Jugendstil bewerkte messing kanonskogel huls met zweepslag-bloemmotief. Datering 1914-1918, in goede originele staat 35xø8cm. Cond.: G
Grote opalineglazen petroleumlamp ca. 1900 in goede staat 66xø18cm.
Twee koperen ketels 19e eeuw; 1x groot Biedermeier 37xø28cm. en 1x 30x30xø19cm. Cond.: R-G
Oud pallisanderhouten paneel met diverse houtsoorten ingelegd o.a; been, noten, vruchtenhout. Oosterse voorstelling met figuren in zeer goede staat. 36x25cm.
Zware antieke plated deurklopper in de vorm van een hand 20x5x6cm. Cond.: G
Vijf delen antiek tin/plated. ca. 1900, o.a. koffiekan 2x , melkkan, suikerpot en een schenkkanb. 10-18cm., Cond.:R/G
Oud tinnen koffieserviesje ca. 1930 en een tinnen kraantjeskan (Meeuws en Zoon Den Haag). Kraantjeskan bedeukt (1 dekseltjes iets verbogen), met notenhouten bewerkt dienblad 17x45x28cm. en 40x22x16cm....
Oud tabaksrek en doos met diverse tabakspijpen en Art Nouveau sigarenhouder 1e helft 20e eeuw 8-27cm. Cond.: G
Oude Indische messing (tabaks)pot, rondom bewerkt met bloemendecor 14xø17cm.
Hollandse biedermeier tabakspot ca. 1850, gemaakt van diverse houtsoorten in goede originele staat 16xø14cm.
Twee tabakspotten ca. 1900; 1x in de vorm van een eikenhouten vat 21xø13cm. en 1x messing bewerkt en opschrift "Tabak" 16xø12,5cm. Cond.: G
Oud wand-pijpenrek van beschilderd gips met 6 tabakspijpen 20e eeuw 53x17x9cm. Cond.: G
Bronzen sluitgewichten-set 20e eeuw naar oud voorbeeld 9x10xø7cm. Cond.; G
Vier delen antiek koperwerk 19e eeuw; 1x kolenkit 19e eeuw messing en koper, 1x houtbak, kopergenageld met leeuwepoten, 1x messing emmer, kopergenageld en 1x 3-delige haardset 14-36cm. Cond.: G
Twee stansapparaten; 1x met originele beschildering ca. 1900 13-24cm. Cond.: G
Oude Amerikaanse Hammond typemachine no. 12 in redelijke staat 20x34x32cm. Cond.: G
Diverse 19e eeuws tin o.a; lepels, theebus, beker, kannetjes, peperstrooier 3-11cm. Cond.: R-G
Prachtige Löwenstein naaimachine ca. 1920 in uitstekende staat (als nieuw). geen fineerschade, beschildering goed,. Waarschijnlijk nooit gebruikt 44x51x20cm. Cond.: U
Messing kaarsenkroonluchter ca. 1920 geëlectrificeerd Neo Barok 45xø56cm. Cond.: G
Kavel divers koperwerk 20e eeuw o.a; Art Deco ijscoupes, tabakspijp, etc. etc. Cond.: R
5-Delige koffieset van messing o.a; Oosters tablet, 1 Daalderop koffiekan en 2 Jugendstil kannetjes en pot (1x ongemerkt). Hoort niet bij elkaar 12x26x17cm. Cond.: G
Eikenhouten gestoken altaarstuk ca. 1900 voorstellend een vis en schaal met draak en eten 57x49cm. Cond.: G
Messing jardiniere ca. 1880 staand op klauwpoten en rondom gedreven met floraal decor en leeuwekoppen (ringen missen) 22x40x21cm. Cond.: G
Drie oude bewerkte kistjes 20e eeuw; 2x houtgestoken Oosters en 1x bewerkt leder 10-32cm. Cond.: G
Grote antieke 19e eeuwse koper met messing doofpot en een bronzen 18e eeuwse vijzel. 42xø26cm., en 8xø13cm.,
1x Oude gietijzeren visschaal 24x3x18cm. met daarbij een set plated messenleggers in doos. Gemerkt Zilmeta 20e eeuw 3x11x16cm. COnd.: G
Vier delen koperwerk 19e eeuw o.a; 1 treef staand op klauwpoten en 3 waterkruiken 26-33cm. Cond.: G
Notenhouten thermometer ca. 1900. Beschadigde thermometer en standaard mist 28x13x1cm. Cond.: R
Oude opaline glazen tafellamp, electrisch, 2e helft 20e eeuw, met messing voet. 56xø17cm., Cond.:G
Koperen voetenstoof ca. 1900 in goede staat 10xø25cm. Cond.: G
Groot tinnen bord 19e eeuw met 3 stempels (engeland) in goede staat ø35cm.
Zeven oude kurketrekkers gemaakt van wortelhout 20e eeuw ca. 15cm. Cond.: G
Negen glashangertjes, o.a. een hart, muis, hoefijzer, zwaan, paddestoel en lieveheersbeestje.
3-Delige wandgong ca. 1900 voorstellend een bronzen aap hangend aan een eiken plank, met gong 80x15x19cm. Cond.: G
Koperen wasstamper "The Swiftsure Liverpool" ca. 1900 in goede originele staat 98xø23cm.
Grote tafel-petroleumlamp met marmeren zuil en compositie metalen plated voet. Glazen reservoir en bolkap. In goede originele staat 66xø15cm.
Kleine messing art-deco barometer, ca.1920, Duitsland,voorzijde gehamerd. 31x10cm., Cond.:G
Juwelenkistje ca. 1880 met bewerkt plated deksel met putti, gesigneerd J. Pinto DApres Boucher 8x19x14cm. Cond.: G
Oude zwart stenen Chinese flacon met goudopdruk. Boom aan de ene kant en figuren in landschap aan de andere kant 20e eeuw 24x18x5cm. Cond.: G
Bronzen bestekstandaard met daarbij het gebaksbestek in cassette ca. 1910, 32xø10cm. en 4x19x19cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse Neogothische kaarskandelaars van koper in goede originele staat 30xø12cm. Cond.: G