Uitgebreid Hollands zilveren, 835/000, eet- en dienbestek. Model Puntfilet: 15 tafelvorken, 15 tafellepels, 7 dessertvorken, 7 dessertlepels, 6 viscouvert, 2 botermesjes, 1 vlessdienvork, 2 sauslepels...
Twee Hollands zilveren, 835/000, servetringen met gecontourneerde randen. Totaal ca 61 gr. Cond U
Armband, GG, 750/000, met middenstuk met briljant en baquette. Het middenstuk in de vorm van een soort strik/krul met daarin baquette geslepen Briljanten, verlopend naar de schakels toe met daarin Bri...
Prachtige ring GG, 750/000, met Diamanten. Markiesmodel met 15 bolsewiek Diamanten, ca 1,60 crt. Grootte bovenzijde ring 2,4x0,9cm. ca 2,7 gr. ø 52
Bijzonder mooi naaisetje, GG, 585/000 bestaande uit o.a. een vingerhoed, naaldenkoker, schaartje in houder, priem en rijgnaald. ca 29,7 gr. Alles in een etui.
Voor de pure Djokja-zilver liefhebber: een kapitaal zilveren, 800/000, theeservies bestaande uit theepot, melkkan, suikerpot, theezeef op uitlekbakje, lepelvaas met 10 theelepels, 11 coctailprikkers i...
Mooie grote ovale Djokja zilveren, 800/000 koektrommel. Geheel gedreven en versierd met diverse bloem- en bladmotieven. ca 500 gr. Scharnier behoeft reparatie. 18x 12,5 x 7,5 cm. Cond U
Zes Djokja zilveren, 800/000, pindaschaaltjes. Hamerslag drijfwerk met bloemmotiefrand. ca 609 gr. ø 12,5 cm Hoogte 5 cm. Cond U
Vijf Djokja zilveren, 800/000 kandelaartjes. 1 drie-armige, 2 twee-armige en 2 eenpits. 3 stuks ca 18 cm breed. Cond G
Djokja zilveren, 800/000, set bestaande uit twee presenteerschaaltjes en zes onderzetters met florale randmotieven. ø 15 cm, 13 cm en 9 cm. Totaal ca 460 gr. Cond U
Djokja zilveren, 800/000, fotolijst en doosje. Fotolijst 11,5x16cm. Doosje 8x6x1,5cm. Cond U
Kavel 5 delen Djokja zilver, 800/000, bestaande uit 3 asbakjes, een jampotdeksel en 1 pennenbakje. Ca 280 gr. Cond U.
Prachtige complete Djokja zilveren, 800/000, jampothouder met deksel en bijbehorende jamlepel. ca 210 gr. Cond U
Djokja zilveren 800/000, schaal met 3 delig bijbehorend hoornen dienbestek. De schaal is voorzien van een opengewerkte rand met daarin florale motieven, staand op viet bolpootjes. Het hoornen dienbest...
Hardhouten lepelrekje met daarin 12 zilveren, 800/000, lepeltjes met gebloemde steel. ca 168 gr. Cond U
Djokja zilver, 800/000, 8 delen: 2 lepels en 6 zuurvorkjes. ca 65 gr. Cond U
Zilveren ,835/000, eierdop en gelobd zilveren, 835/000, bakje op voet. ø bakje 7 cm. ca 73 gr. Cond G
Engelse Sterling zilveren, 925/000, specerijen tafelset. Bestaande uit een peper en zoutstrooier, 2 zoutvaatjes met blauwglazen inzetbakjes en zilveren lepeltjes, mosterdpotje met blauwglazen inzetbak...
Mooi groot zilveren vuurverguld ei op vuurverguld zilveren standaard. Rondom versierd met geëmailleerde zwaan- en bloemmoitef. Bekroond met grote Almandien 875/000 12xø8,5cm. Cond.: U
Engels Sterling zilveren, 925/000, bierpul. Rondom handgegraveerd. Aan de voorzijde een geemailleerd zilveren embleem: "Royal Army Service Corps" in louwerkrans. Hoogte 12,5 cm. ca 286 gr. Cond U
Stel bijzonder mooie Deens zilveren kandelaars op gecontourneerde coet 826/000 16,5xø11cm. Cond.: U
Antiek Hollands zilveren, 925/000, visschep met agaten heft, in origineele etui. Grootkeur Jaarletter: U 1879, MT: adrianus Kuylenburg, Schoonhoven. Lengte 23 cm. Cond U
Geslepen kristallen strooibus op zilveren voet met zilveren hals en zilveren dop met fraaie florale graveringen. Zilvergehalte 835/000. MT: C.E.Held sr., Amsterdam, ca. 1859, 17xø6cm., Cond.:G
Sterling zilveren, 925/000, presenteerschaaltje op voet met bewerkte rand. ø 18 cm en hoogte 7,5 cm. Cond G
Russisch zilveren, 916/000, geemailleerd schaaltje met hengsel en vergulde binnenkant. ø 10,5 cm. Cond U
Rijkelijk geslepen ronde kristallen schaal met gefacetteerde rand en Hollands zilveren hengsel met parelrand. Jaarletter H: 1942. MT: Antonius Frederiks, Nijmegen. ø 14 cm Cond U
Zilveren, 835/000, grote gebogen tafelschuier van merk Christofle. Op de bovenkant zit een medaillon. Lengte 36 cm. Cond U
Zilveren gourmetarmband, 925/000, 10 groffe brede schakels, 3,1 cm breed, lengte 19,5 cm. Met kapitolstok als sluiting. ca 150,5 gr.
Zilveren hanger, 925/000, stermodel ø 6cm, bevestigd aan een zilveren ketting van grote ovale schakels. Totaal gewicht ca 64,7 gr. Lengte 75 cm.
Zilveren horloge, 835/000, Adora, spangmodel, uitlopend aan de bovenzijde waar langwerpig uurwerk tussen gezet is. Mechanisch, ø 56x46 mm. ca 48,8 gr.
Zilveren schakelarmband, 835/000, schakels in de vorm van een 8. Breedte 2,25cm. Lengte 19 cm. ca 28,2 gr.
2 Zilveren jugendstil broches met paarse steen. Vermoedelijk Deens. 2 ajourgezaagde broches met bloemafbeelding. ø 35mm en ø 40mm. ca 12,55gr.
Zilveren koordcollier, 925/000, massief ghedraaid model. ca 49,8 gr.
Zilveren armband, 925/000, brede biesmarkschakel, 16 mm, voorzien van bakslot en 2 veiligheidsachtjes. Lengte 20 cm. ca 67,8 gr.
Zilveren ring, 925/000, met Tanzaniet. Een grote brede gepolijste ring, 15 mm aan de bovenzijde, met ovaal cabouchon geslepen tanzaniet, een bijzonder exemplaar met wollige insluitsels. ø 57.
Set bestaande uit zilveren ,925/000, oorstekers en bijpassende ring. De oorstekers met 2 driehoekig geslepen rutielkwartsen en een clip als veiligheid, grootte oorsteker 24x18mm. De zilveren heeft een...
Esprit dames horloge. Ovaal model met in de schakels aan de kast steentjes. Nieuw, mist een steentje.
Zilveren collier, 925/000, met ovale en markies vormige schakels. Het collier is voorzien van een karabijnsluiting. Lengte 44 cm. ca 29,2 gr.
Zilveren broche, 835/000, bestaande uit 3 Zeeuwse knoppen, 2 kleine en een grote. Lengte 6 cm. ca 14,4 gr
Twee zilveren vleespennen, bekroond door zwaard en zwijn. Lengte ca 20 cm. Totaal ca 81 gr. Cond U
Antieke kristallen kaasstolp met etswerk en meanderslijpsel, voorzien van zilveren, 835/000, knop. Compleet met onderschotel., MT: J.M.van Kempen en Zn, Voorschoten ca. 1870, 17xø20cm.
Elf delen oud plated, o.a. 6 bekers, lijst, beursje zout-peper stel en kandelaar in empire stijl. 6-17 cm., Cond.:G
Mooie ovale waaiergeslepen kristallen schaal met Hollands zilveren, 835/000, hengsel met parelrand. Jaarletter K: 1920. MT W de Burger, Haarlem 23x12x8 cm Cond U
Tafelpresenteerdoos met zilveren, 835/000, corpus en roldeksel. De zilveren onderzijde is voorzien van een tekst t.b.v. een jubileum. 18x8,5x4,5cm. Cond. behoeft reparatie.
Jat met zilveren, 835/000, applicaties, waarin diverse turkoois-edelstenen, aan een draagkettinkje. Lengte 16 cm. Cond U
Antieke zilveren, 835/000, gembervork met fraaie graveringen. MT:G.A.van Geelen Schoonhoven ca. 1883, L.18cm., ca. 20gr.
Mooi groot zilveren, 925/000, visdiencouvert, Denemarken. Lengte 27 cm. ca 251 gr. Cond U
Antiek kristallen parfumflesje met gouden dop en glazen stop, convex model H.: 10,5cm. Cond.: U