Majolica petroleumlamp ca. 1900 Jugendstil in goede originele staat 56xø30cm.
Tafel petroleumlamp ca. 1880 met compositie metalen plated voet en kristallen reservoir, in goede originele staat 53xø26cm.
Zware oude/antieke bronzen wierookbrander, Oosters 19e-20e eeuw 24xø20cm. Cond.: G
Vier delen divers; 3x sigarettenhouder, 1x spiegeltje, 1x meerschuim 7-12cm. Cond.: G
Grote bronzen empire stijl stalamp in de vorm van een Corintische zuil 2e helft 20e eeuw 93xø15cm. Cond.: G
Art Deco stijl bureaulamp met messing voet en groenglazen kap in zeer goede staat 31x27x16cm. Cond.: U
Bronzen Jugendstil inktstel, voorstellend vier katachtigen met inktpotten ca. 1900 13x30x19cm. Cond.: G
Grote glazen tafellamp in Galle stijl met bergen-, flamingo- en palmenmotief 21e eeuw 50xø32cm. Cond.: G
Antieke plated schaal ca. 1900, bewerkt met twee dimensionaal figuren decor, voorstellende een romantisch paar met schaapskudde. Gebruikssporen. 38x28x2cm. Cond.:R/G
Design plated boedha-hoofd op houten sokkel 2e helft 20e eeuw 33x8x8cm. Cond.: G
Prachtige nieuwwaardige Tiffany stijl tafellamp met mooie voet en floraal decor 60xø40cm. Cond.: G
Twee marmeren art-deco boekensteunen ca. 1920, (1 chip) 16x10x14cm.
Decoratief metalen "schilderij" 2e helft 20e eeuw. 83x60cm., Cond.:G
Oude miniatuur 20e eeuw, lijst van been en parelmoer. Portret van Marie Antoinette 10x11cm. Cond.: G
Oude bronzen met glazen hanglamp 20e eeuw, behangen met honderden glasschijfjes en balletjes (3-lichts). In goede originele staat 60x55cm.
Grote lederen dokterstas 2e helft 20e eeuw, gemerkt A. (Etienne AIgner?) in uitstekende staat 40x55x30cm. Cond.: G
Bewerkte bronzen tafelschaal met 2-dimensionale Romeinse voorstelling met vele figuren (putti etc.) ca. 1900 14xø33cm. Codn.: G
Retro stijl bureaulamp met bronskleurige patina 2e helft 20e eeuw 38x20xø16cm. Cond.: G
Bronzen wijwater wandbak met buste van Jezus Christus ca. 1900 in goede staat 19x12x5cm.
Aparte Art Deco dekseldoos ca. 1920, waarschijnlijk aluminium met ponsnagels, deksel bewerkt 7,5x17,5x10,5cm. Cond.: G
Twee antieke dekseldoosjes, 1x parelmoer ca. 1930 in goede staat, 1x terracotta met putti, ca. 19010, gesigneerd d cercia Signa, stukje van deksel af . 5x10x6 en 3xø7cm., Cond.:R/G
Antiek juwelenkistje van ivoor in de vorm van een eend (Mozaïek) 15x16x9cm. Cond.: G
Sieradenkistje, 30x20x15cm, notenhout belijmd met los vak. Binnenzijde met rood zijde bekleed.
Massief kersenhouten opbergdoos ca. 1900, handgepatineerd (Biedermeier stijl) 10x21x29cm. Cond.: G
Twee Oosterse handgestoken kistjes; 1x groot met been, bronzen poten en bronzen hengsels en 1x klein met been en intarsia 20e eeuw Cond.: R-G
Art Deco notenhouten sigarettendoos met mechanisme (eend pakt 1 sigaret uit de doos) ca. 1930-1940. Ingelegd met diverse houtsoorten 11x17x10cm. Cond.: G
Grotere fijngestoken Oosterse houten kist 20e eeuw in zeer goede staat 14x24x36cm.
Vier oude/antieke kistjes; 1x Art Deco naaikist, 1x eiken kist ca. 1900, 1x Chinees beschilderd kistje ca. 1920 en 1x houten bewerkte kist 20e eeuw 14-37cm.
Ovaal van Schildpad vervaardoigd doosje met deksel, 12x8cm. in het doosje zitten 3 van schildpad vervaardige ajour haarsieraden.
Parelmoer belijmde lepeldoos ca. 1900, stukjes missen 35x15x7,5cm. Cond.:M
Antieke handgestoken notenhouten dekseldoos met twee patrijzen op het deksel. Met bloemdecor en origineel slot 19x19x17cm. Cond.: G
Messing haardstel 3-delig ca. 1900. Daarbij een houtbak 18e eeuw. In goede originele staat 24-65cm. Cond.: G
Grote Duitse kopergeslagen doofpot met binnenbak en deksel, rondom bewerkt ca. 1890 in goede originele staat 42xø30cm.
Koperen turfemmer 19e eeuw met hengsel in goede staat 30xø34cm. Cond.: G
Prachtige messing beslagen 19e eeuwse thee-emmer met binnenbak en hengsel. In zeer goede originele staat 30x36x28cm.
Vijf delen oud/antiek ijzerwerk; 1x wafelijzer 19e eeuw, 1x draaigreep 19e eeuw, 1x haardschep 20e eeuw, 1x haardscherm 20e eeuw en 1 kleine haardschep 26-115cm. Cond.: G
Chinese gietijzeren vaas met hengsels, Chinese tekens en figuren 20e eeuw 26x21xø18cm. Cond.: G
Moderne design open haardset gemaakt van glas en messing 2e helft 20e eeuw 66x26x11cm. Cond.: G
Grote roodkoperen waskookbak 19e eeuw, bedeukt 42x76cm. Cond.: R
Twee 19e eeuwse koperen akers, 1x met en 1x zonder deksel. beide in goede originele staat 25xø34cm. en 27xø31cm.
Grote koperen fornuisbinnenbak, bedeukt, 19e eeuw. 65xø80cm.
Grote Empire stijl staande lamp 2e helft 20e eeuw. Koper en zwart gekleurd in goede staat 154xø40cm.
Vijf oude kinderboeken; 1x Pinocchio Walt Disney met plaatjes ingeplakt 50-er jaren. 1x Sneeuwwitje Walt Disney met plaatjes ingeplakt 50-er jaren, 1x Bambi Walt Disney 50-er jaren met plaatjes ingepl...
Hollandse bijbel, prachtuitgave voor alle standen van al de kanonyke boeken van het oude en nieuwe testament. Met veertig staalplaten van Nederlandse gravures (40 gravures) 7x21x29cm. Cond.: R-G
18e Eeuwse bijbel Anno 1704, Dordrecht, Hendrik Jacob en Pieter Keur. Amsterdam bij Pieter Rotterdam in compagnie. Met diverse landkaarten. Vergeeld en beschadigd 12x27x37cm. Cond.: M
Vier boeken Deutsche Ortswappen o.a; Bayern Anhalt, Freistadt Bayern en Baden, Aktiengeselschaft Bremen 24x19cm. Cond.: G