Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

16. Aprilveiling 2013

Veiling op vrijdag 19 april 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren schaaltje
Resultaat: 90 EUR

Djokja zilveren, 800/000, hengelsmandje, ajourgezaagd met rondom florale motieven in mand en hengsel. MT J.S. ca 233 gr. ø 18 cm Cond U

2 Strooiers
Resultaat: 120 EUR

Paar Engelse Sterling zilveren, 925/000, strooiers, met gevulde voeten. Hoogte 10,5 cm. Cond. G

7-Delig servies + 6 lepels/vork
Resultaat: 3.750 EUR

Monumentaal Djokja zilveren uitgebreid theeservies; groot ovaal dienblad, theepot, melkkan, suikerpot, theezeef met lekbak, lepelvaas met bijbehorende theelepels en taartvorken. Totaal 13 stuks ca. 43...

Zilveren snuifdoos
Startprijs 250 EUR

Zilveren, 835/000, snuifdoos, hutkoffer model;, met gedreven bijbelse voorstelling: Abraham die Hager met Ismaël wegstuurd. Keurkamer Schoonhoven, onduidelijk MT, ca. 1896, 4x6.3x4.3cm., ca. 69gr.

Gero serviesje
Resultaat: 30 EUR

Gero plated serviesje 20e eeuw met praelrand 4-delig. Koffiekan licht bedeukt 7-13cm. Cond.: R-G

Rijk bewerkt ei
Resultaat: 110 EUR

Rondom bewerkt sterling zilveren decoratie ei met religieuze motieven, gedeeltelijk gevuld. H.9cm., øca. 6cm., Cond.:U

Naaigarnituur in koker
Startprijs 150 EUR

Zilveren, 925/000, naaigereikoker, waarin klosjeshouder met ophangoog en versierd met bladertakken en catouches. ø 2 cm. Hoogte 5,5cm. ca 34 gr. Cond U

Zilveren opdienvorkje
Startprijs 90 EUR

Antiek Hollands zilveren, 925/000, gembervork met agaten heft, handgegraveerd. MT: Jacobus van Steeden, Amsterdam. ca 1870. Lengte 17 cm. Cond U

Zilveren roomlepel
Startprijs 35 EUR

Zilveren, 835/000, roomlepel met ronde bak en gecontourneerde gegraveerde steel, voorzien van een staande bol. MT: E.van Geelen Schoonhoven ca. 1908, L.12cm., ca. 16gr.

Zilv. pepermuntdoosje
Resultaat: 145 EUR

Antiek Hollands zilveren, 835/000, pepermuntdoosje met medaillongravure op bovenkant. Grootkeur, jaarletter: Q, 1850. 4,5x4,5x1,5cm. ca 28 gr. Cond U

Brandewijnkom, gelobt
Startprijs 300 EUR

Mooie gelobte zilveren, 925/000, brandewijnkom. 23x10x19cm ca 275 gr. Cond U

Beursje, zilv. sluiting
Startprijs 80 EUR

Antiek Hollands kralenbeursje met zilveren beugel en binnebeugel 835/000, MT: A. Nauta Leeuwarden begin 1900. ongewaarborgd teken J. 8cm. Cond.: U

Peper & Zout stel
Startprijs 70 EUR

Engels Sterling zilveren, 925/000, peper- en zoutstrooiers, met afschroefbare dop en glazen binnenwerk. Hoogte 13 cm. Cond R

3 Zilveren miniatuurtjes
Startprijs 80 EUR

Drie zilveren miniaturen. Een schommelstoel en weegschaal, 835/000, en een engel, 925/000. Totaal 43 gr. Cond U

Kandelaar zilver
Resultaat: 240 EUR

Zilveren, 835/000, 3-lichtskandelaar op achtkantige voet met korte baluster. Hoogte 19 cm. Breedte 18 cm. Cond U

Zilveren taartschep
Startprijs 60 EUR

Fraaie opengewerkte zilveren, 835/000, taartschep met afbeelding van schaapherder met kudde, hoorn blazende engelen, bloemenmand en steeleinde met afbeelding van een boogschutter. Keurkamer Groningen ...

2 Lepelvaasjes + lepels
Resultaat: 55 EUR

Twee kristallen lepelvaasjes met Hollands gekeurde zilveren, 835/000, randen. In de lepelsvaasjes zitten 1x 10 antieke zilveren Biedermeier theelepels en 10 diverse zilveren lepeltjes. Totaal ca 147 g...

Odeurflesje, ovaal glas
Resultaat: 80 EUR

Antiek kristallen facetgeslepen odeurflesje met Hollands zilveren dop en kraag met stopje 835/000 H.: 9cm. Cond.: G (klein deukje)

3 Delen zilver
Startprijs 25 EUR

Lotje zilver, 835/000: Roomlepel, zuurprikker en theelepel. Allen met bloemmotief. Totaal 35 gr. Cond U

Koektrommel + onderschotel
Startprijs 825 EUR

Zilveren koektrommel (7x16x12cm.) op onderblad (26,5x22cm.) met geschulpte rand. 925/000, ca.834gr. Cond: G

3 Zilveren lepels
Startprijs 35 EUR

Drie Hollands zilveren, 835/000, lepels. Twee roomlepels en een jamlepel. Totaal ca 62 gr. Cond U

Zilveren vleespen
Startprijs 25 EUR

Zilveren, 835/000, vleespen met vingerring, gemerkt Halphen en meerdere onduidelijke MT. L.17cm., ca. 15gr.

13 Zilveren lepels
Resultaat: 110 EUR

Hollands zilveren, 835/000, set met 12 theelepels en een bijbehorende suikerschep. Met getorste steel, bekroond met bladmotief. In originele doos. MT van Kempen. ca 107 gr. Cond U

2x Kristal met zilver
Resultaat: 45 EUR

Kristallen strooier met zilveren, 835/000, dop en kristallen flacon met zilveren, 835/000, scharnierende deksel. Hoogte strooier 9 cm, hoogte flacon 11 cm. Cond G

Flacon met dop
Resultaat: 100 EUR

Antieke Hollandse parfumflacon met zilveren, 835/000, kraag en dop. Hoogte 11,5 cm. Cond U

2 Delen zilver
Resultaat: 40 EUR

Sterling zilveren belletje met 2 tortelduifjes en sterling zilveren haltervormige rammelaartje ca. 33gr. Cond.: U

2 Zilv. nagelvijlen
Startprijs 25 EUR

Engels Sterling zilveren 925/000, 2 delig manicuursetje. Lengte 12,5cm. Cond U

Zilv. theezeef
Resultaat: 75 EUR

Hollands zilveren theezeef met opengewerkte parelrand en ivoren heft, 1e gehalte grootkeur, jaarletter: 1904 ø4cm. Cond.: G

6 Delen zilver
Resultaat: 60 EUR

Lot zilver: Orchideevaasje, zoutbakje met blauwglazen inzet, 2 servetbanden, een olielampje en 1 vulpotloodje. Totaal ca 156 gr. Cond R

Flacon met dop
Resultaat: 100 EUR

Antieke kristallen parfumflacon met Hollands zilveren, 835/000, halskraag en dop. Hoogte 8,5 cm Cond U.

Ovale glazen fruitschaal
Startprijs 120 EUR

Fraaie grote ovale geslepen glazen fruitschaal op sterling zilveren voet. 8x39x28cm.

Suikertang, 18e eeuw
Resultaat: 120 EUR

Engels Sterling zilveren, 925/000, klontjestang. 18e eeuw. Lengte 11,5 cm. ca 30 gr. Cond U

Bijbel, zilv. slot
Resultaat: 50 EUR

Hollandse bijbel met zilveren bijbelslot uit 1851, 835/000 Cond.: G

Odeurflesje, lange hals
Resultaat: 70 EUR

Antiek kristallen odeurflesje met Hollands zilveren dop en origineel glazen stopje 835/000 H.: 12cm. Cond.: U

Bijbel gouden slot
Resultaat: 70 EUR

Hollandse bijbel uit 1875, J. Brandt en zoon te Haarlem. Mooi bewerkte 14 karaat gouden slot in goede originele staat 13x5x4,5cm. Cond.: G

Bijbel, gouden slot
Resultaat: 60 EUR

Hollandse bijbel met gouden slot 1884. J. Brandt en Zoon te Haarlem Johannes Enschede en zonen 12x3,5x7cm. Cond.: R

2 Bijbels, zilveren sloten
Startprijs 70 EUR

Twee 19e eeuwse Hollandse bijbels met zilveren sloten (gekeurd); 1x J. Brandt en zoon en P. Proost te Haarlem Johannes Enschede en zonen 1851 9x16x5,5cm., 1x J. Brandt en zoon en P. Proost te Haarlem ...

2 Zilv. opdienlepels
Startprijs 60 EUR

Twee antieke Hollands zilveren, 835/000, dienlepels. MT: J.M. van Kempen en Zn, Voorschoten. Jaarletter P: 1874 en MT: van Kempen Utrecht. Jaarletter B: 1936. Totaal ca 158 gr. Cond U

Glazen sapkan
Startprijs 80 EUR

Fraaie geslepen glazen sapkan met oor op sterling zilveren voet. 18x14xø11cm.

Zilveren cakevork
Startprijs 35 EUR

Antieke Hollands zilveren, 835/000, bewerkte cakeprikker met bloemmotieven. Jaarletter: S 1928. lengte 18 cm. ca 22 gr. Cond U

Russisch ei
Startprijs 700 EUR

Zilveren vuurverguld ei op zilveren standaard rondom versierd met geëmailleerde rocaillemotieven 875/000 7xø5cm. Cond.: U

2 Zilveren natfruit lepels
Resultaat: 45 EUR

Twee zilveren natfruitschepjes met gegraveerde bak en gladde steel. Lengte 14,5 cm. ca 59 gr. Cond U

Wijnbak, blauw glas
Startprijs 120 EUR

Mooi bewerkte en uitgezaagde zilveren wijnfleshouder rustend op 3 leeuwenpootjes met blauw glazen binnenbak 925/000 74gr. 4xø12cm. Cond.: U

Wijnbak, blauw glas
Startprijs 120 EUR

Mooi bewerkte en uitgezaagde zilveren wijnfleshouder rustend op 3 leeuwenpootjes met blauw glazen binnenbak 925/000 74gr. 4xø12cm. Cond.: U

Zilv. tafelschuivertje
Resultaat: 35 EUR

Zilveren, 800/000, kinder-eetschuifje met bloemmotief. Lengte 12 cm. ca 25 gr. Cond U

Plated koffiepot
Startprijs 75 EUR

Silverplated koffiepot met schranierend deksel, model Kardinaal H.: 24cm. Cond.: U

Zilveren snuifdoosje
Resultaat: 100 EUR

Antiek zilveren, 925/000, snuifdoosje. Rechthoekig gewelfd model met scharnierend deksel en geheel bewerkt. Op de deksel een zeilbootmotief. 1e Gehalte grootkeur. Jaarletter P: 1925 MT: P. Baardwijk, ...

6 Zilveren lepeltjes
Startprijs 40 EUR

Zes Hollands zilveren, 835/000, theelepels met rocaillemotieven. MT: v.Kempen, Voorschoten. Lengte 10,5 cm. ca 71 gr. Cond U