Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

16. Aprilveiling 2013

Veiling op vrijdag 19 april 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Lederen bank
Resultaat: 30 EUR

Oude bruin lederen tweezits bank met houten omranding en vlechtwerk in goede staat 82x81x46cm.

Schommelstoel
Resultaat: 70 EUR

Engelse Victoriaanse schommelstoel ca. 1880 van beukenhout in zeer goede originele staat

Eiken tafel
Resultaat: 120 EUR

Hollands eiken tafel, ca. 1880, met gedraaide poten in het midden verbonden. Geheel massief, blad bestaande uit drie planken. 165x80x78cm.

Noten Henry Deux tafel
Startprijs 50 EUR

Notenhouten Grunderzeit tafel ca. 1880, Coulissentafel met wieltjes (krimpnaden in blad), geen tussenbladen 72x113x100cm. Cond.: R-G

Eiken bewerkte lijst
Startprijs 100 EUR

Franse eikenhouten handgestoken spiegel ca. 1890 in goede staat 112x80cm. Cond.: G

Hollandse wortelnoten hangvitrine
Resultaat: 35 EUR

Hollandse wortelnoten fineer hangvitrine in Louis Quinze stijl 2e helft 20e eeuw. In zeer goede staat.

Eikenhouten buffet
Resultaat: 95 EUR

Apart Hollands eikenhouten buffet, ca.1930, met houtsnijwerk. In originele staat, (krimpnaden). 195x112x45cm.

Haltafeltje 1860
Resultaat: 80 EUR

Mahoniehouten haltafeltje ca. 1870 Louis Philippe met lade. In goede originele staat 74x44x72cm.

Eethoek, 6 stoelen
Resultaat: 225 EUR

Oude Engelse mahoniehouten eethoek met uittrek-trafel en 6 stoelen. Geheel in zeer goede staat met goede velours stoffering 2e helft 20e eeuw 200x120x75cm. en 100x50x58cm.

Klein Art Deco dressoir
Resultaat: 185 EUR

Kersenhouten dressoir met aluminium beslag in uitstekende staat. 3-Deurs en 3 lades, gemerkt Bruno meubelfabriek 90x47x151cm.

Spiegel, getorste zuilen
Resultaat: 35 EUR

Leuke notenhouten spiegel ca. 1870 met getorste zuilen, kronen en tollen in zeer goede staat 78x49cm.

Hoekconsole
Resultaat: 10 EUR

Oude notenhout gekleurde wand-hoekschap met lade 2e helft 20e eeuw in goede staat 85x33x26cm. Cond.: G

Dekenkist
Resultaat: 75 EUR

Duitse eikenhouten 18e eeuwse dekenkist, staande op sleevoeten in redelijke originele staat 62x60x106cm. Cond.: R-G

Antieke Franse zithoek
Startprijs 150 EUR

Zithoek ca. 1900, Frans?< van beukenhout met gevlochten zittingen. Bestaande uit 2 stoelen en bankje. Zitting van 1 stoel is slecht 100x107x56cm. en 92x43x37cm. Cond.: R-G

Tweedeurs kast
Resultaat: 120 EUR

Duitse 19e eeuwse biedermeier mahoniehout fineer 2-deurs kast met kerkpanelen ca. 1840. In zeer goede originele staat (krimpnaad bovenop en 1 lichte in 1 zijkant) 152x105x46cm. Cond.: G

Piano
Startprijs 200 EUR

Piano ca. 1930, gemerkt Geyer Schutzmarke met metalen klankkast (geen bovendemper). in redelijk tot goede staat, klank is goed 113x60x140cm.

Ladenkastje
Resultaat: 25 EUR

Oud mahonie houten ladenkastje, 2e helft 20e eeuw, in Queen Anne stijl. In zeer goede staat. 65x69x39cm.

Indonesisch wandkastje
Startprijs 40 EUR

Oud Indonesisch teakhouten wandkastje ca. 1930 met lade achter 2 deurtjes. Snijwerk op de deuren, bovenkant en zijkanten Oosters landschap. In zeer goede originele staat 32x25x15cm. Cond.: G

Gestoken olifantentafel
Resultaat: 125 EUR

Oude Oosterse handgestoken tafel met vier olifantenkoppen als poten 20e eeuw in goede staat 50xø46cm. Cond.: G

Louis Quinze stijl stoel
Startprijs 25 EUR

Louis Quinze stijl stoel 20e eeuw met petit point stoffering, bloemdecor met rocailles. Stoffering van de armleuning is slecht. 90x60x57cm. Cond.: R

Spiegel
Startprijs 50 EUR

Oude spiegel met toog en goudkleurige bewerkte lijst, 2e helft 20e eeuw in goede staat 109x62cm. COnd.: G

Tafel + stoelen / Bank + stoelen
Resultaat: 400 EUR

Prachtige antieke barok-stijl bankstel bestaand uit; bank, 2 armleunstoelen en 2 stoelen met ronde bijzettafel. Prachtig snijwerk en klauwpoten. In zeer goede staat met rode velours stoffering. 100x65...

Boekenkastje
Resultaat: 40 EUR

Oud notenhouten boekenkastje 2e helft 20e eeuw in redelijke staat 106x85x22cm.

Barok stijl piedestal
Resultaat: 50 EUR

Piedestal ca. 1920 met getorste zuil, geheel staand op klauwpoten in goede originele staat 114xø45cm. Cond.: G

Engelse stijl bijzettafel
Resultaat: 35 EUR

Engelse stijlmeubel bijzettafel met 2 lades op driespantpoot 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 54xø39cm. Cond.: G

Wijntafel met inlegwerk
Startprijs 30 EUR

Notenhouten bijzettafel met inlegwerk en geschulpt blad (wijntafel) 2e helft 20e eeuw in goede staat 60xø53cm. Cond.: G

Spiegel, houten polichroom
Resultaat: 10 EUR

Oude spiegel met goudkleur 2e helft 20e eeuw (kunststof) 68x58cm. Cond.: G

Franse tafel
Resultaat: 100 EUR

Franse 19e eeuwse bijzettafel in Louis Seize stijl met goudverf in goede originele staat 75x52cm.

Kersen glaskast
Resultaat: 130 EUR

Moderne kersenhouten glaskast, zijkanten ook met glas. Glazen schappen en lade, in uitstekende staat 186x113x50cm.

Servieskast
Resultaat: 140 EUR

Moderne kersenhouten servieskast 2-delig met 3-deurs boven en onder 2-deurs met lades. In uitstekende staat 196x170x50cm.

Barokstijl eethoek
Startprijs 100 EUR

Italiaanse mahoniehouten met beukenhouten eethoek 2e helft 20e eeuw. Goede velours stoffering. Stoelen met rozen gesneden in de rugleuning. In goede originele staat 79xø110cm. en 100x60x50cm. Cond.: G

Kersen eethoek
Resultaat: 165 EUR

Moderne kersenhouten eethoek met 4 stoelen in uitstekende staat 76x105cm. en 95x40x50cm. Cond.: G

Kersen TV kastje
Resultaat: 80 EUR

Modern kersenhouten TV meubel in uitstekende staat 72x110x55cm. Cond.: G

2 Bijzettafeltjes
Resultaat: 60 EUR

Twee moderne kersenhouten bijzettafeltjes in uitstekende staat 47x45x45cm.

Salontafel
Geen vanafprijs

Moderne salontafel met geslepen glazen plaat in goede staat 43x68x110cm. Cond.: G

Ovaal tafeltje
Startprijs 20 EUR

Notenhouten ovale tafel met groen leer op het blad, Engeland 2e helft 20e eeuw met onderling verbonden 4-spant poot en kop0eren leeuwepootjes 54x121x55cm. Cond.: G

Kranten standaard
Resultaat: 20 EUR

Houtgedraaide lectuurbak ca. 1900 (beschadigd) 42x54x41cm. Cond.: R

Teakhouten naaitafel
Resultaat: 60 EUR

Oude Indonesische teakhouten handgestoken naaitafel met bloemen- en vogelmotief 20e eeuw in goede originele staat 65x50x40cm.

Kastje
Resultaat: 150 EUR

Kersenhouten kastje met aluminium beslag in uitstekende staat. 3 Lades en 1 deur, gemerkt Bruno meubelfabriek 74x45x80cm.

Pianokrukje
Resultaat: 35 EUR

Zwart gelakte pianokruk ca. 1900 met lederen zitting (draaibaar) 48xø39cm. Cond.: G

Teakhouten zuil met sleuven
Resultaat: 45 EUR

Decoratieve teakhouten piedestal 2e helft 20e eeuw in goede staat 73x23x23cm. Cond.: G

Oosters tafeltje
Resultaat: 25 EUR

Oud Perzisch bijzettafeltje, rondom handgestoken met Perzische tekens en met parelmoer inleg, paar stukjes missen 60x36x36cm. Cond.: R-G

Noten nachtkastje
Startprijs 40 EUR

Notenhouten nachtkastje ca. 1870 met lade en deurtje in originele staat 81x36x37cm. Cond.: G

Kistje met klep
Resultaat: 60 EUR

Italiaanse stijl kist (Cascone) 2e helft 20e eeuw met snijwerk, notenhout fineer 140x50x43cm. Cond.: G

Engelse voltaire
Startprijs 20 EUR

Engelse mahoniehouten voltaire in goede originele staat 19e eeuw 108x87x75cm. Cond.: R

Kleine kist met gutswerk
Resultaat: 40 EUR

Kleine eikenhouten handgestoken kist 20e eeuw met panelen in goede staat 53x82x41cm. Cond.: G

Salontafel
Startprijs 25 EUR

Moderne koperen salontafek 2e helft 20e eeuw met glazen plaat 36x110x110cm. Cond.: G

Eiken spiegel
Resultaat: 15 EUR

Eikenhouten antieke Jugendstil spiegel met facetgeslepen spiegel in zeer goede staat 131x67x9cm. Cond.: G