Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

17. Juliveiling 2013

Veiling op vrijdag 5 juli 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Ei, Faberge stijl, Zwart parel
Resultaat: 40 EUR

Hanger,zilver verguld, in de vorm van een Ei, Faberge stijl. Zwart geëmailleerd model, 23 mm, met aan de onderzijde een bloem met een parel. Op het ei zitten bewerkingen met zirconia's.

Hanger Barnsteen
Startprijs 45 EUR

Hanger zilver 925/000, met barnsteen. Peervormige hanger. jugendstil, met grote mooi bewerkte barnsteen, 30x20mm. Lengte hanger 45 mm.

Hanger WG met Tahitiparel
Startprijs 320 EUR

Hanger, WG 585/000 met Tahiti parel en briljant. Strakke hanger, Rensini, met royaal WG oog, 7x5 mm bezet met 14 briljanten, totaal 0.14 crt. Onder aan het oog hangt een mooie Tahiti parel ø 8,5 mm. c...

Kruisje WG briljant
Startprijs 195 EUR

Kruis WG 585/000 met briljant. Strak kruisje, Rensini HG, met 7x 0.01 briljantjes bezet. ca 1,7 gr Lengte 15 x11 mm.

Zilveren bonbonschaaltje
Resultaat: 160 EUR

Antiek Hollands zilveren ajourgezaagd bonbon mandje met twee strikmotief handgreepjes, op vier pootjes, 835/000. Jaarletter: I, 1918, MT.: J.Ph.de Vries, Hoorn, ca.101 gr. 18x9x5cm., Cond.:U

2 Tinnen kannen
Startprijs 25 EUR

Twee oude messing vernikkelde kannen 20e eeuw 1x koffiekan (deuk + deksel los) en 1x kleine kraantjeskan Tiel ca. 1920 21-22cm. Cond.: R-G

Tinnen kraantjeskan
Resultaat: 60 EUR

Tinnen 19e eeuwse kraantjeskan in goede originele staat 41cm.

Klein kanon
Startprijs 60 EUR

Klein bronzen kanon 1e helft 20e eeuw in goede staat 8,5x13,5x7cm.

3 Messen + 1 geweer
Resultaat: 55 EUR

Drie oude Oosterse messen en Oosters kopie-pistool (1 handvat mist) 26-70cm.

Japanse dolk, 19e eeuw
Startprijs 200 EUR

Oude Chinese (of Japanse) messing bewerkte dolk met sprinkhaan en insectendecor, gesigneerd ca. 1900 25,5cm. Cond.: G

Zilv. miniatuur
Resultaat: 30 EUR

Zilveren miniatuur, 835/000, waterketel met beweegbaar hengsel en los deksel. MT.: Niekerk, Schoonhoven. ca. 29gr.

Zilveren schaaltje
Resultaat: 90 EUR

Rond zilveren schaaltje, 835/000, met twee oren en fraai gedreven voorstelling op de bodem, van een bok aan het touw en vier spelende kinderen. De staande rand met floraal drijfwerk met c-voluten. Onb...

Zilveren candyschaal
Resultaat: 120 EUR

Zilveren candijschaal met scharnierend blad, rustend op 3-poot. Het geheel is versierd met vogel-en florale motieven, 835/000, ca. 168gr., 13.5x11x8cm., Con d.:U

Kastanjevaas met deksel
Resultaat: 900 EUR

Mooie grote zilveren schuitvormige kastanjevaas met deksel,83/000, op voet met aan beide zijden maskerons waarin draagringen, ca. 1004 gr., B.18cm., H.31cm., Cond.:U

Zilv. pepermunt doosje
Resultaat: 100 EUR

Rond zilveren pepermuntdoosje, 835/000, met floraal graveerwerk. MT.: P.Kuilenburg, Schoonhoven, Keurkamer Utrecht, 1832, ø5.35cm., ca. 23gr.

Zilveren dienblaadje
Resultaat: 300 EUR

Zilveren 835/000, dienblad. Markiesvormig, 31x18cm met een met de hand uitgewerkte opstaande rand met parelsbewerking. MT: J.Pd de Vries, Hoorn, Jaarletter: 1918 ca 379 gr. Cond. G

Zilveren tabaksdoos
Startprijs 350 EUR

Bijzondere zilveren tabaksdoos 835/000,met dubbel opgehoogd en afsluitbaar deksel, inscriptie binnenzijde, met sigarenrekje en fraaie gravering van o.a. ruiter met 2 paarden en dorpsgezicht, met C-vol...

Broche en hanger ivoor
Resultaat: 35 EUR

Broche en hanger van ivoor in de vorm van een roos.

6 Botermesjes
Startprijs 10 EUR

Zes antieke plated botermesjes 16cm. Cond.: M

Messing spiegel, putti
Resultaat: 40 EUR

Oude messing bewerkte kapspiegel met putti 2e helft 20e eeuw in goede staat 33x30x7cm.

2 Flessen wijn
Startprijs 70 EUR

Fles witte wijn, Domaine de la Gauche 1982, Sauternes. Jean Baro proprietaire a Bommes-Sauternes. 1x Louis Bert & Co Graves.

Zilveren suikerschep
Resultaat: 50 EUR

Zilveren suikerschep, 835/000, met gegraveerde vleugelbak en gedraaide streep met streepagaten heft. Nederlands gekeurd 1870. L. 13cm.,

Zilveren dekseldoos
Startprijs 300 EUR

Fraai gehamerde zilveren dekseldoos, 835/000, op vier bolpootjes en deksel met bewerkte rand. MT.: J.A.Hoeting, Birmingham 1890, 14x9x4cm., ca. 332gr.

Rijring GG briljant
Startprijs 800 EUR

Ring GG, 585/000, met 4 rijen met briljanten. Strakke brede ring met vertikale lijnen, aan de bovenzijde 12 rijen met in elke rij 4 briljanten. Totaal ca 1.00 ct.,TW/VVS-VS, ø54 55, ca 5.6 gr.