Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

16. Aprilveiling 2013

Veiling op vrijdag 19 april 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Petroleumlamp
Resultaat: 50 EUR

Majolica petroleumlamp ca. 1900 Jugendstil in goede originele staat 56xø30cm.

Petroleumlamp
Resultaat: 35 EUR

Tafel petroleumlamp ca. 1880 met compositie metalen plated voet en kristallen reservoir, in goede originele staat 53xø26cm.

Bronzen wierookbrander
Startprijs 40 EUR

Zware oude/antieke bronzen wierookbrander, Oosters 19e-20e eeuw 24xø20cm. Cond.: G

4 Delen divers
Startprijs 30 EUR

Vier delen divers; 3x sigarettenhouder, 1x spiegeltje, 1x meerschuim 7-12cm. Cond.: G

Lampevoet
Resultaat: 20 EUR

Oude bronzen barokstijl tafellamp in goede staat 60x13x14cm. Cond.: G

Empire stijl lamp
Resultaat: 55 EUR

Grote bronzen empire stijl stalamp in de vorm van een Corintische zuil 2e helft 20e eeuw 93xø15cm. Cond.: G

Bureaulamp
Startprijs 40 EUR

Art Deco stijl bureaulamp met messing voet en groenglazen kap in zeer goede staat 31x27x16cm. Cond.: U

Jugendstil inktstel
Resultaat: 80 EUR

Bronzen Jugendstil inktstel, voorstellend vier katachtigen met inktpotten ca. 1900 13x30x19cm. Cond.: G

Galle stijl lamp
Startprijs 80 EUR

Grote glazen tafellamp in Galle stijl met bergen-, flamingo- en palmenmotief 21e eeuw 50xø32cm. Cond.: G

Jugendstil Deco schaal
Startprijs 140 EUR

Antieke plated schaal ca. 1900, bewerkt met twee dimensionaal figuren decor, voorstellende een romantisch paar met schaapskudde. Gebruikssporen. 38x28x2cm. Cond.:R/G

Boedha hoofd
Startprijs 20 EUR

Design plated boedha-hoofd op houten sokkel 2e helft 20e eeuw 33x8x8cm. Cond.: G

Tiffany lamp
Startprijs 110 EUR

Prachtige nieuwwaardige Tiffany stijl tafellamp met mooie voet en floraal decor 60xø40cm. Cond.: G

Boekensteunen, marmer
Startprijs 10 EUR

Twee marmeren art-deco boekensteunen ca. 1920, (1 chip) 16x10x14cm.

Decoratief stuk
Startprijs 25 EUR

Decoratief metalen "schilderij" 2e helft 20e eeuw. 83x60cm., Cond.:G

Miniatuur van been
Resultaat: 45 EUR

Oude miniatuur 20e eeuw, lijst van been en parelmoer. Portret van Marie Antoinette 10x11cm. Cond.: G

Lamp, schelpglas
Startprijs 110 EUR

Oude bronzen met glazen hanglamp 20e eeuw, behangen met honderden glasschijfjes en balletjes (3-lichts). In goede originele staat 60x55cm.

Lederen dokterstas
Resultaat: 100 EUR

Grote lederen dokterstas 2e helft 20e eeuw, gemerkt A. (Etienne AIgner?) in uitstekende staat 40x55x30cm. Cond.: G

Bewerkte bronzen schaal
Startprijs 60 EUR

Bewerkte bronzen tafelschaal met 2-dimensionale Romeinse voorstelling met vele figuren (putti etc.) ca. 1900 14xø33cm. Codn.: G

Bureaulamp, roodbruin
Startprijs 40 EUR

Retro stijl bureaulamp met bronskleurige patina 2e helft 20e eeuw 38x20xø16cm. Cond.: G

Wijwaterbakje Art Deco
Startprijs 80 EUR

Bronzen wijwater wandbak met buste van Jezus Christus ca. 1900 in goede staat 19x12x5cm.

Art Deco dekseldoos
Startprijs 30 EUR

Aparte Art Deco dekseldoos ca. 1920, waarschijnlijk aluminium met ponsnagels, deksel bewerkt 7,5x17,5x10,5cm. Cond.: G

2 Dekseldoosjes
Startprijs 40 EUR

Twee antieke dekseldoosjes, 1x parelmoer ca. 1930 in goede staat, 1x terracotta met putti, ca. 19010, gesigneerd d cercia Signa, stukje van deksel af . 5x10x6 en 3xø7cm., Cond.:R/G

Juwelendoosje, eend
Startprijs 50 EUR

Antiek juwelenkistje van ivoor in de vorm van een eend (Mozaïek) 15x16x9cm. Cond.: G

Sieradenkistje
Startprijs 65 EUR

Sieradenkistje, 30x20x15cm, notenhout belijmd met los vak. Binnenzijde met rood zijde bekleed.

Kersen sieradendoos
Startprijs 85 EUR

Massief kersenhouten opbergdoos ca. 1900, handgepatineerd (Biedermeier stijl) 10x21x29cm. Cond.: G

2 Kistjes
Startprijs 40 EUR

Twee Oosterse handgestoken kistjes; 1x groot met been, bronzen poten en bronzen hengsels en 1x klein met been en intarsia 20e eeuw Cond.: R-G

Sigarettendoos
Resultaat: 60 EUR

Art Deco notenhouten sigarettendoos met mechanisme (eend pakt 1 sigaret uit de doos) ca. 1930-1940. Ingelegd met diverse houtsoorten 11x17x10cm. Cond.: G

Houten kistje
Startprijs 40 EUR

Grotere fijngestoken Oosterse houten kist 20e eeuw in zeer goede staat 14x24x36cm.

4 Kistjes
Startprijs 25 EUR

Vier oude/antieke kistjes; 1x Art Deco naaikist, 1x eiken kist ca. 1900, 1x Chinees beschilderd kistje ca. 1920 en 1x houten bewerkte kist 20e eeuw 14-37cm.

Schildpaddoosje met 3 haarsieraden
Resultaat: 60 EUR

Ovaal van Schildpad vervaardoigd doosje met deksel, 12x8cm. in het doosje zitten 3 van schildpad vervaardige ajour haarsieraden.

Parelmoer lepeldoos
Resultaat: 40 EUR

Parelmoer belijmde lepeldoos ca. 1900, stukjes missen 35x15x7,5cm. Cond.:M

Doosje met patrijzen
Startprijs 140 EUR

Antieke handgestoken notenhouten dekseldoos met twee patrijzen op het deksel. Met bloemdecor en origineel slot 19x19x17cm. Cond.: G

Haardstel + Houtbak
Startprijs 30 EUR

Messing haardstel 3-delig ca. 1900. Daarbij een houtbak 18e eeuw. In goede originele staat 24-65cm. Cond.: G

Open haard set
Resultaat: 40 EUR

Oud 5-delig gietijzeren haardstel 20e eeuw Cond.: G

Doofpot + binnenbak
Resultaat: 35 EUR

Grote Duitse kopergeslagen doofpot met binnenbak en deksel, rondom bewerkt ca. 1890 in goede originele staat 42xø30cm.

Roodkoperen turfbak
Resultaat: 45 EUR

Koperen turfemmer 19e eeuw met hengsel in goede staat 30xø34cm. Cond.: G

Ovale thee-emmer
Startprijs 120 EUR

Prachtige messing beslagen 19e eeuwse thee-emmer met binnenbak en hengsel. In zeer goede originele staat 30x36x28cm.

5 Delen open haard + scherm
Startprijs 50 EUR

Vijf delen oud/antiek ijzerwerk; 1x wafelijzer 19e eeuw, 1x draaigreep 19e eeuw, 1x haardschep 20e eeuw, 1x haardscherm 20e eeuw en 1 kleine haardschep 26-115cm. Cond.: G

Gietijzeren heksenketel
Startprijs 40 EUR

Chinese gietijzeren vaas met hengsels, Chinese tekens en figuren 20e eeuw 26x21xø18cm. Cond.: G

Open haardstel
Resultaat: 30 EUR

Moderne design open haardset gemaakt van glas en messing 2e helft 20e eeuw 66x26x11cm. Cond.: G

Roodkoperen fornuis, binnenbak
Resultaat: 40 EUR

Grote roodkoperen waskookbak 19e eeuw, bedeukt 42x76cm. Cond.: R

2 Akers
Startprijs 40 EUR

Twee 19e eeuwse koperen akers, 1x met en 1x zonder deksel. beide in goede originele staat 25xø34cm. en 27xø31cm.

Roodkoperen fornuis, binnenbak
Resultaat: 40 EUR

Grote koperen fornuisbinnenbak, bedeukt, 19e eeuw. 65xø80cm.

Staande schemerlamp
Resultaat: 30 EUR

Grote Empire stijl staande lamp 2e helft 20e eeuw. Koper en zwart gekleurd in goede staat 154xø40cm.

5 Kinderboeken
Startprijs 20 EUR

Vijf oude kinderboeken; 1x Pinocchio Walt Disney met plaatjes ingeplakt 50-er jaren. 1x Sneeuwwitje Walt Disney met plaatjes ingeplakt 50-er jaren, 1x Bambi Walt Disney 50-er jaren met plaatjes ingepl...

Bijbel met gravures
Startprijs 50 EUR

Hollandse bijbel, prachtuitgave voor alle standen van al de kanonyke boeken van het oude en nieuwe testament. Met veertig staalplaten van Nederlandse gravures (40 gravures) 7x21x29cm. Cond.: R-G

Bijbel
Startprijs 600 EUR

18e Eeuwse bijbel Anno 1704, Dordrecht, Hendrik Jacob en Pieter Keur. Amsterdam bij Pieter Rotterdam in compagnie. Met diverse landkaarten. Vergeeld en beschadigd 12x27x37cm. Cond.: M

4 Boeken Deutsche Ortswaen
Resultaat: 50 EUR

Vier boeken Deutsche Ortswappen o.a; Bayern Anhalt, Freistadt Bayern en Baden, Aktiengeselschaft Bremen 24x19cm. Cond.: G