Twee delen oud glaswerk, mondgeblazen kruik naar oud voorbeeld uit de 17e eeuw, en antiek ? glas in lood gebrandschilderd venster met afgebeeld een wapen van Henbeck. 22-30cm., Cond.:G
Grote kristallen facetgeslepen schenkkaraf ca. 1900 35x13xø10cm. Cond.: G
Grote rode glazen design vaas DutZ 2e helft 20e eeuw 25x29x21cm. Cond.: G
Mondgeblazen glas met onderschotel, beide met geribbelde rand. Het glas heeft beschildering. In goede originele staat 33xø13cm.
Plated karaffenset ca. 1880 met 2 amandelgeslepen karaffen, 2 glaasjes amandelgeslepen en glazen nap 30x18x18cm.
Drie delen oud kristal 1e helft 20e eeuw; 1x bonbonschaal op hoge voet, amandelslijpsel en bewerkt gouddecor, 1x facetgeslepen suikerstrooier en 1x Jugendstil gegraveerde schankkan 15-20cm. Cond.: G
Vijf delen kristal 20e eeuw; 1x roomstelletje, 1x dekselcoupe, 2x dekselschalen en 1x karaf 12-35cm. Cond.: G
Drie delen kunstenaarsglas 2e helft 20e eeuw; 1x grote bloem (mondgeblazen, 1x slak (chip) en 1x vaasje (Murano?) 9-51cm. Cond.: R-G
Twee kristallen karaffen ca. 1900, punten van de stoppen zijn beschadigd 36xø10cm. Cond.: M
Drie prachtige glazen ca. 1900 met handbeschilderd bloemen- en gouddecor 15xø6,6cm. Cond.: G
Drie grote glas-in-lood vensters ca. 1900, 1 glas gescheurd. In goede staat 101x60cm.
Prachtige heldere Copier leerdam anna groen glazen vaas in zeer goede staat 20xø18cm. Cond.: G
Acht delen miniatuur kristal; 1x kannetje met twee kopjes, 1x vogeltje (chip), 4x kristallen facetgeslepen bollen (chip) 1-4cm. Cond.: R-G
Drie oude geslepen kristallen karaffen 20e eeuw in goede staat 8-35cm. Cond.: G
4-Delig kristallen setje 20e eeuw; 1x tablet, 1x schenkkannetje, 1x karafe en 1x houder met plated omranding 16xø17cm. Cond.: G
Drie glazen kunstenaars-vazen 2e helft 20e eeuw; 1x Fiorio Glass vaas, 1x grote ongesigneerde vaas en 1x Glasfusing Murano 21-30cm. Cond.: G
Vijf Limited Edition Orrefors glazen met zilveren ring (ontworpen door EFVA Attling 1952) in chique koffer (Champagneglazen) 12-23cm. Cond.: U
Twee glazen vazen ca. 1900; 1x molendecor en 1x waterput en handbeschilderd bloemendecor. 31xø8cm. Cond.: G
Prachtige roze opaline schenkkan ca. 1890, mondgeblazen met handbeschilderd bloemdecor in zeer goede staat 33x14xø11cm. Cond.: G
Kristallen schaal op voet ca. 1900 met goud-overlay en bloemdecor. Nr. 327/138 en schaarteken, vermoedelijk Wenen. Chip bij bovenrand 13x21x11cm. Cond.: R
Zes delen kunstenaarsglas, gesigneerd Berendsohn, in doos 2e helft 20e eeuw.( Op de foto ontbreekt een ronde schaal.) 19-29cm. Cond.: G
Drie delen kunstenaarsglas 2e helft 20e eeuw; 2 Delen Berendsohn glasfusing en 1x platte schaal ongesigneerd 12-19cm. Cond.: G
Grote ruitkristallen karaf ca. 1880, lichte randschade 33x13xø11cm.
3-Delige Royal Leerdam drinkset in zeer goede staat 7,5x21cm. Cond.: G