Oude teakhouten eetkamertafel met mooie patina in zeer goede staat 2e helft 20e eeuw 75x86x165cm.
Vier prachtige houtgepinde stoelen ca. 1820 van massief eiken met eiken zittingen en mooie patina. In zeer goede staat 86x47x42cm.
Hollands wortelnoten Louis Quinze stijl commode 2e helft 20e eeuw met origineel beslag. Geheel staand op klauwpotem in goede staat 70x44x86cm.
Notenhouten staande kapstok met spiegel en tegel ca. 1890 in goede originele staat. 210x80x34cm.
Mooie Hollandse notenhouten buikcommode in Louis Quinze stijl 2e helft 20e eeuw, met klapdeurtje. In zeer goede originele staat 67x76x40cm. Cond.: G
Antieke mahoniehouten met kersen fineer chiffoniere (ladenkast) ca. 1810, met halve zuilen en koperen kapitellen (oudere restauratie) In goede staat, 155x100x45cm.
Prachtige 19e eeuwse Engelse Windsor schommelstoel van iepenhout in zeer goede originele staat 104x60x70cm.
Oosterse tafelvitrine met 2 schuiflades en 6x geslepen glas. Bewerkt mahoniehout, goudgekleurd met floraal decor 2e helft 20e eeuw. In goede staat 103x125x65cm.
Duitse Louis Seize kist 18e eeuw van eikenhout met gerilbe panelen en origineel slot. in zeer goede originele staat 74x126x64cm.
Grote 18e eeuwse eikenhouten linnenpers met deur. In goede originele staat 170x83x50cm.
Vier Louis Philippe stoelen met goede velours stoffering ca. 1880 in goede originele staat 97x50x44cm.
Engelse 19e eeuwse mahoniehouten tiltoptafel in goede originele staat 74x82cm.
Tibetaanse houten mete leer beklede spiegel met goudkleurige beschildering met tekens, draken en vogels 2e helft 20e eeuw 104x60.cm. Cond.: G
Mahoniehouten canape 2e helft 20e eeuw met rode velours stoffering in uitstekende staat 90x180x60cm.
Oude Perzische tafel met houtinleg en parelmoer inleg. Blad ingelegd met ster (stukjes missen) 20e eeuw 51x48x56cm. Cond.: R
Oude Hollandse kussenkast 2e helft 20e eeuw eiken fineer met wortelnoten fineer in renaissance stijl met 2 lades. In zeer goede staat 180x170x61cm.