Zes oude Duits porseleinen moccakopjes met schotels 1e helft 20e eeuw o.a; Fraureuther, Krautheim, Schiending, H en C, Würtemberg etc. Cond.: G
Twee keramieken vazen met rozen afgebeeld en gouddecor ca. 1900. Twee keer oor gelijmd 39xø20cm. Cond.: R
Oude KPM porseleinen schaal 1e helft 20e eeuw met handbeschilderd bloemen- en gouddecor, geschulpte rand 3,5x18,5x18,5cm. Cond.: G
Zuid-Holland platelen vaas ca. 1910 met vogel- en bloemendecor. Onduidelijk gemerkt, in goede originele staat 21,5x13xø9cm.
Twee prachtige witplateel oorvaasjes, plateelbakkerij Zuid Holland. Bij elkaar horend setjes, decor met vogel en bloemen. Schilder A. Schriek ca. 1920. In zeer goede staat 14cm.
Oud Schoonhoven plateel inktstel ca. 1920, decor kastanje. Onduidelijk monogram (bakscheurtje in onderstel), 2 inktpotdeksel beschadigd 9x24x14cm. Cond.: M
Twee delen Gouda plateel; 1x Unique Gouda Holland PB met bloemdecor (bord) en 1x vaas 940 Fiozo Gouda Holland bruin glazuur met blauw/geel. Beide in goede conditie 3xø30cm. en 7xø11cm.
Royal Dux porseleinen figuur 20e eeuw, voorstellend een elegante dame met goud- en bloembeschildering 32cm. Cond.: G
Grote porseleinen groep 20e eeuw, voorstellend 4 kaartspelende romatische figuren 18x26x20cm. Cond.: G
Engels Royal Doulton keramieken figuur ca. 1900, gemerkt Royal Doulton England. "Carpet Seller H.N. 1464" In zeer goede staat 22x10x8cm. Cond.: G
Keramieken figuur voorstellend een ree met kalf, gemaakt door Rudolf Rempel Bildhauer Duitsland Nr. 48. In zeer goede originele staat 18x10x9cm. Cond.: G