Oud porseleinen figuur van een bloemenmeisje, gemerkt Passau 20e eeuw, lichte chips 18cm. Cond.: R
Weens porseleinen figuur ca. 1900, voorstellend een bloemenverkoopster met 2 korfen (chip van roos af) 16x23x14cm. Cond.: R-G
Duits porseleinen figuur ca. 1930 van een dansend paar Thüringen, vingers beschadigd en rokfranjes beschadigd 29x20x15cm. COnd.: M
Duits Thuringen porseleinen groep 20e eeuw, voorstellend een man en vrouw met rozenmanden. Emmerhandvat is gelijmd en 1 chip aan bloem, verder goed 18x6x8cm. Cond.: R
Vier oude porseleinen figuren, 1e helft 20e eeuw twee maal man en vrouw met bloemen, hoed gelijmd en twee maal ca. 1900 bisquit porselein (chip af) 15-20cm., Cond.:R
Vier oude porseleinen figuren 20e eeuw, licht beschadigd 17-23cm. Cond.: R
Negen Franse limoges borden ca. 1900 met geschulpte rand en gouddecor ø21cm. Cond.: G
Grote oude porseleinen Royal Copenhagen vaas (Denmark) W.E. met voorstelling van twee zeilschepen voor een kustplaats 34xø17cm. Cond.: G
Twee porseleinen figuren, gemerkt Passau. Voorstellend een romantisch paar bezig met een balspel 20e eeuw (1 vinger eraf en chips aan bloem) 20-21cm. Cond.: R
Oud porseleinen figuur, gemerkt Passau van een romatische dame met verenhoed 22cm. Cond.: G
Twee keramieken vazen ca. 1900 met landarbeiders, bloemen en voorstelling van fruit 21xø9cm. Cond.: G
Drie oude keramieken vazen; 1x Jugendstil met drie lussen ca. 1930 11xø8cm., 1x Art Deco vaas met geel glazuur (chip, gerestaureerd) 14xø7cm. en 1x vaas met vis-decor 20xø12cm. Cond.: G
Twee grote keramieken Jugendstil vazen met bont 2-dimensionaal waterlelie- en lissendecor ca. 1900. gemerkt Nimy Fabrication Belge manufacture imperiale Royale. In goede originele staat 28xø12,5cm.
Twee porseleinen Jugendstil-stijl vazen met handbeschilderd decor. Voorstelling met bloemen en vogels 2e helft 20e eeuw 27x21x14cm. en 28x16x10cm. Cond.: G
Grote keramieken Jugendstil stijl vaas met putti in de stijl van Goldschneider 2e helft 20e eeuw 70x30x30cm. Cond.: G
Grote keramieken Jugendstil stijl vaas met putti in de stijl van Goldschneider 2e helft 20e eeuw 70x30x30cm. Cond.: G
Keramieken 9-delig mocca-serviesje ca. 1900, minimale randschades Cond.: R
Oude keramieken vaas 1e helft 20e eeuw Nr. 18, ongemerkt. groen/wit glazuur in goede staat 23,5xø16cm. Cond.: G
Dertien delen divers oud porselein onder andere; Schumann Arzberg, Schumann Bavaria e.a. ca. 1930 en later. Totaal 11 delen doorbroken porselein met bloemdecor en gouddecor en 1 hapjesschaal met hand...
Duits Thuringen porseleinen figuur Karl Ens ca. 1900, voorstellend eendjes voeren, 21cm. Cond.: G
Twee Chinese keramieken dekseldoosjes met plated ornamentuur en blauw decor 20e eeuw 12-14cm. Cond.: G
Bijzondere grote jugendstil keramieken bloempot met opgewerkt zweepslag bloemenmotief en originele onderschotel in de vorm van een blad. ( een poot van de pot is er weer aangezet, mogelijk kleinere re...
Grote geglazuurde keramieken vaas ca. 1900, beschilderd met vogels en bloemen. Glazuur is beschadigd en bijgeschilderd 47x35x30cm. Cond.: R
Twee grote oude majolica vazen met ramskoppen en druiveranken, ongemerkt 20e eeuw 35x20xø14cm. Cond.: G
Twee grote keramieken Capodimonte(Italië) dekselvazen met bloemen opgewerkt (lichte beschadigingen) 36x26x10cm., Cond.:R
Jugendstil Royal Dux porseleinen tafelschaal met wolf vast in klem gevangen. Nr. 1878 in goede originele staat 23x27x17,5cm.
25 Delen Schuman Dresden porselein o.a; 2x cakeset, 5x opengewerkte schalen, 1x opengewerkte schaal. Allen met goud- en bloemdecor 18-25cm.
Twee Kantonees porseleinen kommetjes in lelievorm beschilderd met figuren en bloemen 6xø11,2cm.
Twee keramieken schenkkannen 2e helft 20e eeuw; 1x gemerkt Shorten and Son, Stoke on Trent met oranje/groen glazuur 23x20x13cm. Cond.: G, 1x Karlsruher majolica met groen glazuur, handvat gelijmd 22x1...
Doorbroken porseleinen serviesgoed 1e helft 20e eeuw o.a; 1 cakeschaal, 1 tafel-presenteerschaal, 8 cakebordjes, 1 grote schaal. Allen met bloemmotief. gemerkt P.9 AA en 1 schaal gemerkt Schumann ø12,...
Porseleinen theeservies ca. 1890 met handbeschilderd bloemendecor o.a; 1 theekan, suikerpot, melkkan, 8 kop&schotels, suikergoed-schaaltje. Enkele lichte beschadigingen 5-16cm. Cond.: R-G
Drie oude Hollandse tegels waarvan 2x prachtige Makkumer tegels met ridder te paard 1e helft 20e eeuw. In goede originele staat 14x14cm. en 17,5x17,5cm. Cond.: G
Grote oude handbeschilderde tegel in lijst ca. 1920 met voorstelling naar een schilderij van H.C. Nakken (chips verf af) 60x80cm. Cond.: R
Diverse Jugendstil tegels van een oude lambrisering ca. 1920 bestaande uit; 86 tegels met medaillon, 7 randtegels met witte rand onder en boven, 12x randtegel met witte rand en 11x randtgele met gebog...
Tien oude wandtegels 19/20e eeuw diverse voorstellingen en diverse beschadigingen. 13x13cm.,
Hollands 19e eeuws mangaan tegeltableau met 4 losse tegels extra, bloemenmotief 29,5x29,5cm. en 13x13cm. Cond.: R
Groot Jugendstil tegeltableau ca. 1920 in diverse vormen te leggen. Bestaande uit; bovenrant met uitloopstuk (11x heel en 1x kapot), bovenrand (8x heel, 1x kapot), eindstuk (3x), verbindtegels (16x he...
Negen Jugendstil 4-vaks tegeltableaus ca. 1920, groen van kleur. 6x met groene bolletjes omranding en 3x zonder bolletjes rand. Cond.: G
Diverse Hollandse keramieken tegels o.a; 1x Westraven Utrecht Admiraal de Ruyter VII Provincien (randschades, 3x Makkums Tichelaars en 2x vaastegels 18-30cm. Cond.: R-G
33 Randtegels met groen bloemmotief midden 20e eeuw, afkomstig uit Engeland 15x7,5cm. Cond.: G
35 Randtegels in Jugendstil stijl, groen van kleur 15x7,5cm. Cond.: R
Negen 3-delige tegeltableaus ca. 1920; 5x met afbeeldingen van vlees en 4x met afbeeldingen van fruit. Tevens 98 randtegels Cond.: R-G
Twee kleine vazen ca. 1950, beide gemerkt; 1x roodbruin terracotta 10xø10cm. en 1x groen/blauw gespikkeld 10xø13cm. Cond.: G
Drie delen Fayence Italië 20e eeuw; 1x handbeschilderde vaas 27x14x10cm. en 2x handbeschilderde bordjes 1xø19,5cm. Cond.: G
Duits KPM Prinzess servies 20e eeuw bestaande uit; 12 borden (1 chip), 1 grote schaal, 3 kleine schalen, 12 schoteltjes, 11 kopjes, 2 botervloten, suikerpot, melkkan en koffiepot (barst in deksel) Con...
Oude aardewerken schaal Kennemer (Velder aardewerk) met rgroen en oranje glazuur ca. 1940 in zeer goede staat 7xø32cm.
Acht delen Frans Limoges porselein 20e eeuw in goede staat 4-13cm. Cond.: G
Twee delen keramiek; 1x vaas, tweekleurig bruin, gemerkt Kieler kunstkeramiek 14xø17cm. en 1x blauw schenkkannetje, gemerkt Tolkemiter Erde Ost Deutsche handarbeit 10xø8cm. Cond.: G