Vier delen oud Indonesisch houtsnijwerk 20e eeuw; 3x plaquettes met floraal decor, 1x houten sculptuur met vogels (stukje af) 38x10cm. en 26x14x10cm. Cond.: R-G
Zes Oosterse figuren 20e eeuw; 1x metalen schip met diverse figuren gemonteerd op houten voet 1e helft 20e eeuw, 1x bronzen olifant, 1x bronzen olifanten boedha, 1x houten sculptuur Indonesische vrouw...
Bronzen figuur met marmeren voet 21e eeuw, gesigneerd D.H. Chiparus. Voorstellend een jonge vrouw met hoedje 41cm. Cond.: G
Oude bronzen damesbuste 1e helft 20e eeuw met mahoniehouten sokkel in zeer goede staat 41x51x13cm. Cond.: G
Zeldzaam zwaar bronzen herdenkings-wandbord "De 11 provincien 1898 - 1923 je maintiendrai" met Wilhelmina initiaal, ontworpen door J. Kwak in zeer goede staat ø35cm. Cond.: G
Egyptisch terracotta beeld, gesigneerd Antheunis Leiden 20e eeuw 61x12x16cm. Cond.: G
Bronzen ezelskop op zwart marmeren voet (naar Picasso) 21e eeuw 24x44x12cm. Cond.: G
Oude lindenhouten figuur, voorstellend een wandelende jager met geweer en rugzak 1e helft 20e eeuw 52cm. Cond.: G
Bronzen vrouwelijke torso 21e eeuw op zwart marmeren voet 37x14x21cm. Cond.: G
Bronzen figuur ca. 1930 voorstellend een jonglerende dame met ballen. geheel op marmeren voet H.: 25cm. Cond.: G
Chinees handgestoken figuur ca. 1900 (lampenvoet), voorstellend een Chinese man met vissen. In goede originele staat 43cm.
Art Deco figuur op marmeren voet met handgeschilderde compositie metalen danseres. gesigneerd Molins op marmeren voet ca. 1920 Cond.: R-G 28x40x9cm.
Groot Art Deco figuur ca. 1930 voorstellend 2 herten op marmeren voet (compositie metaal), mooie brons-achtige patina. Hertshoorn mist klein stukje 28x40x18cm. Cond.: G
Twee oude Chinese houtgesneden figuren 1e helft 20e eeuw (lampenvoeten). In goede originele staat 30-31cm.
Bronzen buste ca. 1900, gesigneerd Martin. Voorstellend een jongen met muts, geheel op marmeren voet 13x8x8cm. Cond.: G
Twee oude Egyptische metalen figuren; 1x brons en 1x ijzer, leeftijd onbekend 13-18cm. Cond.: G
Bronzen geit op zwart marmeren voet 21e eeuw (naar Picasso) 37x31x18cm. Cond.: G
Bronzen stier op zwart marmeren voet 21e eeuw, gesigneerd Ch. Fratin 22x30x16cm. Cond.: G
Bronzen figuur, gesigneerd C. Valton (21e eeuw) van een waakhond staande op houten wastobbe. Zwart marmeren voet 25x20x14cm. Cond.: G
Bronzen vos op zwart marmeren voet 21e eeuw in zeer goede staat 18x40x23cm. Cond.: G
Groot bronzen figuur voorstellende een zittende dame met glas. Op zwart marmeren voet, 20e eeuw. Gesigneerd Miol. 37x35x19cm.
Groot bronzen figuur op zwart marmeren voet 21e eeuw, voorstellend een man en vrouw omhelsend 66x24x26cm. Cond.: G
Bronzen uil op zwart marmeren sokkel 21e eeuw, gesigneerd Altdorp 34x10x10cm. Cond.: G
Twee compositie metalen figuren ca. 1900; 1x vrouw met bloemenmand en 1x man met blaasinstrument 40cm. Cond.: G
Antiek houtgesneden moor ca. 1900 met originele beschildering in zeer goede staat (been gelijmd) 24cm. Cond.: G
Aardewerken figuur in stenen voet modern, brons gepatineerd, 2e helft 20e eeuw, Hoofd gelijmd. 53x21x11cm.
Oud roze marmeren figuur op wit marmeren voet ca. 1930 (ongesigneerd) 15x10x7cm.
Oud compositie metalen figuur voorstellend de dichter Milton (duim mist) 20e eeuw 47cm. Cond.: R
Compositie metalen figuur ca. 1880, voorstellend een man met fakkel en adelaar. Geheel op houten sokkel 70x28x17cm. Cond.: G
Twee compositie metalen figuren figuren met bronskleurige patina op houten voet ca. 1900 voorstellend een Romeinse man met vrouw 36-37cm.
Grote terracotta figuur, 1e helft 20e eeuw gesigneerd Anne de Uhdekerke, Nerlandse beeldhouerin voorstellende jongen met duiveneieren in de hand begeleid van een haan en duif. 71x39x40cm., Cond.:G
Bronzen beeld ca. 1900 gemaakt door A. Carrier (Albert Ernest Carrier - Belleuse 1824 - 1887), voorstellend Maria 45cm. Cond.: G
Compositie metalen figuur ca. 1890 Soir D'ete, par Rancoulet. Voorstellend een boerenjongen met boomstronk op zijn schouder. Houten voet met opschrift 36cm. Cond.: G
Groot figuur voorstellende een Indische olifant met jong en menner en aligator. Brons gepatineerd gips, gesigneerd Ant.Amorgasti 1925. Lichte beschadigingen 49x76x30cm.
Bronzen slede ca. 1890 op marmeren voet met putti (jardiniere), mooie patina in goede staat 20x30x11cm.
Bronzen geisha met cloisonne ca. 1900 in goede originele staat 35cm. Cond.: G
Groot houtsnijwerk bestaande uit gepende segmenten 20e eeuw. Voorstellend een man met zwaar te poaard 50x44x16cm. Cond.: G
Bretons handgestoken 19e eeuws houten beeld, voorstellend een provinciale boer (mist een instrument) 40x12x10cm. Cond.: G
Oud bronzen bustebeeld, gesigneerd Bigato 20e eeuw. Voorstellend meisje met paardestaart 28x25x18cm. Cond.: G
Groot bronzen beeld/lamp ca. 1900, gesigneerd Ant. Nelson. Voorstellend een provinciaal meisje met mand. In de mand zitten rode transparante glazen schijfjes. Tevens een lamp in de mand (origineel). D...
Bronzen wijwater-wandbakje eind 19e eeuw in de vorm van een waterput. 18x10x4cm. Cond.: G
Twee oude bronzen figuren, voorstellend 2 vrouwen met grote korf op de rug staand op klinkerstraar ca. 1920. ("Smeerlappen") 9x7x5,5cm.
Oude bronzen tafellamp in de vorm van een vrouwenfiguur die een fakkel draagt 1e helft 20e eeuw 99cm. Cond.: G
Twee oude houtgesneden Moren beelden 1e helft 20e eeuw (of ouder). Meerkleurig beschilderd en met gouddecor 83cm. Cond.: G
Grote bronzen heilige met kind ca. 1890. Gesigneerd: L.Gregoire (vermoedelijk Jean-Louis Gregoire 1840-1890 Frankrijk) 60cm. Cond.: G
Twee delen Oosters oud brons; 1x zittende Chinees en 1x boedha (inca stijl) 8-10cm. Cond.: G
Compositie metalen art-deco figuur,ca.1930, voorstellende een zittende vrouw met hoed, gemonteerd op zwart marmeren voet. Gesigneerd A. Maigi 19x17x10cm., Cond.:G