Hanger,zilver verguld, in de vorm van een Ei, Faberge stijl. Zwart geëmailleerd model, 23 mm, met aan de onderzijde een bloem met een parel. Op het ei zitten bewerkingen met zirconia's.
Hanger zilver 925/000, met barnsteen. Peervormige hanger. jugendstil, met grote mooi bewerkte barnsteen, 30x20mm. Lengte hanger 45 mm.
Hanger, WG 585/000 met Tahiti parel en briljant. Strakke hanger, Rensini, met royaal WG oog, 7x5 mm bezet met 14 briljanten, totaal 0.14 crt. Onder aan het oog hangt een mooie Tahiti parel ø 8,5 mm. c...
Kruis WG 585/000 met briljant. Strak kruisje, Rensini HG, met 7x 0.01 briljantjes bezet. ca 1,7 gr Lengte 15 x11 mm.
Antiek Hollands zilveren ajourgezaagd bonbon mandje met twee strikmotief handgreepjes, op vier pootjes, 835/000. Jaarletter: I, 1918, MT.: J.Ph.de Vries, Hoorn, ca.101 gr. 18x9x5cm., Cond.:U
Twee oude messing vernikkelde kannen 20e eeuw 1x koffiekan (deuk + deksel los) en 1x kleine kraantjeskan Tiel ca. 1920 21-22cm. Cond.: R-G
Drie oude Oosterse messen en Oosters kopie-pistool (1 handvat mist) 26-70cm.
Oude Chinese (of Japanse) messing bewerkte dolk met sprinkhaan en insectendecor, gesigneerd ca. 1900 25,5cm. Cond.: G
Zilveren miniatuur, 835/000, waterketel met beweegbaar hengsel en los deksel. MT.: Niekerk, Schoonhoven. ca. 29gr.
Rond zilveren schaaltje, 835/000, met twee oren en fraai gedreven voorstelling op de bodem, van een bok aan het touw en vier spelende kinderen. De staande rand met floraal drijfwerk met c-voluten. Onb...
Zilveren candijschaal met scharnierend blad, rustend op 3-poot. Het geheel is versierd met vogel-en florale motieven, 835/000, ca. 168gr., 13.5x11x8cm., Con d.:U
Mooie grote zilveren schuitvormige kastanjevaas met deksel,83/000, op voet met aan beide zijden maskerons waarin draagringen, ca. 1004 gr., B.18cm., H.31cm., Cond.:U
Rond zilveren pepermuntdoosje, 835/000, met floraal graveerwerk. MT.: P.Kuilenburg, Schoonhoven, Keurkamer Utrecht, 1832, ø5.35cm., ca. 23gr.
Zilveren 835/000, dienblad. Markiesvormig, 31x18cm met een met de hand uitgewerkte opstaande rand met parelsbewerking. MT: J.Pd de Vries, Hoorn, Jaarletter: 1918 ca 379 gr. Cond. G
Bijzondere zilveren tabaksdoos 835/000,met dubbel opgehoogd en afsluitbaar deksel, inscriptie binnenzijde, met sigarenrekje en fraaie gravering van o.a. ruiter met 2 paarden en dorpsgezicht, met C-vol...
Oude messing bewerkte kapspiegel met putti 2e helft 20e eeuw in goede staat 33x30x7cm.
Fles witte wijn, Domaine de la Gauche 1982, Sauternes. Jean Baro proprietaire a Bommes-Sauternes. 1x Louis Bert & Co Graves.
Zilveren suikerschep, 835/000, met gegraveerde vleugelbak en gedraaide streep met streepagaten heft. Nederlands gekeurd 1870. L. 13cm.,
Fraai gehamerde zilveren dekseldoos, 835/000, op vier bolpootjes en deksel met bewerkte rand. MT.: J.A.Hoeting, Birmingham 1890, 14x9x4cm., ca. 332gr.
Ring GG, 585/000, met 4 rijen met briljanten. Strakke brede ring met vertikale lijnen, aan de bovenzijde 12 rijen met in elke rij 4 briljanten. Totaal ca 1.00 ct.,TW/VVS-VS, ø54 55, ca 5.6 gr.