Grote 19e eeuwse Japans imari porseleinen dekselvaas met prachtig decor van gebouwen, planten, bloemen en figuren. Dekseltop stukje af 50xø21cm. Cond.: R-G
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen 8-kantige borden met landschapsdecor. oude haarscheuren en/of lichte randschade ø23cm. Cond.: R
Zes 18e eeuwse Chine de Commande porseleinen kop & schotels met wapen, putti en bloemendecor. Lichte randschades en haarscheuren 4xø12cm. Cond.: R
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met bloemen- en plantendecor (haarscheur van 7cm.) ø38cm. Cond.: R
Japans goud-imari 19e eeuw porseleinen sierbord met bloemendecor (randschade) ø20,6cm. Cond.: M
Prachtige Chinees porseleinen figuur ca. 1900 voorstellend 2 Chinese jongens; 1x met schildpad in een doos en 1x staand met een waterlelie op de schouders. Onderkant met zegel? 36x22x15cm. Cond.: G
Chinees porseleinen 19e eeuwse schaal met bloemendecor centraal. in goede staat 24x30x2,3cm.
Prachtige Chinees porseleinen lachende figuur ca. 1900, voorstellend een boedha met 5 Chinese kinderen in goede staat 27x26x19cm.
Chinees porseleinen 18e eeuws bord met fijn geschilderd bloemen- en gouddecor, minimale randschade ø23,2cm. Cond.: R-G
Chinees porseleinen 18e eeuws bord met tuin- en bloemendecor ø22,4cm. Cond.: G
Chinees porseleinen bord met bont- en gouddecor 19e eeuw met familiteken verso (mooi decor) ø22,6cm. Cond.: G