Oude Oosterse gebedsrol met rondom Oosterse tekens 20e eeuw in goede originele staat 30cm. Cond.: G
Grote Art Deco tafelopzet ca. 1920 met glazen schaal en 3 jongelingen als voet. Geheel staand op gestijleerde sokkel. gesigneerd Mousin. Compositie metaal 30xø31cm. Cond.: G
Decoratieve staande tulpen lamp 2e helft 20e eeuw in goede staat 161x35x22cm.
Oud emaille reclamebord uit 1958, Bierredam Blonde et Brune des Moines in goede originele staat 150x47cm.
Antiek emaille reclamebord, Singer naaimchienen 1935, emaillerie Belge Brux. Bijgbeschilderde beschadigingen 90x60cm. Cond.: M-R
Modern VW reclamebord van emaille, gelithografeerd nr. 379/500 in zeer goede staat .
Kerkelijke 19e eeuwse messing kaarskandelaar in renaissance stijl 51x21x22cm. Cond.: G
Oud 6-kantig dekseldoosje ca. 1930 belijmd met parelmoer. Geheel staand op 4 koperen bolpootjes in zeer goede staat 5,5x11x12cm. Cond.: G
Sigarenetui 19e eeuw aan beide zijden voorzien van ivoren plaquettes waarvan 1 bewerkt met jachthondenmotief. In goede originele staat 16x8x2cm.
Oud/antiek handbeschilderd Oosters raamkozijn, gemaakt van metaal en hout 20e eeuw 67x53cm. Cond.: G
Processielamp 19e eeuw, goudkleurig beschilderd metaal in goede originele staat 77x22x19cm.
Decoratieve houten beschilderde carrouselpaard 2e helft 20e eeuw in goede staat 86x76x16cm.