16. Aprilveiling 2013

Veiling op vrijdag 19 april 2013 van 02:00

Litho, Heimrad
Startprijs 60 EUR

Frans Baayens
Startprijs 150 EUR

Icoon, Maria met kind
Startprijs 300 EUR

Icoon, moeder Gods van Kazan met 2 randheiligen begin 20e eeuw Russisch 21,5x27cm.

Schilderij op rijstpapier
Startprijs 25 EUR

Ongesigneerd China 19e eeuw, gouache op papier (bovenste gedeelte beschadigd), 2 Chinese vrouwen in interireur 20x30cm. Cond.: M

J. Ponne
Resultaat: 180 EUR

J. van Kregten
Resultaat: 100 EUR

Jaap van Kregten (Beesterzwaag 1878 - 1967 Ermelo), olieverf op linnen, landarbeiders aan het korenbinden 40x60cm. Cond.: G

H. Balsink
Resultaat: 160 EUR

Hein Balsink (Deventer 1891 - 1966), olieverf op linnen, Deventer School, boot aan dorpskade 26x16cm. Cond.: G

F. Hoos, kerk nabij brug
Startprijs 300 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw
Resultaat: 35 EUR

Schilderij, D. Marta
Startprijs 100 EUR

Ets, Lugano
Resultaat: 15 EUR

Acryl, Jan te Wierik
Startprijs 700 EUR

Jan te Wierik ( 1954 -2002), acryl op papier, fantasie 50x60cm. Cond.: G

Jaap Sax
Resultaat: 40 EUR

Jaap Sax (Amsterdam 1899 - ), gemengde techniek op papier, boerderij met hooischuren 47x19cm. Cond.: G

H. van Nooyen, schilderij
Startprijs 40 EUR

H. van Nooyen, olieverf op linnen, bospad 50x70cm. Cond.: G

Pieter Scheen
Resultaat: 190 EUR

Pieter Scheen, schilder lexicon twee-delig in zeer goede staat. 20x26x15cm.

Gerard Diepeveen, moeder met kind
Resultaat: 60 EUR

Gerard Diepeveen (Enschede), olieverf op linnen, moeder met kind (kubistisch) 40x50cm. Cond.: G

Ingekleurde ets, merlin
Startprijs 15 EUR

Bart v. Lingen, aquarel
Resultaat: 20 EUR

Bart van Lingen ca. 1930, aquarel op papier, Hollands plasgezicht met molens 25x50cm. Cond.: G

Jaap van Kregten
Startprijs 100 EUR

Jaap van Kregten, olieverf op linnen (plakker), havengezicht 48x70cm. Cond.: R-G

Jaap van Kregten
Startprijs 100 EUR

Jaap van Kregten, olieverf op linnen, watermolen van Haaksbergen 50x70cm. Cond.: G

Anton Heyboer
Startprijs 300 EUR

Anton Heyboer (1924 - 2005), tekening op papier, twee vrouwen 107x79cm. Cond.: G

Bloemstilleven
Resultaat: 40 EUR

K.J. de Vries ca. 1910, olieverf op linnen, stilleven met bloemen 17x20cm. Cond.: G

Ikoon, 19e eeuw
Startprijs 550 EUR

Ikoon, Maria met gekruiste bijbellezend op houten plank in de vorm van gotisch visblaasmotief. Russisch 19e eeuw (zeldzaam model) 33x33cm.

A.G. Smid, straatgezicht
Resultaat: 20 EUR

Ongesigneerd (herkomst schilder A.G. Smid), olieverf op linnen, winters dorpsgezicht 50x60cm. Cond.: G

Litho, Jan te Wierik
Resultaat: 150 EUR

Jan te Wierik 192/200 (1954-2002), zeefdruk op papier, fantasiefiguren 53x68cm. Cond.: U

Ets, M. Bouwer
Resultaat: 250 EUR

Schilderij, Cats
Resultaat: 80 EUR

A. Cats (Schilder Eyben Boekelo), olieverf op linnen, landschap met watermolen 50x70cm. Cond.: G

Schilderij, Wildeboer
Startprijs 240 EUR

Roel Wildeboer (Meppeler School), olieverf op paneel, heidelandschap 38x26cm. Cond.: G

Gerard Diepeveen, viool
Resultaat: 60 EUR

Gerard Diepeveen (Enschede), olieverf op paneel, Balalaika kubisten 35x53cm. Cond.: G

Ikoon, Maria Trychorusa
Startprijs 200 EUR

G. Diepeveen, Mondriaan
Startprijs 60 EUR

Schilderij, 19e eeuw
Startprijs 400 EUR

Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, landschap met waterval en figuren 35x27cm. Cond.: G

Schilderij Thomasso Principe
Resultaat: 200 EUR

Frans Slager, hooimijten
Startprijs 90 EUR

Frans Slager (Den Bosch 1876 - 1953 Meerhout), olieverf op linnen, hooimijten 24x30cm. Cond.: G

Anton Muller, schilderij
Startprijs 100 EUR

Anton Muller ca. 1930 (Duitse School), olieverf op linnen, riviergezicht met hengelaar bij avond met boerderij 30x40cm. Cond.: G

Schilderij, Dijkman
Resultaat: 90 EUR

Alida Dijkman (1896 - 1965 Almelo), olieverf op linnen, veranda met zicht 60x80cm. Cond.: R

Renard, vrouw met sluier
Resultaat: 25 EUR

2 Schilderijen/prenten
Resultaat: 25 EUR

Fons Verstraeten
Resultaat: 200 EUR

Ikoon, 19e eeuw
Startprijs 800 EUR

Feestdagen icoon met Anastasis (Opstanding) en 12 andere feesten, Russisch 20e eeuw 30,7x35,8cm.

Schilderij, koeien klein
Startprijs 150 EUR

Klein? (Duitse School), olieverf op linnen, twee koeien onder een boom bij rivier 50x70cm. Cond.: G

C. Cornelisz, rozen
Resultaat: 85 EUR

C. Cornelisz 21e eeuw, olieverf op paneel, stilleven met rozen 18x13cm. Cond.: U

Schilderij, Renard
Resultaat: 75 EUR

P. Renard 2e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, Frans strandgezicht met figuren 20x24cm. Cond.: G

Paneeltje, Wagenaar
Startprijs 60 EUR

J.C. Wagenaar? ca. 1900, olieverf op paneel, Spaanse vrouw 17x23cm. Cond.: R

Antony Keizer
Startprijs 750 EUR

Schilderij, Larens interieur
Startprijs 100 EUR

M. de Boer ca. 1920, olieverf op linnen, boeren interieur 50x70cm. Cond.: R-G

H. Hermans
Resultaat: 60 EUR

H. Hermans ca. 1910, olieverf op linnen, Hollands wintergezicht 54x36cm. Cond.: G

Toon Koster
Startprijs 600 EUR