Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

17. Juliveiling 2013

Veiling op vrijdag 5 juli 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Imari trekpotje
Resultaat: 90 EUR

Imari porseleinen 19e eeuwe trekpot, deksel hoort er niet bij en handvat is gelijmd. Met goud- en bloemdecor 10x18xø11cm. Cond.: M

Imari theepot
Startprijs 30 EUR

Imari porseleinen 19e eeuwse theepot zonder hengsel, verder in goede staat 13x17xø15cm.

2 Theepotjes
Resultaat: 70 EUR

Twee oude Chinese terracotta theepotjes; 1x klein met Chinees schrift en vissen op het deksel, 1x hoekig (ongemerkt) 5-12cm. Cond.: G

Vier 8-kantige borden
Resultaat: 100 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen 8-kantige borden met landschapsdecor. oude haarscheuren en/of lichte randschade ø23cm. Cond.: R

3 Chin. borden, 18e eeuw
Startprijs 75 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden; 1x bloemvaasdecor (lichte randschade), 1x bloemen- en vlinderdecor (lichte randschade), 1x bonzai boom en geschulpte rand (lichte randschade), ca. ø23cm. Co...

2 Borden, 18e eeuw
Startprijs 50 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden; 1x bloemvaas en bamboe (lichte randschade) en 1x landschapsmotief (haarscheur en lichte randschade) ø23cm. Cond.: R

2 Blauwe vazen
Startprijs 100 EUR

Twee oude porseleinen vazen ca. 1930 met bloemendecor in zeer goede staat 26xø17cm.

Petrus Regout servies
Resultaat: 20 EUR

Societe Ceramique Maastricht restservies, decor Peacock ca. 1900 bestaande uit; koffiepot (zonder deksel), suikerpot, melkkan(Kapot), 11 kop&schotel en Torgau schaal Cond.: R

4 Delen porselein
Resultaat: 20 EUR

Vier delen oud porselein; 1x groot bord 19euw merandschade, matig), 1x kom ca. 1900 met floraal decor (Goed) en 1x kommetje ca. 1900 met floraal decor (Goed) 5,5-30cm. Cond.: R-G

Pors. figuur, edelvrouw
Startprijs 40 EUR

Royal Dux porseleinen figuur 20e eeuw, voorstellend een elegante dame met goud- en bloembeschildering 32cm. Cond.: G

Pors. figuur, vrouw met hondje
Startprijs 40 EUR

Royal Dux porseleinen figuur 20e eeuw, voorstellend een elegante dame met hond. Goud- en bloembeschildering 24cm. Cond.: G

Pors. groep, reeën
Startprijs 40 EUR

Royal Dux porseleinen figuur 20e eeuw, voorstellend een vluvhtend stel reeën in goede staat 19x30x9cm.

Sevres broodmandje
Startprijs 200 EUR

Prachtige Sevres Frans porseleinen broodmand 20e eeuw (in 18e eeuwse stijl), beschilderd met bloemen- en gouddecor in zeer goede staat 10x30x22cm.

5-Delig kaststel 1890
Resultaat: 150 EUR

Prachtig 5-delig keramieken kaststel ca. 1900, bestaande uit 3 dekselvazen met Foo-honden en 2 hoge vazen met bloemdecor. In goede originele staat 32xø12cm. en 30xø9cm.

6 Chinese schoteltjes
Startprijs 150 EUR

Zes 19e eeuwse Chinees porseleinen schotels met bloemendecor in goede staat 2xø12,5cm. Cond.: G

Lampetstel
Resultaat: 30 EUR

Oud Societe Ceramique Maastricht lampetstel 3-delig, cremekleurig in zeer goede staat 30xø33cm.

2 Japanse/Chinese borden
Startprijs 10 EUR

Twee Kantonese porseleinen borden 1e helft 20e eeuw met bloemdecor en tekens ø25,3cm. Cond.: G

3 Vaasjes
Startprijs 30 EUR

Drie keramieken vaasjes, ca. 1960, in lusterglazuren, gemaakt door Gerben van Hes (Enschede). In zeer goede staat. 10-20cm.

Tegel in lijst
Startprijs 25 EUR

Grote oude handbeschilderde tegel in lijst ca. 1920 met voorstelling naar een schilderij van H.C. Nakken (chips verf af) 60x80cm. Cond.: R

Gesig. bord, keramiek
Resultaat: 30 EUR

Oud aardewerken geglazuurd sierbord, gesigneerd W. Heimberg (Duitsland) met donkerbruin glazuur en bloemdecor 3xø25cm. Cond.: G

Imari pijpvaasje
Resultaat: 45 EUR

Mooi 19e eeuws imari porseleinen pijpvaasje met figuren, apenkoppen en landschapsdecor in zeer goede staat 17,5xø10cm.

2 Kommen, 18e eeuw
Resultaat: 30 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kommen; 1x grijs porselein met figurendecor 7xø14,5cm. Cond.: G en 1x Chine de Commande met figurendecor 6,5xø14,5cm. (oude haarscheuren en randschades) Cond.: R-G

Imari kom
Resultaat: 40 EUR

Prachtige grote 19e eeuwse imari porseleinen kom met floraal- en gouddecor in zeer goede staat 8,8xø17,7cm. Cond.: G

Kom + Beker, 18e eeuw
Resultaat: 110 EUR

Twee delen Chinees porselein 18e eeuw; 1x grote kom met floraal decor 9x8xø20cm. (schade voet + haarscheur) en 1x beker met figurendecor (oude haarscheur) 12x12xø8,7cm. Cond.: M-R

Art Deco vaas met tin
Startprijs 200 EUR

Bijzondere grote keramieken geglazuurde vaas met tweedimensionaal druivenranken decor en 4 grepen ca. 1910. Druivenranken zijn van tin, gesigneerd A. Cliczal. Bodem van de vaas is ook gesigneerd 42xø2...

2 Beeldjes, kniertje
Startprijs 10 EUR

Twee figuren van kniertje (Holland) ca. 1900 met monogram AH (beschilderd gips) H.18cm., Cond.: R

2 Chinese kommen
Resultaat: 110 EUR

Twee grote Franse porseleinen Samson kommen ca. 1880 met wapen en floraal decor in zeer goede staat 8xø22cm.

Groot Chinees bord
Resultaat: 135 EUR

Bijzonder groot 18e eeuws Chinees porseleinen bord met landschapsdecor, voorstellend een Chinees huis aan het water met bruggetje, figuren, visser etc. (haarscheur 4cm. en minimale randschade) ø38,7cm...

Aardewerken vaas
Startprijs 50 EUR

Oude Italiaanse Faynece aardewerken vaas met polychroom bloemendecor 20e eeuw in goede staat 30x21xø16cm. Cond.: G

Aardewerken pinguin
Resultaat: 100 EUR

Zeldzame Jema Holland keramieken pinguin Nr. 77 met groen-blauw-creme glazuur 20e eeuw. In zeer goede staat 43x20x15cm.

2 Vazen Schoonhoven
Startprijs 220 EUR

Twee grote polychroom platelen Schoonhoven vazen met onderschotels. 1898 H.M: Koningin Wilhelmina 1923. Handbeschilderd met kastelen van oranje en floraal decor. 1 Vaas bovenrand gerestaureerd 36xø14c...

Royal Kopenhagen vaas
Startprijs 150 EUR

Grote oude porseleinen Royal Copenhagen vaas (Denmark) W.E. met voorstelling van twee zeilschepen voor een kustplaats 34xø17cm. Cond.: G

4 Pors. meisjes
Startprijs 140 EUR

Vier porseleinen bloemenmeisjes 19e eeuw, gemerkt met anker en kruis. Lichte beschadigingen 10cm. Cond.: R

Vaas, 19e eeuw
Startprijs 45 EUR

Chinees porseleinen 19e eeuwse ghandi vaas (tuit mist) met bloemdecor, erg apart 20xø14cm. Cond.: R

3 Delen porselein
Startprijs 50 EUR

Porseleinen koffieset ca. 1900 met landschap en bloemendecor; koffiepot, suikerpot en melkkan 7-13cm. Cond.: G

Terracotta trekpotje
Startprijs 35 EUR

Terracotta trekpotje, China ca. 1930 met zegel op de bodem en drakendecor 9x16xø10cm. Cond.: G

2 Samson borden
Startprijs 90 EUR

Twee Franse porseleinen Samson borden 19e eeuw met wapen- en bloemdecor (verso gemerkt) ø24cm. Cond.: G

2 Borden, 18e eeuw
Resultaat: 45 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met bloemdecor, gerestaureerd en lichte randschade ø22,3cm. en ø24,6cm. Cond.: R

Kraagvaas + Bord
Startprijs 20 EUR

Chinees blauwe porseleinen vaas 15xø11cm. en een keramieken pauwenbord 2xø22cm. Cond.: G

Imari dekselvaas
Resultaat: 30 EUR

Imari porseleinen 19e eeuwse dekselvaas in goede staat 16xø12cm.

3 Delen imari
Startprijs 25 EUR

Drie delen 19e eeuws imari porselein; 1x vaasje met bloemdecor, 1x miniatuur vaasje (randschade) en 1x miniatuur dekselvaasje (chip deksel) 7-15cm. Cond.: R

3 Borden, Makkum
Startprijs 30 EUR

Drie Makkums keramieken pauwenborden, polychroom 20e eeuw, ø15cm., ø22cm., ø28cm. Cond.: G

2 Schoteltjes, Makkum
Startprijs 25 EUR

Twee grote Makkums keramieken sierborden, polychroom 20e eeuw met bloemdecor en geschulpte omranding ø24cm. en ø28cm. Cond.: G

3 Bordjes, Makkum
Startprijs 20 EUR

Drie Makkums keramieken sierborden 20e eeuw met bloemen- en vogeldecor ø9,5cm. 18x18cm. en ø20cm. Cond.: G

Makkums tegeltableau + beker
Startprijs 20 EUR

Twee delen Makkums keramiek 20e eeuw; 1x tegeltableau (2 tegels) met bloemdecor 28x16cm. en 1x beker met bloemen- en vlinderdecor 8xø10cm.

Keramieken Ghandi
Startprijs 150 EUR

Oude keramieken Ghandi ca. 1930, genummerd 3245, hoogstwaarschijnlijk Royal Dux in goede staat 22x20x16cm.

Terracotta Chinees
Resultaat: 19 EUR

Terracotta Chinees met glazuur (blauw/bruin/groen/wit) Nr. 42 in goede staat 15x11x11cm. Cond.: G

3 Delen aardewerk
Resultaat: 15 EUR

Drie delen geglazuurd keramiek Art Deco ca. 1930; 1x bloempot ongemerkt, 1x schaal ongemerkt en 1x schaal Nr. 541, 15-28cm. Cond.: G