Mooie zilveren 835/000 theebus met rondom putti-en bloemmotieven op vier pootjes. MT.: D.Zwijnenburg, Schoonhoven, ca. 183 gr. 7x6x9cm., Cond.:U
Unica: Engelse sterling zilveren jacht-teller voor patrijzen, hazen, fazanten, snippen, konijnen en houtsnippen. ca. 5,54x2cm. ca. 38gr. Erg zeldzaam, gegraveerd met naam "John Cooper St. Jamess".
Jade armband, verguld. Ronde armband gemaakt uit jade met in het midden een scharnier en een bakslot met veiligheid. Om het jade zit een bewerking met verguld metaal en gravures. ø 54 mm.
Ring, GG 585/000, met ovale jade. Ring met in het midden een jade 24x12 mm. Om de jade zit een halve gladomzetting en aan de zijkant zitten bewerkingen met losse stukjes ca 8,7 gr. ø58
Hanger, GG, 585/000, met Jade. Een ovale bewerkte rand met in het midden een loshangende ovaal geslepen jade, 10,3x7,6mm. ca 1,7 gr.
Collier Calciet kralen met 15 GG 585/000 bewerkte "disco" bolletjes. ø 8,3mm. Aan het collier zit een GG 585/000 matbewerkte bolsluiting. Lengte 40 cm.
Collier van jadekralen met 28 GG 585/000 bolletjes. In het midden van het collier hangt een GG 585/000 hanger met een uitgewerkte steen van jade, gevat in een getorste rand. Grootte 21x27 mm. Lengte 4...
Ring, GG 585/000, met Chrysopraas, Onyx en diamant. De ring heeft een kop van 31x25mm met in het midden een Chrysopraas, trapezium geslepen met bewerkte rand. Daar omheen zitten 4 stukken Onyx met daa...
Hanger, zilver/verguld, aan double collier. Rond vergulde hanger, 28 mm, voorzien van een jadeschijf met verguld middenstuk met chinees karakter aan een double gourmetcollier. Lengte ca 50 cm.
Grote, royale goud op zilveren ring met langwerpige kop, bezet met 5 wat grotere en vele kleinere diamanten met oudslijpsel. De onderzijde is prachtig bewerkt. ø 54
Oorhangers, antieke stijl, goud op zilver, met ca 160 diamanten. Lengte 61 mm
Ring GG 750/000 met saffier en diamanten. De ring heeft aan de bovenzijde een bloemvorm, waar in het midden een grote saffier zit. Om de saffier zitten diverse briljanten in triangel slijpsel. In de ...
Oorhangers, antieke stijl, goud op zilver, met diverse diamanten. Lengte 60 mm.
Kapitale zeer zeldzame armband. Goud op zilver stijve armband met scharnier. 2 Olifantenkoppen met robijnen bevestigd aan een opengewerkte band. Het geheel is bezet met zeer veel diamanten. ø binnenma...
Kristallen lepelvaasje met zilveren rand en 12 Hollands zilveren lepeltjes met opengewerkte steel, in bijbehorens etui, 835/000. Gewicht lepeltjes ca. 66gr., L.,8cm., Cond.:U
Uitheems zilveren kannetje en vaasje met oren op voet "Bombay Silver"H.ca. 13cm., samen ca. 430gr., Cond.:U
Ronde zilveren jardiniere 835/000, op drie fraai gestileerde adelaarspoten met blauw glazen binnenschaal. Nederlands gekeurd, keurkamer Den Haag ca. 1879, ø ca.20cm., zilvergewicht ca. 264gr.
Israëlisch zilveren set bestaande uit twee kandelaartjes en een schenkkannetje. De kandelaartjes zijn filigrain bewerkt 925/000 H.11cm.Schenkkannetje H. 17cm., kannetje behoeft reparatie.
Antieke Hollands zilveren 835/000 pasteischep. Grootkeur, Jaarletter: F, 1865, MT.: Jacob van der Ree, Schoonhoven, ca. 27gr., L. 18cm., Cond.:U
Twaalf Hollands zilveren 835/000 advocaatlepeltjes met getorste en gegraveerde steel,MT.: Jan Huisman, Schoonhoven, begin 1900, ca. 56gr., L:., 9cm., Cond.:U
Antiek Hollands zilveren ajourgezaagde bonbonniere met parelrand, zilver grootkeur 2e gehalte 835/000, Jaarletter: I : 1943, MT.: onleesbaar, ca. 98 gr., 16x10.5x5cm., Cond.: op twee plaatsen bij pare...
Zilveren tafelnummers, 1 t/m 12 in doosje, 800/000 samen ca. 10gr. Cond.:U
Antiek waaierkristallen melk- en suikerstel met daarbij een zilveren lepel 6-8cm. Cond.: G
Zilveren loddereindoosje, 835/000, met floraal bandendecor en hartvormig wapenschildje met gravering G.P.P. 1851, en het deksel met filigrainwerk en knopjes. MT.: D.de Gilde Koppenol, Schoonhoven 1850...