Oud jade Chinees figuur 20e eeuw, voorstellend een oude CHinees met wandelstok op houten voet 28x14x7cm. Cond.: G
Chinees porseleinen bord 18e eeuw met bloemmotief, minimale chiprand ø23cm. Cond.: G
Chinees porseleinen bord 19e eeuw met vogel in venster decor ø21cm. Cond.: G
Twaalf CHinese blanke porseleinen kop en schotels ca. 1880 met bloemendecor (kopjes hebben 3 minimale chips, schotels zijn goed) 8xø13,5cm. Cond.: G
Meissen porseleinen koffiekan uit de Knaufzeit, roosje op het deksel heeft chips af 21x15xø11cm. Cond.: R
Grote Duits porseleinen vaas, gemerkt Altenburg met rozendecor 20e eeuw in goede staat met geschulpte rand 24xø15cm. Cond.: G
Grote Duits porseleinen KPM sierschotel 1e helft 20e eeuw met bloemdecor in zeer goede staat ø36cm.
3-Delig Duits Dresden porseleinen koffieset met bloemen- en gouddecor ca. 1930 in Biedermeier stijl 13xø20cm. Cond.: G
Twee Duits porseleinen Biedermeier stijl koffiekopjes met onderschotel 1e helft 20e eeuw; 1x Rosenthal - Selb Bavaria (wit/goud) "Erinnerung aus Grosserzeit 1914-1915" en 1x Hutschenreuther - Selb bla...
Vier-persoons Duits KPM porseleinen koffie-serviesgoed 1e helft 20e eeuw; 1x suikerpot met bloem, 1x melkkannetje, 1x koffiepot en 4x kop&schotels 8-24cm. Cond.: G
Negen delen KPM serviesgoed ca. 1900; 2x grote schalen diep rond, 1x grote schaal ovaal, en 6 borden 22-32cm. Cond.: G
Oud Duits Thuringen porseleinen figuur voorstellend een zwerver met kan en stok ca. 1900. Stok mist een deel en 1 vinger mist 16cm. Cond.: M
Twee oude porseleinen kop&schotels van Herend (Hongarije) met groen bloemen- en gouddecor 2e helft 20e eeuw 5xø11cm. Cond.: G
Grote porseleinen koffiekan ca. 1890 met prachtig handbeschilderd bloemendecor en koperen handgreep 28x24xø15cm. Cond.: G
Keramieken bloempot ca. 1900 met Jugendstil bloemdecor, 1 bakscheur Cond.: G
Zes Rosenthal porseleinen sierborden met vismotieven (Duitsland) en gouddecor, Madeleine Bavaria 20e eeuw ø23cm. Cond.: G
Grote Duitse Biedermeier vaas, verguld met landschapsdecor. Twee oren gelijmd en rand beschadigd 27xø18cm. Cond.: M
Vier delen oud porselein. 1x schaaltje Limoges decor main Helga met koperen omranding, 1x opengewerkte deksrelschaal met bloemen opgewerkt, Dresden, 2e helft 20e eeuw (min.chips), 1x Josephine vaas me...
Vier delen oud porselein. Opengewerkte schaal met blauw zwiebelmuster decor met meissen achtig teken, 20e eeuw. 2 pootjes gelijmd. Bord K.P.M., 20e eeuw met bloemendecor en goudrand, Opengewerkte scha...
Oude porseleinen G.D.R. Thuringen doorbroken schaal met handbeschilderd bloemen- en gouddecor 11x18x14cm. Cond.: G
Twee oude Meissen porseleinen kruidenschaaltjes 1e helft 20e eeuw, 1 schaaltje gelijmd 5x11x8cm. Cond.: R-G
Zes 19e eeuwse handbeschilderde empire vazen (beschadigd) + een empire inktvaatje 17x31cm. Cond.: M
Drie delen porselein 80-er jaren; 1x jardiniere Royal crown, 1x Vaas (amfora) Peach Japan en 1x bolvaas Adis Greece 6-37cm. Cond.: G
Zes delen oud Duits KPM porselein 20e eeuw; 1x dekseldoos met buste van een heer op het deksel, 1x bord met paleis, 2x kleine bekers met Latijns schrift en cherubijn-kopjes, 1x wandplaquette met goudk...