Prachtige grote antieke handgestoken eiken jachtzetel. Zeldzaam model bewerkt met hondekoppen, feniksen, wapen en ranken. Nieuw bekleed met rode treip in uitstekende staat 138x70x65cm. Cond.: U
Prachtige grote antieke handgestoken eiken jachtzetel. Zeldzaam model bewerkt met hondekoppen, feniksen, wapen en ranken. Nieuw bekleed met rode velours in uitstekende staat 138x70x70cm. Cond.: U
Tibetaanse houten met leer beklede spiegel met goudkleurige beschildering met tekens, draken en vogels 2e helft 20e eeuw 104x60.cm. Cond.: G
Antiek Duits biederneier kersenhouten penantkastje, ca. 1830,. In uitstekende gerestaureerde staat met benen beslag. 102x92x55cm.,
Duitse notenhouten Grunderzeit kast met lade bovenin. Snecken met leeuwekoppen en koperen ringen. In zeer goede originele staat 181x114x52cm.
Groot oud Indonesisch handgestoken teakhouten kamerscherm met lederen bewerkt middengedeelte, 20e eeuw, 152x72x35cm.
Massief eikenhouten tweedeurs kast, 18e eeuw, met gesmeed ijzeren slot. 193x165x55cm.