met bloemendecor 20e eeuw Chins 7x19x10cm. Cond.: G
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met bloemdecor, gerestaureerd en lichte randschade ø22,3cm. en ø24,6cm. Cond.: R
Chinees 19e eeuws porseleinen knobbelvaas met deksel (gelijmd), mooie diepblauw decor 21,5xø9cm. Cond.: M
Twee oude keramieken vazen; 1x Münchener Werkstätten ca. 1930 Fayence groen/grijs verlopen glazuur 12xø15cm. en 1x Leach Pottery St. Ives England ca. 1972 wit/bruin glazuur 9xø9cm. Cond.: G
Decoratieve handbeschilderde Chinees porseleinen schotel met bont decor van bloemen, vogels en vlinders 20e eeuw 5xø33cm. Cond.: G
Twee oude keramieken vaasjes Elmshorner Steengoedfabriek C. en E. Carstens ca. 1930; 1x bloemdecor 8xø8,5cm. en 1x slingerdecor 12xø6cm. Cond.: G
Twee Hollands platelen klompjes; 1x Iris Gouda ca. 1920 en1x Jonker decor Silhouet 11-15cm. Cond.: G
Oud tegeltableau naar oud voorbeeld 20e eeuw, 6 tegels 26x40cm. Cond.: G
Drie porseleinen borden Alice Bavaria H.R. met fruitdecor en bloesems ø19,5cm. Cond.: G
Drie delen geglazuurd keramiek Art Deco ca. 1930; 1x bloempot ongemerkt, 1x schaal ongemerkt en 1x schaal Nr. 541, 15-28cm. Cond.: G
Drie keramieken oude borden Delft met bloemendecor 20e eeuw ø22cm. Cond.: G
Oud porseleinen mokkakopje met schotel, Karlsbader Porzellan 20e eeuw. Met gouddecor en gelithografeerde voorstellingen 9xø11cm. Cond.: G
3-Delig keramieken mini-kaststel, gemerkt Bonn Mehlem ca. 1910. 1 Vaas met 2 haarscheuren 13xø8cm. en 9xø8cm. Cond.: R
Drie porseleinen borden Les Annales Politi Keller en Guerin ca. 1895, Edmond Lachemal. Haarscheurtjes in glazuur ø22cm. Cond.: G
Händel Bavaria porseleinen koffie-restservies, blauw- met gouddecor o.a; 1 koffiepot, melkkan, suikerpot, 6x borden, 7x kop&schotel Cond.: G
Drie oude porseleinen likeurfles-schenkstoppen 1e helft 20e eeuw; 1x vrouw, 1x clown, 1x jager 7-10cm. Cond.: G
Porseleinen bloempot met handgeschilderd landschapsdecor ca. 1880 (oude haarscheur) 13x20x11cm. Cond.: R
3-Delig keramieken kaststel ca. 1920 Boch Sphinx Delft Holland met bloemdecor 32xø18cm. en 34xø19cm. Cond.: G
Porseleinen romatisch paar ca. 1980 G.D.R. (Oost Duitsland) 19x19x11cm. Cond.: G
Hongaars porseleinen figuur, gemerkt Hollohaza Hungary 20e eeuw in goede staat 24x7x6cm. Cond.: G
Twee delen Chinees porselein 19e eeuw; 1x imari beker (chip van bodem) 7xø8cm. en 1x kom met oranje en bloemdecor 5,5xø10,3cm. Cond.: R
Kavel Societe Ceramique porselein; 4 kop&schotels, 3 losse kopjes. Decor Timor, decor Tea Drinker en 2 delen onbekend 4-12cm. Cond.: R-G
3-Delig Japans porseleinen Satsuma stel ca. 1930. Handbeschilderd met geisha's, figuren en gouddecor 13xø7cm. en 19xø10cm.
4 Keramieken vazen, 2e helft 20e eeuw, 1x rode keramieken geglazuurde fles gemerkt Eiling Ochtrup (hals en oor gelijmd ) 1x grijs/bruin geglazuurde fles gemerkt Kubriel R 13/26, 1x Bavaria Jaegers por...
Vier delen steengoed o.al; 1x grote geglazuurde schaal, 1x kruik en 1x roomkannetje 7-46cm. Cond.: R-G
Vijf delen keramiek 20e eeuw; 1x fles van Michael Uffring, 1x geribbeld vaasje Kieler Kunst Keramieke, 1x vaasje Michael Andersen and Son (gesprikkeld decor), 1x kogelvaasje Till Sudeck Aumühle en 1x ...
Vijf oude/antieke Hollandse aardewerken borden; 1x Delfts 18e eeuw (beschadigd), 2x Oud Delfts 20e eeuw (goed), 2x Makkums 20e eeuw (goed). Allen met bloemdecor ø15,5-ø17,5cm. Cond.: R
5-Delig Delfts porseleinen kaststel met molendecor 20e eeuw in zeer goede staat, dekselvaas is gelijmd 20-32cm. Cond.: R
5-Delig kaststel Delfts porselein 20e eeuw. Drie dekselvazen en 2 open vazen met havenmotief. 1 vaas met chip in bodem 32x14x10cm. en 25x12x12cm.
Acht diverse oude/antieke borden, o.a. Petrus Regout Maastricht, Timor, Amazone Tanrede, Bavaria Germany , Blue Roses e..a. ø19-ø25cm. Cond.:R/G
Twintig delen Chinees porselein 20e eeuw met blauw decor bestaande uit; 9 kopjes en 11 schoteltjes in goede staat (bloemdecor) 12,3x12,3cm. en 5x7,5x7,5cm. Cond.: G
Art Deco keramieken taartschaal op metalen draaivoet ca. 1930 en omranding ø32cm. Cond.: G
Oude gesigneerde aardewerken tulpenvaas ca. 1960 met zwart-groen glazuur en bijzondere vormgeving 35,5x16x18cm. Cond.: G
Drie- delig keramieken kaststel gemerkt Capodimonte (Italië), met opgewerkte rozen. (lichte beschadigingen. 23x27x18cm. en 28x15x23cm., Cond.:R/G
Doos met oude Chinese druksteen in de vorm van een vaas. Rondom bewerkt met figuren 20e eeuw 10x40x12cm. Cond.: G
Doos met 3 oude Chinese drukstenen in de vorm van hoogwaardigheidsbekleders 20e eeuw 18x27x5cm. Cond.: G
Grote oude Chinees porseleinen vaas, 20e eeuw, met bloemen-en vogeldecor. 1 chip aan de rand 43xØ9cm., Cond.:G