Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

16. Aprilveiling 2013

Veiling op vrijdag 19 april 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Bronzen dame met wijnrank
Resultaat: 225 EUR

Groot bronzen figuur met marmeren voet,21e eeuw, gesigneerd Pierre Faguays, voorstellende een dansende dame, in Jugendstil vormgeving. 55x46x13cm., Cond.:G

Bronzen buste
Resultaat: 30 EUR

Bronzen buste met marmeren voet ca. 1930 Mermoza, signatuur E. Diosi made in France Depose. In zeer goede staat 13x7x6cm.

Hazewindhond
Startprijs 200 EUR

Grote bronzen hazewindhond 2e helft 20e eeuw. Tweekleurig gepatineerd 58x80x23cm. Cond.: G

Bronzen beeld
Resultaat: 45 EUR

Bronzen figuur 21e eeuw, Hermes. Ongesigneerd 41cm. Cond.: G

Bronzen Aziatische krijger
Resultaat: 300 EUR

Grote bronzen Chinese krijger met lans 1e helft 20e eeuw met restbeschildering 58x36x18cm. Cond.: G

Bronzen beeld, vrouw met zwaard
Resultaat: 180 EUR

Grote bronzen figuur, 21e eeuw, voorstellende een Romeinse vrouw met zwaard en schild. Gesigneerd: Pierrele Faguays op marmeren voet. 53x49x8cm.

Bronzen figuur
Startprijs 800 EUR

Antiek bronzen figuur gesigneerd:H.Fuchs, ca. 1900, op marmeren voet, vorstellende een kale man met gans en pot. In zeer goede staat. 34x15x16cm.

Bronzen naakt met druiven
Resultaat: 100 EUR

Groot bronzen figuur 2e helft 20e eeuw voorstellend een naakte man met druiven 55cm. Cond.: G

3 Kleine bronsjes
Startprijs 60 EUR

Drie kleine antieke bronzen figuren; 1x Romeins figuur, 1x liggende leeuw en 1x man met handen in de zakken 4-9,5cm. Cond.: G

Bronzen krijger
Resultaat: 90 EUR

Bronzen figuur op marmeren sokkel ca. 1900, voorstellend een Romeinse krijger met speer in goede staat 19x13x5,5cm.

Boekensteunen, Napoleon
Resultaat: 200 EUR

Twee bronzen boekensteunen met zwart marmer 21e eeuw, voorstellend Napoleon. gesigneerd Rutfany 27x17x11cm. Cond.: G

Bronzen jongen, katapult
Resultaat: 60 EUR

Bronzen figuur op marmeren sokkel, gesigneerd Milo 2e helft 20e eeuw. Voorstellend een naakte jongen met katapult 34cm. Cond.: G

Bronzen dame, inktpot
Resultaat: 50 EUR

Bronzen non 19e eeuw, vuurverguld. Open te klappen met bergruimte 13xø6cm.

Bronzen jongen
Resultaat: 60 EUR

Bronzen figuur, voorstellend een Romeinse atleet, gesigneerd Sommer Napoli? 19x11,5x5,5cm. Cond.: G

2 Delen snijwerk
Startprijs 350 EUR

Twee grote antieke eikenhouten handgestoken consoles met putti. Vroeg barok, renaissance ca. 1700. In goede originele staat

Bronzen engel
Resultaat: 80 EUR

Grote bronzen engel met boog 2e helft 20e eeuw 54cm. Cond.: G

2 Afrikaanse beeldjes
Resultaat: 25 EUR

Twee Afrikaanse keramieken beeldjes 20e eeuw 14-16cm. Cond.: G

Javaans houten beeld
Resultaat: 80 EUR

Groot Javaans houten figuur, mooi gestyleerde vrouw met oorbellen en palmbladen. Zeer gedetailleerd uitgewerkt ca. 1950, 57cm. Cond.: U

Bronzen krokodil
Resultaat: 300 EUR

Grote bronzen krokodil, gesigneerd A. Berty ca. 1890. In goede originele staat, mooie patins 11x40x26cm.

Klein bronsje
Startprijs 120 EUR

Bronzen figuur ca. 1900, gesigneerd Bofill, originele groene patina. Voorstellend een arbeider met breekijzer 19x11x9cm. Cond.: G

Houten Maria
Startprijs 150 EUR

Zeldzame 17e eeuwse houtgesneden Maria staand op vis in goede originele staat 23cm. Cond.: G

3x Houtsnijwerk 18e eeuw
Startprijs 15 EUR

Drie delen 18e eeuws houtsnijwerk 13-38cm. Cond.: R

Bronzen naakte man
Startprijs 250 EUR

Bronzen figuur 2e helft 20e eeuw, karikatuur van een oude naakte dikke man, 37x14x13cm. Cond.: G

Bronzen naakte man
Startprijs 250 EUR

Bronzen figuur 2e helft 20e eeuw, voorstellend een oude naakte dikke man 36x14x9cm. Cond.: G

4 Beeldjes Bali
Startprijs 40 EUR

Vier oude beelden; 2x Indonedië, Bali (hout/been) en 2x Afrika (hout) 13-22cm.

Meerschuim putto
Startprijs 60 EUR

Putti met vis, gesigneerd A. Soutin (wit kunststof) 2e helft 20e eeuw 28cm.

Bronzen jongen met varken
Startprijs 30 EUR

Bronzen figuur op marmeren sokkel van F. Iffland, voorstellend een jongen met big. In goede originele staat 16cm. Cond.: G

Samac putto
Resultaat: 40 EUR

Compositie metalen engel ca. 1900. Arm en been gelijmd 38cm. Cond.: M

Bronzen beeld, "gebonden"
Startprijs 160 EUR

Bronzen mannelijke torso "gekneveld" op zwart marmeren voet 21e eeuw, gesigneerd M.G. Riviere 36x16x11cm. Cond.: G

Bronzen beeldje
Resultaat: 30 EUR

Bronzen figuur ca. 1900, voorstellend een liggende naakte vrouw met schelp. Monogram BK in goede staat 12x4x2,5cm.

Bronzen paard
Startprijs 160 EUR

Bronzen paard met marmeren voet 21e eeuw, gesigneerd Milo 26x25x13cm. Cond.: G

2 Staande honden
Startprijs 80 EUR

Bronzen figuur voorstellend twee jachthonden op voet 2e helft 20e eeuw 22x48x10cm. Cond.: G

Bronzen dame
Startprijs 80 EUR

Bronzen dame op marmeren voet 21e eeuw in zeer goede staat 33cm.

Art Deco beeld, dame
Startprijs 120 EUR

Oud compositie metalen Art Deco figuur op marmeren voet ca. 1930. In goede originele staat 40x31x12cm.

Bronzen meisje met boek
Startprijs 80 EUR

Bronzen lezend meisje, gesigneerd M. Moreau 2e helft 20e eeuw. Geheel op zwart marmeren sokkel 29cm. Cond.: G

Bronzen beeld, "stilte"
Startprijs 110 EUR

Bronzen figuur op zwart marmeren sokkel 21e eeuw met monogram WMSVH 50x14x15cm. Cond.: G

Bronzen Quang Yin
Resultaat: 50 EUR

Oude bronzen Quang Yin 20e eeuw met Chinese zegel onder 22cm. Cond.: G

Bronzen jongen met vis
Startprijs 70 EUR

Oud bronzen figuur gesigneerd Rancoulet, voorstellend een jongen met vis 2e helft 20e eeuw 40cm. Cond.: G+

Oostenrijkse lamp
Resultaat: 350 EUR

Weense lamp 19e eeuw in de vorm van een Oosterse tempel met twee Arabische figuren van compositie metaal 36x16x12cm. Cond.: G

Bronzen hond
Startprijs 60 EUR

Bronzen hond op marmeren voet, gesigneerd C. Valton 2e helft 20e eeuw 26x20x13cm. Cond.: G

Boekensteunen, uil op boeken
Resultaat: 225 EUR

Twee bronzen boekensteunen met zwart marmer 21e eeuw, voorstellend uilen op boeken. Gesigneerd Christian Marochotti 33x14x14cm. Cond.: G

2x Brons + kandelaar
Startprijs 80 EUR

Twee oude Oosterse bronzen vazen 20e eeuw; 1 met olifant en figuur met vaas erop 16-17cm. Cond.: G

Bronzen Chinese vaas
Startprijs 275 EUR

Oude Chinese bronzen vaas met 2-dimensionaal goudkleurig decor van vogels ca. 1900. In goede originele staat 33xø16,3cm. Cond.: G

Compositie jongen
Startprijs 40 EUR

Compositie metalen figuur voorstellend een jongen. gesigneerd Piucello Napoli 20e eeuw 34cm. Cond.: G

5 Kleine beeldjes
Startprijs 30 EUR

Vijf oude compositie metalen figuren (religieus etc.), brons gepatineerd 3-9cm. Cond.: R-G

Bronzen dame met wild
Resultaat: 110 EUR

Bronzen figuur met marmeren voet 21e eeuw, gesigneerd A.E. Carrier. Voorstellend een vrouw met lans en gejaagd wild 34cm. Cond.: G

Bronzen Afrikaans figuur
Startprijs 180 EUR

Grote bronzen figuur 20e eeuw, voorstellend een Afrikaan met wandelstok, mand op het hoofd en diverse accesoires 65cm. Cond.: G

Bronzen jongen
Startprijs 80 EUR

Bronzen figuur, gesigneerd Rancoulet. Voorstellend een jongen met iets in de hand 2e helft 20e eeuw 38cm. Cond.: G