Oude CHinese handgestoken kist met 5 bewerkte panelen (landschap- en figurenvoorstelling). in zeer goede staat 48x90x42cm. Cond.: G
Oude Art Nouveau stijl wandtafel 2e helft 20e eeuw met bronzen montuur in goede originele staat 84x110x37cm.
Vier notenhouten Franse Henry Deux stoelen ca. 1880 met prachtige lederen bewerkte zittingen in goede staat 87x40x40cm.
Eikenhouten handgestoken kapstok ca. 1900 met leeuwekoppen en koperen haken in goede staat 126x35x20cm.
Oude Engelse bureaustoel met groen gecapituneerde zitting. Mahoniehouten armleuning en voet (voet op wieltjes) 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 105x65x60cm.
Antieke Louis Seize 4-laden commode van kersenhout met mahonie fineer (gerestaureerd). In goede staat met antiek beslag (19e eeuws) en schuine hoeken met rillen 50x84x47cm. Cond.: G
Oude Chinese handgestoken vaas-tafel met roodmarmeren blad 20e eeuw, floraal decor 38xø34cm. Cond.: G
Franse houtgestoken armleunstoel met leeuwepoten in goede originele staat 110x60x72cm.
Notenhouten wijntafel ca. 1870 in zeer goede originele staat 72xø56cm.
Notenhouten met wortelnoten fineer naaitafel (zonder binnenwerk) ca. 1870, gerestaureerd 69x52x37cm. Cond.: G
Mahoniehouten fineer 19e eeuwse plantenbak met bandintarsia, staand op klauwpoten. In originele staat 95xø40cm.