Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

16. Aprilveiling 2013

Veiling op vrijdag 19 april 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Oosterse vazen
Startprijs 50 EUR

Twee oude Oosterse (Japanse) keramieken vazen, 1e helft 20e eeuw, met goud-en figuren decor. 25xø10.5 en 25xø14cm., Cond.:G

8 Tegel Makkum
Startprijs 25 EUR

Acht oude wandtegels Hollands Makkum 20e eeuw met diverse voorstellingen van figuren in redelijk tot goede staat 13x13cm.

4 Delen terracotta
Resultaat: 45 EUR

Vier delen terracotta 19e eeuw; 1x koffiekan met melk- en suikerpot (koffiekan beschadigd), 1x tabakspot in de vorm van een haan (beschadigd) 10-16cm. Cond.: R-G

Pors. beeld, stelletje
Startprijs 35 EUR

Oud porseleinen figuur 20e eeuw, gemerkt Unterweisbach. Voorstellend een musicerend paar 13x11x8cm. Cond.: G

Gesig. bord, keramiek
Startprijs 15 EUR

Oud aardewerken geglazuurd sierbord, gesigneerd W. Heimberg (Duitsland) met donkerbruin glazuur en bloemdecor 3xø25cm. Cond.: G

Makkums tegeltableau + beker
Startprijs 30 EUR

Twee delen Makkums keramiek 20e eeuw; 1x tegeltableau (2 tegels) met bloemdecor 28x16cm. en 1x beker met bloemen- en vlinderdecor 8xø10cm.

9 Tegel Makkum
Startprijs 30 EUR

Negen oude wandtegels Holland Makkum 20e eeuw met diverse landschaps-voorstellingen 13x13cm. Cond.: R-G

Tablet + pot
Startprijs 30 EUR

Porseleinen Jugendstil schaaltje met nikkelen omranding ca. 1900 3xø17cm. en 1x Delfts blauw 6-hoekige pot met zilveren deksel (925/000). Gehel pot beschilderd met florale motieven 12x7,5x7,5cm. Cond....

Chinees serviesje
Startprijs 45 EUR

Chinees porseleinen koffieservies 20e eeuw; koffiepot, melkkan, suikerpot en 6 kop&schotels 5,5-15cm. Cond.: G

Bloempot V&B
Resultaat: 75 EUR

Antieke Villeroy&Boch cachepot (bloempot), ca. 1900, met blauw landschapsdecor. Randschade. 20x32xø23cm.

2 Vazen
Startprijs 10 EUR

Twee oude keramieken vazen; 1x Italiaanse Fayence en 1x 60-er jaren vaas gesigneerd S.M. (kobaltblauw met gouddecor) 18-31cm. Cond.: G

Chinese dekseldoos
Resultaat: 30 EUR

Zware bisquit porseleinen dekseldoos met bloemendecor 20e eeuw Chins 7x19x10cm. Cond.: G

2 Borden, 18e eeuw
Startprijs 50 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met bloemdecor, gerestaureerd en lichte randschade ø22,3cm. en ø24,6cm. Cond.: R

Knobbelvaasje
Resultaat: 30 EUR

Chinees 19e eeuws porseleinen knobbelvaas met deksel (gelijmd), mooie diepblauw decor 21,5xø9cm. Cond.: M

2 Vazen keramiek
Startprijs 10 EUR

Twee oude keramieken vazen; 1x Münchener Werkstätten ca. 1930 Fayence groen/grijs verlopen glazuur 12xø15cm. en 1x Leach Pottery St. Ives England ca. 1972 wit/bruin glazuur 9xø9cm. Cond.: G

Chinese schotel
Startprijs 30 EUR

Decoratieve handbeschilderde Chinees porseleinen schotel met bont decor van bloemen, vogels en vlinders 20e eeuw 5xø33cm. Cond.: G

2 Vazen, Elmshornen
Startprijs 10 EUR

Twee oude keramieken vaasjes Elmshorner Steengoedfabriek C. en E. Carstens ca. 1930; 1x bloemdecor 8xø8,5cm. en 1x slingerdecor 12xø6cm. Cond.: G

2x Platelen klompje
Startprijs 35 EUR

Twee Hollands platelen klompjes; 1x Iris Gouda ca. 1920 en1x Jonker decor Silhouet 11-15cm. Cond.: G

Tegeltableau, man met paard
Startprijs 20 EUR

Oud tegeltableau naar oud voorbeeld 20e eeuw, 6 tegels 26x40cm. Cond.: G

3 Borden, fruit
Resultaat: 12 EUR

Drie porseleinen borden Alice Bavaria H.R. met fruitdecor en bloesems ø19,5cm. Cond.: G

3 Delen aardewerk
Startprijs 30 EUR

Drie delen geglazuurd keramiek Art Deco ca. 1930; 1x bloempot ongemerkt, 1x schaal ongemerkt en 1x schaal Nr. 541, 15-28cm. Cond.: G

3 Oude borden Delft
Resultaat: 10 EUR

Drie keramieken oude borden Delft met bloemendecor 20e eeuw ø22cm. Cond.: G

Kop & Schotel, Karlsbader
Resultaat: 20 EUR

Oud porseleinen mokkakopje met schotel, Karlsbader Porzellan 20e eeuw. Met gouddecor en gelithografeerde voorstellingen 9xø11cm. Cond.: G

3-Delig mini-kaststel
Startprijs 20 EUR

3-Delig keramieken mini-kaststel, gemerkt Bonn Mehlem ca. 1910. 1 Vaas met 2 haarscheuren 13xø8cm. en 9xø8cm. Cond.: R

3 Pors. borden
Resultaat: 10 EUR

Drie porseleinen borden Les Annales Politi Keller en Guerin ca. 1895, Edmond Lachemal. Haarscheurtjes in glazuur ø22cm. Cond.: G

Servies, Händel Bavaria
Startprijs 30 EUR

Händel Bavaria porseleinen koffie-restservies, blauw- met gouddecor o.a; 1 koffiepot, melkkan, suikerpot, 6x borden, 7x kop&schotel Cond.: G

3 Porseleinen stoppen
Resultaat: 10 EUR

Drie oude porseleinen likeurfles-schenkstoppen 1e helft 20e eeuw; 1x vrouw, 1x clown, 1x jager 7-10cm. Cond.: G

Porseleinen bloempotje
Startprijs 20 EUR

Porseleinen bloempot met handgeschilderd landschapsdecor ca. 1880 (oude haarscheur) 13x20x11cm. Cond.: R

3-Delig kaststel
Startprijs 15 EUR

3-Delig keramieken kaststel ca. 1920 Boch Sphinx Delft Holland met bloemdecor 32xø18cm. en 34xø19cm. Cond.: G

Pors. man en vrouw
Geen vanafprijs

Porseleinen romatisch paar ca. 1980 G.D.R. (Oost Duitsland) 19x19x11cm. Cond.: G

Hongaars beeldje
Startprijs 30 EUR

Hongaars porseleinen figuur, gemerkt Hollohaza Hungary 20e eeuw in goede staat 24x7x6cm. Cond.: G

Kom & Beker
Startprijs 20 EUR

Twee delen Chinees porselein 19e eeuw; 1x imari beker (chip van bodem) 7xø8cm. en 1x kom met oranje en bloemdecor 5,5xø10,3cm. Cond.: R

Div. porselein
Resultaat: 40 EUR

Kavel Societe Ceramique porselein; 4 kop&schotels, 3 losse kopjes. Decor Timor, decor Tea Drinker en 2 delen onbekend 4-12cm. Cond.: R-G

3-Delig Satsuma set
Resultaat: 10 EUR

3-Delig Japans porseleinen Satsuma stel ca. 1930. Handbeschilderd met geisha's, figuren en gouddecor 13xø7cm. en 19xø10cm.

4 Vazen
Resultaat: 10 EUR

4 Keramieken vazen, 2e helft 20e eeuw, 1x rode keramieken geglazuurde fles gemerkt Eiling Ochtrup (hals en oor gelijmd ) 1x grijs/bruin geglazuurde fles gemerkt Kubriel R 13/26, 1x Bavaria Jaegers por...

4x Steengoed
Resultaat: 10 EUR

Vier delen steengoed o.al; 1x grote geglazuurde schaal, 1x kruik en 1x roomkannetje 7-46cm. Cond.: R-G

5 Delen keramiek
Resultaat: 15 EUR

Vijf delen keramiek 20e eeuw; 1x fles van Michael Uffring, 1x geribbeld vaasje Kieler Kunst Keramieke, 1x vaasje Michael Andersen and Son (gesprikkeld decor), 1x kogelvaasje Till Sudeck Aumühle en 1x ...

5 Hollandse borden
Resultaat: 35 EUR

Vijf oude/antieke Hollandse aardewerken borden; 1x Delfts 18e eeuw (beschadigd), 2x Oud Delfts 20e eeuw (goed), 2x Makkums 20e eeuw (goed). Allen met bloemdecor ø15,5-ø17,5cm. Cond.: R

5-Delig kaststel
Startprijs 20 EUR

5-Delig Delfts porseleinen kaststel met molendecor 20e eeuw in zeer goede staat, dekselvaas is gelijmd 20-32cm. Cond.: R

5-Delig kaststel
Startprijs 20 EUR

5-Delig kaststel Delfts porselein 20e eeuw. Drie dekselvazen en 2 open vazen met havenmotief. 1 vaas met chip in bodem 32x14x10cm. en 25x12x12cm.

8 Diverse borden
Resultaat: 20 EUR

Acht diverse oude/antieke borden, o.a. Petrus Regout Maastricht, Timor, Amazone Tanrede, Bavaria Germany , Blue Roses e..a. ø19-ø25cm. Cond.:R/G

9 Kopjes & 11 schoteltjes
Resultaat: 85 EUR

Twintig delen Chinees porselein 20e eeuw met blauw decor bestaande uit; 9 kopjes en 11 schoteltjes in goede staat (bloemdecor) 12,3x12,3cm. en 5x7,5x7,5cm. Cond.: G

Aardewerken taartschaal
Startprijs 25 EUR

Art Deco keramieken taartschaal op metalen draaivoet ca. 1930 en omranding ø32cm. Cond.: G

Aardewerken vaas
Resultaat: 20 EUR

Oude gesigneerde aardewerken tulpenvaas ca. 1960 met zwart-groen glazuur en bijzondere vormgeving 35,5x16x18cm. Cond.: G

Capodimonte 3-delig stel
Startprijs 30 EUR

Drie- delig keramieken kaststel gemerkt Capodimonte (Italië), met opgewerkte rozen. (lichte beschadigingen. 23x27x18cm. en 28x15x23cm., Cond.:R/G

Chinese druksteen
Startprijs 30 EUR

Doos met oude Chinese druksteen in de vorm van een vaas. Rondom bewerkt met figuren 20e eeuw 10x40x12cm. Cond.: G

Chinese druksteen
Startprijs 30 EUR

Doos met 3 oude Chinese drukstenen in de vorm van hoogwaardigheidsbekleders 20e eeuw 18x27x5cm. Cond.: G

Chinese vaas
Resultaat: 85 EUR

Grote oude Chinees porseleinen vaas, 20e eeuw, met bloemen-en vogeldecor. 1 chip aan de rand 43xØ9cm., Cond.:G