Oud jade Chinees figuur 20e eeuw, voorstellend een oude CHinees met wandelstok op houten voet 28x14x7cm. Cond.: G
Chinees porseleinen bord 18e eeuw met bloemmotief, minimale chiprand ø23cm. Cond.: G
Chinees porseleinen bord 19e eeuw met vogel in venster decor ø21cm. Cond.: G
Twaalf CHinese blanke porseleinen kop en schotels ca. 1880 met bloemendecor (kopjes hebben 3 minimale chips, schotels zijn goed) 8xø13,5cm. Cond.: G
Meissen porseleinen koffiekan uit de Knaufzeit, roosje op het deksel heeft chips af 21x15xø11cm. Cond.: R
Grote Duits porseleinen vaas, gemerkt Altenburg met rozendecor 20e eeuw in goede staat met geschulpte rand 24xø15cm. Cond.: G
Grote Duits porseleinen KPM sierschotel 1e helft 20e eeuw met bloemdecor in zeer goede staat ø36cm.
3-Delig Duits Dresden porseleinen koffieset met bloemen- en gouddecor ca. 1930 in Biedermeier stijl 13xø20cm. Cond.: G
Twee Duits porseleinen Biedermeier stijl koffiekopjes met onderschotel 1e helft 20e eeuw; 1x Rosenthal - Selb Bavaria (wit/goud) "Erinnerung aus Grosserzeit 1914-1915" en 1x Hutschenreuther - Selb bla...
Vier-persoons Duits KPM porseleinen koffie-serviesgoed 1e helft 20e eeuw; 1x suikerpot met bloem, 1x melkkannetje, 1x koffiepot en 4x kop&schotels 8-24cm. Cond.: G
Negen delen KPM serviesgoed ca. 1900; 2x grote schalen diep rond, 1x grote schaal ovaal, en 6 borden 22-32cm. Cond.: G
Oud Duits Thuringen porseleinen figuur voorstellend een zwerver met kan en stok ca. 1900. Stok mist een deel en 1 vinger mist 16cm. Cond.: M
Twee oude porseleinen kop&schotels van Herend (Hongarije) met groen bloemen- en gouddecor 2e helft 20e eeuw 5xø11cm. Cond.: G
Grote porseleinen koffiekan ca. 1890 met prachtig handbeschilderd bloemendecor en koperen handgreep 28x24xø15cm. Cond.: G
Keramieken bloempot ca. 1900 met Jugendstil bloemdecor, 1 bakscheur Cond.: G
Zes Rosenthal porseleinen sierborden met vismotieven (Duitsland) en gouddecor, Madeleine Bavaria 20e eeuw ø23cm. Cond.: G
Grote Duitse Biedermeier vaas, verguld met landschapsdecor. Twee oren gelijmd en rand beschadigd 27xø18cm. Cond.: M
Vier delen oud porselein. 1x schaaltje Limoges decor main Helga met koperen omranding, 1x opengewerkte deksrelschaal met bloemen opgewerkt, Dresden, 2e helft 20e eeuw (min.chips), 1x Josephine vaas me...
Vier delen oud porselein. Opengewerkte schaal met blauw zwiebelmuster decor met meissen achtig teken, 20e eeuw. 2 pootjes gelijmd. Bord K.P.M., 20e eeuw met bloemendecor en goudrand, Opengewerkte scha...
Oude porseleinen G.D.R. Thuringen doorbroken schaal met handbeschilderd bloemen- en gouddecor 11x18x14cm. Cond.: G
Twee oude Meissen porseleinen kruidenschaaltjes 1e helft 20e eeuw, 1 schaaltje gelijmd 5x11x8cm. Cond.: R-G
Zes 19e eeuwse handbeschilderde empire vazen (beschadigd) + een empire inktvaatje 17x31cm. Cond.: M
Drie delen porselein 80-er jaren; 1x jardiniere Royal crown, 1x Vaas (amfora) Peach Japan en 1x bolvaas Adis Greece 6-37cm. Cond.: G
Zes delen oud Duits KPM porselein 20e eeuw; 1x dekseldoos met buste van een heer op het deksel, 1x bord met paleis, 2x kleine bekers met Latijns schrift en cherubijn-kopjes, 1x wandplaquette met goudk...
Zes oude Duits porseleinen moccakopjes met schotels 1e helft 20e eeuw o.a; Fraureuther, Krautheim, Schiending, H en C, Würtemberg etc. Cond.: G
Hutschenreuther porseleinen chocoladeketel met bronzen montuur en porseleinen grip ca. 1880 Zwiebelmuster 20x19xø14cm. In zeer goede staat
Twee keramieken vazen met rozen afgebeeld en gouddecor ca. 1900. Twee keer oor gelijmd 39xø20cm. Cond.: R
Oude bisquit porseleinen engel 1e helft 20e eeuw, gemerkt en genummerd 28x12x12cm. Cond.: G
Oude KPM porseleinen schaal 1e helft 20e eeuw met handbeschilderd bloemen- en gouddecor, geschulpte rand 3,5x18,5x18,5cm. Cond.: G
Twee prachtige Hollandse Fayence Jugendstil vazen, gemerkt Jan Willem Mijnlieff te Utrecht ca. 1910. J.M. in eikenblad (1862 - 1940) met floraal decor. 1 Vaas met minimale chip 16,5xø12,5cm. Cond.: R-...
Zuid-Holland platelen vaas ca. 1910 met vogel- en bloemendecor. Onduidelijk gemerkt, in goede originele staat 21,5x13xø9cm.
Prachtige polychroom Gouda platelen vaas Zuid Holland, jaarmerk 1923 J.H. met bloemendecor 20xø15cm.
Twee prachtige witplateel oorvaasjes, plateelbakkerij Zuid Holland. Bij elkaar horend setjes, decor met vogel en bloemen. Schilder A. Schriek ca. 1920. In zeer goede staat 14cm.
Oud keramieken puddingstel (10-delig), gemerkt RAM Arnhem ca. 1930. Cremekleurig met bloemendecor. In redelijke staat, chips aan sommige bordjes ø16,5-ø28cm. Cond.: R_G
Oude Gouda platelen vaas ca. 1920, decor Rhodian Hollan 0.6 E, met bloemdecor in zeer goede staat 21x22x18cm. Cond.: G
Grote Gouda platelen bloempot ca. 1920, gemerkt Zenith Gouda Holland Daisy, bloemendecor. Oude haarscheur bij bodem. 19xø24cm. Cond.: R-G
Prachtige polychroom Gouda platelen olie- en azijn kannen met zwart glazen onderblad. Plateelbakkerij Ivora, schilder J.G en P 16-26cm. In zeer goede staat
Oud Schoonhoven plateel inktstel ca. 1920, decor kastanje. Onduidelijk monogram (bakscheurtje in onderstel), 2 inktpotdeksel beschadigd 9x24x14cm. Cond.: M
Arnhems platelen petit-four set ca. 1930, gemerkt W.B. Tristan Arnhem Holland 39/3. In goede originele staat 8x20x16cm.
Twee delen Gouda plateel; 1x Unique Gouda Holland PB met bloemdecor (bord) en 1x vaas 940 Fiozo Gouda Holland bruin glazuur met blauw/geel. Beide in goede conditie 3xø30cm. en 7xø11cm.
Hollands Gouds platelen blaker, gemerkt Madelene MVD 19/2 made in Holland (ca. 1910). 7xø14cm. Cond.: G
Oude Gouda platelen herdenkingsbord Wilhelmina 1898-1923 met wapendecor ø27cm. Cond.: G
Zeldzame Jema Holland keramieken pinguin Nr. 77 met groen-blauw-creme glazuur 20e eeuw. In zeer goede staat 43x20x15cm.
Groot Spaans keramieken Nadal beeld, voorstellend een jonge schilder met palet en hond 31cm. Cond.: G
Royal Dux porseleinen figuur 20e eeuw, voorstellend een elegante dame met goud- en bloembeschildering 32cm. Cond.: G
Grote porseleinen groep 20e eeuw, voorstellend 4 kaartspelende romatische figuren 18x26x20cm. Cond.: G
Engels Royal Doulton keramieken figuur ca. 1900, gemerkt Royal Doulton England. "Carpet Seller H.N. 1464" In zeer goede staat 22x10x8cm. Cond.: G
Keramieken figuur voorstellend een ree met kalf, gemaakt door Rudolf Rempel Bildhauer Duitsland Nr. 48. In zeer goede originele staat 18x10x9cm. Cond.: G