17. Juliveiling 2013

Veiling op vrijdag 5 juli 2013 van 02:00

Aardewerken kan + vaas
Resultaat: 15 EUR

Restservies, Royal Doulton
Resultaat: 325 EUR

Wedgwood Edme
Resultaat: 80 EUR

Acht delen oud Wedgwood keramiek, decor Etruria 2e helft 20e eeuw bestaande uit; 8 kop&schotels, bonbonschaal, grote schaal, ovale schaal en melkkan 6-31cm. Cond.: G

Servies, Bavaria
Resultaat: 80 EUR

Bisquit kruisbeeld 1910
Resultaat: 10 EUR

Bisquit porseleinen Corpus kruisbeeld ca. 1900 in zeer goede staat 31x20cm.

Serviesje
Resultaat: 50 EUR

Oud Japans porseleinen theeservies ca. 1920 met figuren- en landschapsdecor bestaande uit; theepot, suikerpot, melkkan, 6 tablets met kopjes. Eierschaal porselein, in goede staat

13 Div. pors. bordjes
Resultaat: 10 EUR

Tegel, kraanvogel
Startprijs 250 EUR

2 Antieke tegels
Startprijs 200 EUR

Tegel, zittende vogel
Startprijs 200 EUR

42 Tegels
Geen vanafprijs

2 Antieke tegels
Startprijs 100 EUR

Twee tegels 18e-19e eeuw; 1x fruitschaal (chip glazuur af) en 1x floraal decor (lichte randschade) 13x13cm. Cond.: R-G

7 Diverse tegels
Startprijs 30 EUR

Tegeltableau + 4 Tegels
Resultaat: 30 EUR

4 Tegels
Startprijs 40 EUR

2 Tegels in lijst
Resultaat: 120 EUR

Twee grote 18e eeuwse mangaankleurige tegels, voorstellend een duif op bloementak. tegels a 20x12,5cm. In goede originele staat

Oosterse blauwe vaas
Startprijs 550 EUR

4 Tegels
Resultaat: 20 EUR

Tegeltableau, Pors. fles
Startprijs 400 EUR

2 Goebel treintjes
Startprijs 60 EUR

Twee oude keramieken Goebel (Hummel) treintjes in goede originele staat 5,5x6,5x3cm. Cond.: G

Hummel lampje
Startprijs 80 EUR

Hummel lampje
Startprijs 80 EUR

2x Goebel figuur
Resultaat: 35 EUR

Hummel figuur
Resultaat: 50 EUR

Oude bisquit porseleinen M.J. Hummel (Goebel) figuur voorstellend een jongen met telefoon (Hello Chef) 1979-1990, Nr. 124/0. In zeer goede originele staat 14,5cm. Cond.: G

Hummel, bloemenvrouw wit
Resultaat: 130 EUR

Oude wit porseleinen Hummel figuur (Goebel) 50-er jaren nr. 10/1, bloemenmadonna. In goede originele staat 24cm.

Hummel figuur
Resultaat: 50 EUR

Oude bisquit porseleinen M.J. Hummel (Goebel) figuur voorstellend een jongen met Rizinusöl , de apotheker, 1972-1979, Nr. 322. In zeer goede originele staat 14,5cm.

2 Hummel schotels
Resultaat: 25 EUR

Twee oude bisquit porseleinen M.J. Hummel (Goebel) wand-sierschotels, Hum 293 Fürs Vaterle 1991 in zeer goede staat ø18cm.

Hummel lampje
Startprijs 80 EUR

Hummel lampje
Resultaat: 80 EUR

Oude bisquit porseleinen M.J. Hummel (Goebel) tafellamp, voorstellend een meisje bij een boom 1972-1979 Nr. 223 "Brüderlein und Schwesterlein". In goede originele staat 41cm.

Goebel figuur
Resultaat: 50 EUR

Oude bisquit porseleinen M.J. Hummel (Goebel) figuur voorstellend een jongen met palet en penselen, Kunstmahler 1990-1999, Nr. 304. In zeer goede originele staat 13cm.

Goebel figuur
Resultaat: 40 EUR

Oude bisquit porseleinen M.J. Hummel figuur, voorstellend een Schulschwänzer 1990-1999, Nr. 822/0. In zeer goede originele staat 11cm.

Chin. vaasje, zilv. dop
Resultaat: 60 EUR

Chinees porseleinen 19e eeuwse vaas met zilveren dop (bedeukt) 8-kantig) 12xø7cm. Cond.: R

Vaas 19e eeuw
Resultaat: 180 EUR

2 Imari pors. vazen
Startprijs 300 EUR

Divers Kantonees
Resultaat: 230 EUR

Bord Fam Verte, 18e eeuw
Startprijs 70 EUR

Blauw flesje, visjes
Startprijs 110 EUR

Chinees blauw keramieken fles 18e eeuw met karperdecor 18e-19e eeuw 7,5x5,5x2cm. Cond.: G

Grote Kantonese vaas
Startprijs 40 EUR

Fam Verte vaas
Startprijs 150 EUR

Mooie grote Chinees porseleinen Familie Verte vaas met figurendecor (gemerkt) ca. 1900 45xø18cm. Cond.: G

Chin. dekselvaas
Resultaat: 230 EUR

Gemberpot
Resultaat: 40 EUR

Grote Chinese gemberpot met koperen montuur 18e-19e eeuw 18xø15cm. Cond.: R-G

Arita kannetje
Resultaat: 225 EUR

Chinees porseleinen schenkkannetje (Arita) met vogel- en landschapsdecor 15cm.

2 Spekstenen beelden
Startprijs 60 EUR

2 Eenden ca. 1920
Startprijs 100 EUR

Twee Chinees keramieken eenden met groen glazuur 1e helft 20e eeuw in zeer goede staat 9x12x6cm.

Snuffbotlle vissen
Startprijs 90 EUR

Twee oude Japanse glazen snuifflessen met vis- en zwaandecor 20e eeuw 7cm. Cond.: G

Snuffbottle, goudbeschildering
Startprijs 90 EUR

Twee oude Japanse snuifflessen met achterglas-schildering ca. 1900? (1x natuursteen, jade?) 6-7,5cm. Cond.: G

6 Kop & Schotels
Resultaat: 25 EUR

Vaas, paard met koets
Resultaat: 150 EUR

Oude Chinees porseleinen vaas 1e helft 20e eeuw met Chinese familie in koets in landschap, gesigneerd 29,5xø20cm. Cond.: G