Twee porseleinen beelden ca. 1890 van een dame en heer (vingers af bij beide figuren, verder in goede conditie). Onduidelijk gemerkt 21-22cm. Cond.: R
Oud Duits porseleinen beeldje (Thüringen?), voorstellend een edele dame en man met hondje 2e helft 20e eeuw 15x16x9cm. Cond.: G
Twee grote Makkums porseleinen kastkommen 20e eeuw met bont bloemendecor 7,5xø18cm. Cond.: G
Twee delen Hutschenreuther porselein; 1x juskom 13x2x12cm. en 1x dekselterrine Selb LHS (gouddecor) 14x30x19cm. Cond.: G
Oude keramieken ijsbeer 1e helft 20e eeuw Nr. 36096 (vermoedelijk Duitsland) in goede originele staat 15x18x7cm.
Drie Makkums keramieken schotels met vogeldecor 20e eeuw in goede staat ø24,8cm.
Oude Russisch porseleinen likeurset in visvorm; 1x karaf en 4 porseleinen likeur-bekertjes 7-25cm. Cond.: G
Grote oude porseleinen sierschotel met goud- en figurendecor 20e eeuw ø42cm. Cond.: G
Drie delen Makkums porselein 20e eeuw; 1x kannetje met bloemen- en molendecor, 2x kommetjes met schotel, bloemendecor 4-15cm. Cond.: G
Oude porseleinen haan, vermoedelijk China (kam 2 chips af) 20e eeuw 30cm. Cond.: R
Drie Delftsblauw keramieken borden; Wilhelmina 1898-1948, Beatrix 1980 en Julianan 1948-1980 ø28cm. Cond.: G
Chinese familie Verte vaas 18e eeuw met bloemen- en vlinderdecor (2x barst en randschade) 23xø11cm. Cond.: M
Hollands 19e eeuws goudsteen keramieken melkkan, minimale chip bij tuit, 12x12xø10cm. Cond.: R-G
Acht porseleinen kop & schotels van Marcel Chau Friasse Limoges. Met handbeschilderd vogeldecor 4,5xø13cm. Cond.: G
Chinees porseleinen 18e eeuwse dekselpot (Yang Cheng) met bloemendecor. Haarscheur en randschade 15xø11cm.
Oude Japans porseleinen kom ca. 1900 met vogels- en bloemendecor zwart/rood 5xø20,5cm. Cond.: G
Imari porseleinen 19e eeuwe trekpot, deksel hoort er niet bij en handvat is gelijmd. Met goud- en bloemdecor 10x18xø11cm. Cond.: M
Imari porseleinen 19e eeuwse theepot zonder hengsel, verder in goede staat 13x17xø15cm.
Twee oude Chinese terracotta theepotjes; 1x klein met Chinees schrift en vissen op het deksel, 1x hoekig (ongemerkt) 5-12cm. Cond.: G
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen 8-kantige borden met landschapsdecor. oude haarscheuren en/of lichte randschade ø23cm. Cond.: R
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden; 1x bloemvaasdecor (lichte randschade), 1x bloemen- en vlinderdecor (lichte randschade), 1x bonzai boom en geschulpte rand (lichte randschade), ca. ø23cm. Co...
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden; 1x bloemvaas en bamboe (lichte randschade) en 1x landschapsmotief (haarscheur en lichte randschade) ø23cm. Cond.: R
Twee oude porseleinen vazen ca. 1930 met bloemendecor in zeer goede staat 26xø17cm.
Societe Ceramique Maastricht restservies, decor Peacock ca. 1900 bestaande uit; koffiepot (zonder deksel), suikerpot, melkkan(Kapot), 11 kop&schotel en Torgau schaal Cond.: R
Vier delen oud porselein; 1x groot bord 19euw merandschade, matig), 1x kom ca. 1900 met floraal decor (Goed) en 1x kommetje ca. 1900 met floraal decor (Goed) 5,5-30cm. Cond.: R-G
Royal Dux porseleinen figuur 20e eeuw, voorstellend een elegante dame met goud- en bloembeschildering 32cm. Cond.: G
Royal Dux porseleinen figuur 20e eeuw, voorstellend een elegante dame met hond. Goud- en bloembeschildering 24cm. Cond.: G
Royal Dux porseleinen figuur 20e eeuw, voorstellend een vluvhtend stel reeën in goede staat 19x30x9cm.
Prachtige Sevres Frans porseleinen broodmand 20e eeuw (in 18e eeuwse stijl), beschilderd met bloemen- en gouddecor in zeer goede staat 10x30x22cm.
Prachtig 5-delig keramieken kaststel ca. 1900, bestaande uit 3 dekselvazen met Foo-honden en 2 hoge vazen met bloemdecor. In goede originele staat 32xø12cm. en 30xø9cm.
Zes 19e eeuwse Chinees porseleinen schotels met bloemendecor in goede staat 2xø12,5cm. Cond.: G
Oud Societe Ceramique Maastricht lampetstel 3-delig, cremekleurig in zeer goede staat 30xø33cm.
Twee Kantonese porseleinen borden 1e helft 20e eeuw met bloemdecor en tekens ø25,3cm. Cond.: G
Drie keramieken vaasjes, ca. 1960, in lusterglazuren, gemaakt door Gerben van Hes (Enschede). In zeer goede staat. 10-20cm.
Grote oude handbeschilderde tegel in lijst ca. 1920 met voorstelling naar een schilderij van H.C. Nakken (chips verf af) 60x80cm. Cond.: R
Oud aardewerken geglazuurd sierbord, gesigneerd W. Heimberg (Duitsland) met donkerbruin glazuur en bloemdecor 3xø25cm. Cond.: G
Mooi 19e eeuws imari porseleinen pijpvaasje met figuren, apenkoppen en landschapsdecor in zeer goede staat 17,5xø10cm.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kommen; 1x grijs porselein met figurendecor 7xø14,5cm. Cond.: G en 1x Chine de Commande met figurendecor 6,5xø14,5cm. (oude haarscheuren en randschades) Cond.: R-G
Prachtige grote 19e eeuwse imari porseleinen kom met floraal- en gouddecor in zeer goede staat 8,8xø17,7cm. Cond.: G
Twee delen Chinees porselein 18e eeuw; 1x grote kom met floraal decor 9x8xø20cm. (schade voet + haarscheur) en 1x beker met figurendecor (oude haarscheur) 12x12xø8,7cm. Cond.: M-R
Bijzondere grote keramieken geglazuurde vaas met tweedimensionaal druivenranken decor en 4 grepen ca. 1910. Druivenranken zijn van tin, gesigneerd A. Cliczal. Bodem van de vaas is ook gesigneerd 42xø2...
Twee figuren van kniertje (Holland) ca. 1900 met monogram AH (beschilderd gips) H.18cm., Cond.: R
Twee grote Franse porseleinen Samson kommen ca. 1880 met wapen en floraal decor in zeer goede staat 8xø22cm.
Bijzonder groot 18e eeuws Chinees porseleinen bord met landschapsdecor, voorstellend een Chinees huis aan het water met bruggetje, figuren, visser etc. (haarscheur 4cm. en minimale randschade) ø38,7cm...
Oude Italiaanse Faynece aardewerken vaas met polychroom bloemendecor 20e eeuw in goede staat 30x21xø16cm. Cond.: G
Zeldzame Jema Holland keramieken pinguin Nr. 77 met groen-blauw-creme glazuur 20e eeuw. In zeer goede staat 43x20x15cm.
Twee grote polychroom platelen Schoonhoven vazen met onderschotels. 1898 H.M: Koningin Wilhelmina 1923. Handbeschilderd met kastelen van oranje en floraal decor. 1 Vaas bovenrand gerestaureerd 36xø14c...
Grote oude porseleinen Royal Copenhagen vaas (Denmark) W.E. met voorstelling van twee zeilschepen voor een kustplaats 34xø17cm. Cond.: G