Zilveren, 835/000, snuifdoos, hutkoffer model;, met gedreven bijbelse voorstelling: Abraham die Hager met Ismaël wegstuurd. Keurkamer Schoonhoven, onduidelijk MT, ca. 1896, 4x6.3x4.3cm., ca. 69gr.
Zilveren, 925/000, naaigereikoker, waarin klosjeshouder met ophangoog en versierd met bladertakken en catouches. ø 2 cm. Hoogte 5,5cm. ca 34 gr. Cond U
Antiek Hollands zilveren, 925/000, gembervork met agaten heft, handgegraveerd. MT: Jacobus van Steeden, Amsterdam. ca 1870. Lengte 17 cm. Cond U
Zilveren, 835/000, roomlepel met ronde bak en gecontourneerde gegraveerde steel, voorzien van een staande bol. MT: E.van Geelen Schoonhoven ca. 1908, L.12cm., ca. 16gr.
Mooie gelobte zilveren, 925/000, brandewijnkom. 23x10x19cm ca 275 gr. Cond U
Antiek Hollands kralenbeursje met zilveren beugel en binnebeugel 835/000, MT: A. Nauta Leeuwarden begin 1900. ongewaarborgd teken J. 8cm. Cond.: U
Drie zilveren miniaturen. Een schommelstoel en weegschaal, 835/000, en een engel, 925/000. Totaal 43 gr. Cond U
Antiek kristallen facetgeslepen odeurflesje met Hollands zilveren dop en kraag met stopje 835/000 H.: 9cm. Cond.: G (klein deukje)
Zilveren, 835/000, vleespen met vingerring, gemerkt Halphen en meerdere onduidelijke MT. L.17cm., ca. 15gr.
Hollands zilveren, 835/000, set met 12 theelepels en een bijbehorende suikerschep. Met getorste steel, bekroond met bladmotief. In originele doos. MT van Kempen. ca 107 gr. Cond U
Kristallen strooier met zilveren, 835/000, dop en kristallen flacon met zilveren, 835/000, scharnierende deksel. Hoogte strooier 9 cm, hoogte flacon 11 cm. Cond G
Engels Sterling zilveren 925/000, 2 delig manicuursetje. Lengte 12,5cm. Cond U
Fraaie grote ovale geslepen glazen fruitschaal op sterling zilveren voet. 8x39x28cm.
Hollandse bijbel met zilveren bijbelslot uit 1851, 835/000 Cond.: G
Twee antieke Hollands zilveren, 835/000, dienlepels. MT: J.M. van Kempen en Zn, Voorschoten. Jaarletter P: 1874 en MT: van Kempen Utrecht. Jaarletter B: 1936. Totaal ca 158 gr. Cond U
Fraaie geslepen glazen sapkan met oor op sterling zilveren voet. 18x14xø11cm.
Silverplated koffiepot met schranierend deksel, model Kardinaal H.: 24cm. Cond.: U