Icoon, moeder Gods van Kazan met 2 randheiligen begin 20e eeuw Russisch 21,5x27cm.
Ongesigneerd China 19e eeuw, gouache op papier (bovenste gedeelte beschadigd), 2 Chinese vrouwen in interireur 20x30cm. Cond.: M
Jaap van Kregten (Beesterzwaag 1878 - 1967 Ermelo), olieverf op linnen, landarbeiders aan het korenbinden 40x60cm. Cond.: G
Hein Balsink (Deventer 1891 - 1966), olieverf op linnen, Deventer School, boot aan dorpskade 26x16cm. Cond.: G
Jan te Wierik ( 1954 -2002), acryl op papier, fantasie 50x60cm. Cond.: G
Jaap Sax (Amsterdam 1899 - ), gemengde techniek op papier, boerderij met hooischuren 47x19cm. Cond.: G
H. van Nooyen, olieverf op linnen, bospad 50x70cm. Cond.: G
Pieter Scheen, schilder lexicon twee-delig in zeer goede staat. 20x26x15cm.
Gerard Diepeveen (Enschede), olieverf op linnen, moeder met kind (kubistisch) 40x50cm. Cond.: G
Bart van Lingen ca. 1930, aquarel op papier, Hollands plasgezicht met molens 25x50cm. Cond.: G
Jaap van Kregten, olieverf op linnen (plakker), havengezicht 48x70cm. Cond.: R-G
Jaap van Kregten, olieverf op linnen, watermolen van Haaksbergen 50x70cm. Cond.: G
Anton Heyboer (1924 - 2005), tekening op papier, twee vrouwen 107x79cm. Cond.: G
K.J. de Vries ca. 1910, olieverf op linnen, stilleven met bloemen 17x20cm. Cond.: G
Ikoon, Maria met gekruiste bijbellezend op houten plank in de vorm van gotisch visblaasmotief. Russisch 19e eeuw (zeldzaam model) 33x33cm.
Ongesigneerd (herkomst schilder A.G. Smid), olieverf op linnen, winters dorpsgezicht 50x60cm. Cond.: G
Jan te Wierik 192/200 (1954-2002), zeefdruk op papier, fantasiefiguren 53x68cm. Cond.: U
A. Cats (Schilder Eyben Boekelo), olieverf op linnen, landschap met watermolen 50x70cm. Cond.: G
Roel Wildeboer (Meppeler School), olieverf op paneel, heidelandschap 38x26cm. Cond.: G
Gerard Diepeveen (Enschede), olieverf op paneel, Balalaika kubisten 35x53cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, landschap met waterval en figuren 35x27cm. Cond.: G
Frans Slager (Den Bosch 1876 - 1953 Meerhout), olieverf op linnen, hooimijten 24x30cm. Cond.: G
Anton Muller ca. 1930 (Duitse School), olieverf op linnen, riviergezicht met hengelaar bij avond met boerderij 30x40cm. Cond.: G
Alida Dijkman (1896 - 1965 Almelo), olieverf op linnen, veranda met zicht 60x80cm. Cond.: R
Feestdagen icoon met Anastasis (Opstanding) en 12 andere feesten, Russisch 20e eeuw 30,7x35,8cm.
Klein? (Duitse School), olieverf op linnen, twee koeien onder een boom bij rivier 50x70cm. Cond.: G
C. Cornelisz 21e eeuw, olieverf op paneel, stilleven met rozen 18x13cm. Cond.: U
P. Renard 2e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, Frans strandgezicht met figuren 20x24cm. Cond.: G
J.C. Wagenaar? ca. 1900, olieverf op paneel, Spaanse vrouw 17x23cm. Cond.: R
M. de Boer ca. 1920, olieverf op linnen, boeren interieur 50x70cm. Cond.: R-G
H. Hermans ca. 1910, olieverf op linnen, Hollands wintergezicht 54x36cm. Cond.: G