Zilveren, 835/000, set bestaande uit zilveren cakevork en een zilveren suikertang met klauwpoten, beiden met kabel omwikkelde poten en bekroond met een kroontje. MT: Niekerk Schoonhoven 12-16cm., ca. ...
Mahoniehouten marquetterie lepeldoos met spiegels onder en boven. Hierin 12 zilveren theelepels met gecontourneerde steel en een bijbehorende zilveren suikerschep. MT:. H.M. Baandt Amsterdam anno 1852...
Ajourgezaagd zilveren, 835/000, mosterdpotje op drie pootjes, deksel met knop, handgreep en guirlanders met bloemdecor en voorzien van blauwglazen binnenbakje. Keurkamer Schoonhoven, ca.1910, 8x7xø4.5...
Antiek ajourgezaagd zilveren, 835/000, zoutvat op vier pootjes schuitvormige blauw glazen binnenbak. Londen ca. 1853. Binnenbak is niet origineel. 5x6.5x8.5cm.
Geslepen en deels gematteerde kristallen dekselcoupe met floraal slijpsel op hoge zilveren, 835/000, voet met parelrand en deksel met zilveren knop. MT: K.Schuurman, Amsterdam, ca. 1880, 19.5xø10cm.
Zilveren, 835/000, theeschep, bak met afbeelding van o.a. een watermolen en de steel bekroond met met een molen met draaiende wieken. Zilverfabriek Voorschoten., ca.1930, L.8cm., ca. 24gr.
Stel zilveren, 835/000, dessertlepels met getorste steel bekroond met een ronde knop. MT: J.M.van Kempen en Zn. Voorschoten ca. 1880, L.14cm., ca.33gr.
Zilveren, 835/000, geboortelepel, geschulpte bak met gedreven afbeelding van een watermolen, steel met tussenstuk en bekroond met een ooievaar. Zaanlandse zilversmederij, ca. 1923, L.15cm., ca. 27gr.
Engels Sterling zilveren, 925/00, tafelset in prachtig bijbehorend origineel etui. Mosterdpot met scharnierend dekseltje, zoutvaatje en strooier, bijbehorend mosterd- en zoutlepeltje en blauwglazen in...
Stel zilveren, 835/000, compotelepels met getorste en gedraaide steel met tussenstuk en met een kroontjed op de top. MT: J.M.van Kempen en Zn. Voorschoten ca.1880, L.16cm./, ca. 42gr.
Opengewerkte zilveren, 835/000, bloemenvaas voorzien van florale afbeeldingen en oud-Hollandse voorstellingen, met blauwe glazen binnenvaas. MT: B.W.van Eldik, Zutphen ca. 1920, 18xø12.5cm.
Naaischaartje met zilveren, 835/000, heften voorzien van stippelgravure in ruitvorm. Nederlands gekeurd ca. 1870. L.8cm.
Naaischaartje met gladde zilveren, 835/000, heften, onduidelijk MT. met oude belastingkeur. L.10.5cm.
Fraaie schuitvormige geslepen kristallen bonbonschaal met Russisch- en diamantslijpsel, aan zilveren, 835/000, hengsel met fraaie schelpvormige bevestiging. MT: G.Slotboom, Amsterdam ca.1847, 12.5x15....
Zilveren art-deco roomlepel geheel glad met groef. MT: Gearitsen en van Kempen Zeist, ca. 1925, L.11cm., ca.52gr.
Geslepen kristallen bonbonschaal met diamant- en waaierslijpsel, ster op de bodem, aan zilveren, 835/000, hengsel met parelrand. MT: H.Höhle en J.J.Bolhuis, Amsterdam ca. 1921, 13.5xø14cm.
Geslepen kristallen olie-en azijnstel met stoppen, in zilveren houder met handgreep, op zilveren blaadje met gecontourneerde rand. 800/000, 24x20x14cm., ca. 287gr.
Geslepen kristallen fruitschaal aan een gecontourneerd zilveren, 835/000, hengsel met parelrand. MT: J.M.van Kempen en Zn. Vooraschotgen ca. 1890, 26x16x18cm.
Zilveren roomlepel met ronde bak, gedraaide steel met geconoureerd en gegraveerd heft. MT: J.H.v/d Meulen Joure, .12cm., ca.27gr.
Zes zilveren gebakvorkjes met fraaie bloemstelen. MT: Gerritsen en van Kempen, Zeist ca. 1930, L.12cm., ca.80gr.
Stel geslepen kristallen zuurschaaltjes met amandelslijpsel en zilveren voetjes, staand op zwart houten basement met vier ivoren pootjes en zilveren handgreep. Zilvergehalte 835/000. MT: J.M.van Kempe...
18e Eeuwse zilveren, 835/000, papegaai tasbeugel met gegraveerd dorpsgezicht en zwarte fluwelen tas aan zilveren papegaai tashaak. Beugel MT: Clemens Cornelis Hellegers, Schoonhoven ca. 1795, Haak MT:...
Zes zilveren theelepeltjes met fraaie bloemstelen MT:Gerritsen en van Kempen Zeist,ca.1930, L.11cm., ca.62gr.
Twee kristallen flessenbakken met geslepen sterren en zilveren,835/000, rand Gonham sterling 1421, ca.ø14cm.
Stel zilveren 800/000 zoutschepjes met fraaie bloemsteel en graveerwerk in de bak.Beiden gemerkt: 192, L.5cm., ca.9gr.
Opengewerkte zilveren, 835/000, tasbeugel met bloemenmand, bloemen en parelrand,aan zilveren jasseronketting en voorzien van een gebloemde tas. MT: J.Vos, Haarlem ca. 19108, 24x21x2cm.
Zilveren kinderbeker met gedreven oud-Hollandse voorstellingen van o.a. paard met huifkar bij waterbak. Nederlands gekeurd ca.1938, 6xø6cm., ca.92gr.
Antieke zilveren suikertang met gedraaide poten welke bekroond zijn met apostelen. Dublin ca.1889, L.10cm., ca. 23gr.
Zilveren, 835/000, lepeldoos met opgehoogd gecontoureerd deksel met gegraveer werk en handgreep , staand op vier klauwpootjes en bekleed met blauw velours. 12.5x8x4cm., ca. 230gr.
Zilveren tasbeugel met drijfwerkin diamantvorm aan een zilveren jasseronketting en voorzien van een gebloemde tas. Zilvergehalte 835/000. Onbekend MT. 21x14x1cm.
Zilveren flessenbak opengewerkt en diverse gedreven oud-Hollandse afbeeldingen, staand op drie opengewerkte pootjes. Zaanlandse zilversmederij ca. 1924, 6xø6cm., ca.54gr.
Zilveren theezeef met bloemenrand en steel met vogel, op eenzilveren lekbakje met vier klauwpootjes.Zaanlandse zilversmederij ca. 1930, theezeef ca. 1928, 5x11x6cm., ca.64gr.
Zilveren (800/000) tasbeugel met fraaie florale afbeeldingen aan een zilveren draagketting en voorzien van een gebloemde tas. Onbekend MT, 20x19x2cm.
Kavel met 3 Vestzakhorloges. Een Cortebert, Communistisch horloge met bewerkte achterzijde en ketting. Een AWW Co, waltman Mass. mist centrale secondewijzer. Een Union Horlogere, mist glas en wijzers.
Fraaie zilveren kolomkandelaar met gefacetteerde stam en grote ronde voet. 17x8.5cm.,
Zilveren roomlepel met ronde bak en opengewerkte florale steel en een bijpassende zilveren theeschep. MT: J.Venema, Groningen ca.1940. 9.5x11.5cm., ca.40gr.
Zilveren, 835/000, tasbeugel met oude keuren en voorzien van een zwarte lederen damestas. MT: Gebr.Roelsema, Winsum, ca. 1903, 20x19x3cm.
Divers plated bestek 1e helft 20e eeuw; opdienlepels, dessertlepels, soeplepels, theelepels, vorken, visschep etc. Cond.: G
Ajourgezaagd zilveren, 835/000, bonbonschaaltje op hoge voet, Chester ca. 1914, 7xø8cm.
Zilveren Biedermeier vleesvorkje met gecontourneerde steel, geheel gegraveerd. MT: G.W.Uriot Amsterdam ca.1851, L.16cm., ca.17gr.
Stel zilveren bonbonlepels met fraai gevormde bak met graveerwerk en gedraaide steel waarvan de voorzijde is bekroond met afbeelding van koningin Wilhelmina met loshangend haar en achterzijde met Nede...
Hollands zilveren 835/000 jamlepel met opengewerkte steel. Minervakopje M.Schoon hoven. Jaarletter: C:1937, L.15 cm., ca.20 gr., Cond.:U
Zilveren herdenkingslepel van een 50-jarig jubileum met fraaie steel en tekst in de bak. MT: M.Bijkamp Steenwijk, ca. 1937, L.10.5cm., ca.13gr.
Zilveren (800/000) blaker met fraai bewerkte rand en kop als vingerdrager, met duimgreep. 6xø13cm., ca.180 gr,
Ajourgezaagde zilveren, 835/000, broodmand met parelrand aan de onder-en bovenrand. MT: Van Kempen en Begeer, 's Hertogenbosch ca. 1921 7x22.5x14cm., ca.265gr.
Hollands zilveren set van de fa. van Kempen: visvorkje, horsd'oevre vorkje, vleesbelegvorkje en een botermesje, model dubbel filet. ca 103 gr. Cond.: U.
Zilveren figuren 1e gehalte van een lopend fazantenpaar 25x13x5cm. en 7x22x4cm., ca. 483gr.
Zilveren set bestaande uit een zilveren botermes en een zilveren vleesvork, beiden met fraaie narcis bloemsteel. MT: A.Jansen Utrecht ca. 1946, L.14cm., ca.40gr.