Oude karabijn ca. WO I, New England Westinghouse compagnie 1915 met bajonet (onschadelijk) 160cm. Cond.: R
Twee Indiase decoratieve sabels met gegraveerd lemmet 20e eeuw 99cm. Cond.: G
Kleine 19e eeuwse tinnen kraantjeskan in goede originele staat 26x20xø9,5cm. Cond.: G
Art Nouveau Jugendstil koffiestel ca. 1900 2-kleurig. Messing en koper, gemerkt C. Kurz en Co Tifl 1668. 5-Delig, paar lichte deukjes 24x37x29cm. Cond.: G
Twee delen oud/antiek tin; 1x empire kelk met leeuwen ca. 1810 (zonder deksel?) 21xø14cm. en 1x dekseldoos op drie pootjes, gesigneerd Fred Reyenga Amsterdam 10xø11,5cm. Cond.: G
Vier grote/diepe 19e eeuwse tinnen bordne in goede originele staat 31-41cm.
Vier tinnen kaarskandelaars 19e(3x) - 20e (1x) eeuw in goede originele staat 18-24cm.
Twee delen 18e eeuws tin; 1x groot bord, gestempeld London met daarbij 2 gietstempels en 1x schaal 1769 Elsake Sayers met daarbij stempels 39-ø46cm. Cond.: G
Tinnen moccaset 5-delig; tablet, waterkan, vaasje, dekselvaasje en moccakan 23x33x19cm. Cond.: G
Groot kavel divers tin 20e eeuw; schalen, borden, blaker, maten etc. Cond.: G
Tinnen empire kraantjeskan ca. 1820, vermoedelijk Duitsland (gegraveerd) in zeer goede originele staat 41x17xø15cm.
Grote empire tinnen kraantjeskan ca. 1820, bewerkt in goede originele staat 46x20x24cm. Cond.: G
Grote Japanse tafellamp in de vorm van een Japanse vrouw. Jade imitatie 2e helft 20e eeuw 48x15x16cm. Cond.: G
Antieke Jugendstil tafel petroleumlamp met nikkelen voet en handbeschilderd groen-glazen reservoir. Bloemdecor in zweepslagmotief 56xø14cm. Cond.: G
Hangpetroleumlamp (schippertje), compleet ca. 1900 45xø30cm. Cond.: G
Tafel-petroleumlamp 19e eeuw met handbeschilderde porseleinen voet en handbeschilderd glazen reservoir. Voorstelling van een pijprokende man bij kasteel in landschap 52xø15cm. Cond.: G