Acht delen oud Wedgwood keramiek, decor Etruria 2e helft 20e eeuw bestaande uit; 8 kop&schotels, bonbonschaal, grote schaal, ovale schaal en melkkan 6-31cm. Cond.: G
Bisquit porseleinen Corpus kruisbeeld ca. 1900 in zeer goede staat 31x20cm.
Oud Japans porseleinen theeservies ca. 1920 met figuren- en landschapsdecor bestaande uit; theepot, suikerpot, melkkan, 6 tablets met kopjes. Eierschaal porselein, in goede staat
Twee tegels 18e-19e eeuw; 1x fruitschaal (chip glazuur af) en 1x floraal decor (lichte randschade) 13x13cm. Cond.: R-G
Twee grote 18e eeuwse mangaankleurige tegels, voorstellend een duif op bloementak. tegels a 20x12,5cm. In goede originele staat
Twee oude keramieken Goebel (Hummel) treintjes in goede originele staat 5,5x6,5x3cm. Cond.: G
Oude bisquit porseleinen M.J. Hummel (Goebel) figuur voorstellend een jongen met telefoon (Hello Chef) 1979-1990, Nr. 124/0. In zeer goede originele staat 14,5cm. Cond.: G
Oude wit porseleinen Hummel figuur (Goebel) 50-er jaren nr. 10/1, bloemenmadonna. In goede originele staat 24cm.
Oude bisquit porseleinen M.J. Hummel (Goebel) figuur voorstellend een jongen met Rizinusöl , de apotheker, 1972-1979, Nr. 322. In zeer goede originele staat 14,5cm.
Twee oude bisquit porseleinen M.J. Hummel (Goebel) wand-sierschotels, Hum 293 Fürs Vaterle 1991 in zeer goede staat ø18cm.
Oude bisquit porseleinen M.J. Hummel (Goebel) tafellamp, voorstellend een meisje bij een boom 1972-1979 Nr. 223 "Brüderlein und Schwesterlein". In goede originele staat 41cm.
Oude bisquit porseleinen M.J. Hummel (Goebel) figuur voorstellend een jongen met palet en penselen, Kunstmahler 1990-1999, Nr. 304. In zeer goede originele staat 13cm.
Oude bisquit porseleinen M.J. Hummel figuur, voorstellend een Schulschwänzer 1990-1999, Nr. 822/0. In zeer goede originele staat 11cm.
Chinees porseleinen 19e eeuwse vaas met zilveren dop (bedeukt) 8-kantig) 12xø7cm. Cond.: R
Chinees blauw keramieken fles 18e eeuw met karperdecor 18e-19e eeuw 7,5x5,5x2cm. Cond.: G
Mooie grote Chinees porseleinen Familie Verte vaas met figurendecor (gemerkt) ca. 1900 45xø18cm. Cond.: G
Grote Chinese gemberpot met koperen montuur 18e-19e eeuw 18xø15cm. Cond.: R-G
Chinees porseleinen schenkkannetje (Arita) met vogel- en landschapsdecor 15cm.
Twee Chinees keramieken eenden met groen glazuur 1e helft 20e eeuw in zeer goede staat 9x12x6cm.
Twee oude Japanse glazen snuifflessen met vis- en zwaandecor 20e eeuw 7cm. Cond.: G
Twee oude Japanse snuifflessen met achterglas-schildering ca. 1900? (1x natuursteen, jade?) 6-7,5cm. Cond.: G
Oude Chinees porseleinen vaas 1e helft 20e eeuw met Chinese familie in koets in landschap, gesigneerd 29,5xø20cm. Cond.: G