Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

17. Juliveiling 2013

Veiling op vrijdag 5 juli 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Eikenhouten kist
Resultaat: 85 EUR

Grote eikenhouten kist in 18e eeuwse stijl (20e eeuw) met openslaand front, in zeer goede staat 51x130x45cm.

Kapstok, zeepaard
Resultaat: 10 EUR

Oude houtgestoken kapstok ca. 1940 in paardenmotief 96x23cm. Cond.: G

Klaptafel
Startprijs 180 EUR

Mahoniehouten met kersen fineer klaptafeltje met lades ca. 1890, gerestaureerd 69x54x73cm. Cond.: G

Moderne stoffen bank
Startprijs 200 EUR

Moderne. met rode stof beklede, bank met houten poten in zeer goede staat 90x85x180cm.

Halve maan kastje
Startprijs 50 EUR

Eikenhouten halve-maan tafeltje met jalouzie-deurtjes in Louis Seize stijl 20e eeuw (krimpscheur) 68x67x33cm. Cond.: R-G

Spiegel
Resultaat: 35 EUR

Bewerkte spiegel ca. 1900 in goede originele staat 66x72cm.

Barokstijl eethoek
Resultaat: 70 EUR

Italiaanse mahoniehouten met beukenhouten eethoek 2e helft 20e eeuw. Goede velours stoffering. Vier stoelen met rozen gesneden in de rugleuning. In goede originele staat 79xø110cm. en 100x60x50cm. Con...

Moderne vitrine, wit
Startprijs 80 EUR

Moderne witte vitrinekast in goede staat 176x34x37cm.

Moderne vitrine, bruin
Startprijs 80 EUR

Moderne bruine vitrinekast in goede staat 176x34x37cm.

Eettafel
Startprijs 150 EUR

Oude teakhouten eetkamertafel met mooie patina in zeer goede staat 2e helft 20e eeuw 75x86x165cm.

Eikenhouten boekenkast
Resultaat: 90 EUR

Massief eikenhouten boekenkast met losse schappen 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 195x130x132cm.

Hoekkast
Startprijs 400 EUR

Duitse eikenhouten 19e eeuwse hoekkast met glasopzet. 2-Delig met 4 deuren en 2 lades. laat biedermeier ca. 1840. In uitstekende originele staat, mooie kleur 222x122x74cm.

Kapstok
Startprijs 30 EUR

Eikenhouten gesneden hang-garderobe ca. 1920 met spiegel, leeuwekoppen en 5 haken. In goede staat 86x23x10cm.

Secretaire met opzet
Resultaat: 200 EUR

Duitse eikenhouten laat biedermeier secretaire ca. 1840 in originele staat. lichte beschadigingen aan de lades. Poten ontbreken. verder in goede conditie 205x117x60cm.

Windsor stoel
Resultaat: 70 EUR

Engelse Windsor stoel 18e-19e eeuws houtgepint. In zeer goede originele staat 110x53x72cm.

Windsor stoel
Resultaat: 60 EUR

Engelse Windsor stoel 18e-19e eeuw, houtgepint, in zeer goede originele staat 109x53x72cm.

Spiegel, rococo stijl
Resultaat: 35 EUR

Oude spiegel 20e eeuw in rococo stijl (paar kleine stukjes missen) 82x59cm. Cond.: R

Eiken tweedeurskast
Resultaat: 130 EUR

Duitse massief eikenhouten Jugendstil kast ca. 1910, uitneembaar met lades en schappen. Tevens medaillons op de deuren. In goede originele staat 212x57x150cm.

Eiken commode ca. 1800
Resultaat: 350 EUR

Engelse eikenhouten 4-laden commode met origineel bronsbeslag 18e eeuw. In goede originele staat 84x86x34cm.

Bloementafel
Resultaat: 10 EUR

Massief eikenhouten bloementafel ca. 1900 Duitsland in goede originele staat 77x37x37cm.

2 Armleunstoelen
Startprijs 100 EUR

Twee 19e eeuwse Hollandse barokstijl eiken armleunstoelen met creme-lederen bekleding en leeuwen op de armleuning. 88x52x58cm. Cond.: G

Eikenhouten tafel, 19e eeuw
Startprijs 200 EUR

Prachtige 19e eeuwse Hollandse eikenhout met noten baroktafel. Onderling verbonden getorste poten en snijwerk in zeer goede originele staat 75x62x128cm.

Eethoek, 7 stoelen
Startprijs 350 EUR

Prachtige Engelse 19e eeuwse eiken met mahoniehouten eethoek met bandintarsia op het blad. Tafel uittrekbaar, palisander en notenfineer. Stoelen van eiken met lederen bekleding. Getorste poten. Alles ...

Stel Bretonse piedestals
Startprijs 500 EUR

Twee prachtige 19e eeuwse Bretonse handgestoken piedestals in goede originele staat (kastanjehout), voorstellend een man en vrouw 100x35x35cm. Cond.: G

Mahoniehouten commode
Startprijs 200 EUR

Mahoniehout fineer 19e eeuwse 2-laden commode (op eiken). Met vuurverguld bronzen beslag. Gebogen front, poten en blad. In goede originele staat 73x79x44cm.

Spiegel
Resultaat: 35 EUR

Grote goudkleurige barokstijl spiegel 21e eeuw 118x83cm. Cond.: G

Hangvitrine
Resultaat: 40 EUR

Oude Hollandse wortelnoten fineer hangvitrine 2e helft 20e eeuw in goede originele staat 73x67x20cm.

Spiegel
Startprijs 80 EUR

Decoratieve wandspiegel 2e helft 20e eeuw in Franse stijl 114x56cm. in zeer goede staat

Secretaire
Startprijs 200 EUR

Duitse Biedermeier eikenhouten schrijfsecretaire, deels massief/ deels gefineerd. In goede originele staat 115x60x106cm.

Eikenhouten bordenrek
Resultaat: 85 EUR

Groot handgestoken bordenrek 19e eeuw van eikenhout in uitstekende staat 60x85x10cm. Cond.: G

Staande kapstok
Resultaat: 60 EUR

Duitse noternhouten Grunderzeit kapstok, ca. 1880, in originele staat. H.195cm.(1 haak mist)

Mahoniehouten boekenkast
Resultaat: 150 EUR

Oude mahoniehouten boekenkast met 2 glazen deurtjes onderin 2e helft 20e eeuw in goede staat 197x80x37cm.

Vitrinekast met brons
Startprijs 700 EUR

Franse palisanderhouten fineer 19e eeuwse vitrinekast met brons beslag. 2 Stukjes brons missen ca. 1870 (lichte fineerschade), Origineel gebogen glas aan voor en zijkanten (Louis Quinze stijl) 182x86x...

Kleine 18e eeuwse kist
Resultaat: 50 EUR

Kleine eikenhouten Hollandse kist in Renaissance stijl ca. 1900. Slot mist, verder in goede originele staat 52x70x43cm.

Mahonie penantkast
Resultaat: 240 EUR

Hollandse biedermeier penantkast mahoniefineer ca. 1870 in uitstekende staat, handgepolitoerd 102x102x48cm.

Kerkelijke houder
Startprijs 200 EUR

Kerkelijke 19e eeuwse eikenhouten/standaard-houder. Neogothische stijl. Stukjes lijst er los bij, 82x45x45cm. Cond.: G

Wortelnoten tafeltje
Startprijs 125 EUR

Duitse Grunderzeit bijzettafel ca. 1880 met wortelnoten blad en noten 3-spant poot. gepolitoerd en in zeer goede staat 66xø51cm.

Piano
Startprijs 100 EUR

Piano ca. 1930, gemerkt Geyer Schutzmarke met metalen klankkast (geen bovendemper). in redelijk tot goede staat, klank is goed 113x60x140cm.

Noten Henry Deux tafel
Resultaat: 40 EUR

Notenhouten tafel ca. 1880, Coulissentafel met wieltjes (krimpnaden in blad), geen tussenbladen 72x113x100cm. Cond.: R-G

Vruchtenhouten commode
Startprijs 150 EUR

Aparte vruchtenhouten 3-laden commode met gesneden koppen en volle zuilen. in goede originele staat (lichte wormbeval) 95x110x62cm. Cond.: R-G

Eiken piano
Startprijs 100 EUR

Oude piano ca. 1930 van Fritz Kuhla Berlin, model P 1872. In goede originele staat met metalen klankkast en pianokruk. geen bovendemper 121x145x62cm.

Salontafel
Resultaat: 160 EUR

Lange antieke Franse kastanje houten salontafel met twee lades. Landelijk model. In goede staat. 50x158x60cm.

Wortelnoten dichte kast
Resultaat: 120 EUR

Grote tweedeurskast, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw. Notenhout met wortelnoten panelen op deuren en lades (uitneembaar). In zeer goede originele staat met schu8ine hoeken 197x170x54cm. Cond.: G

Grunderzeit presenteerblad
Resultaat: 90 EUR

Notenhouten serveertablet met opklapbare standaard ca. 1880. Grunderzeit in goede originele staat. 70x84x50cm.

Biedermeier commode
Startprijs 150 EUR

Noord Duitse laat Biedermeier commode ca. 1840 van mahoniefineer op grenen. lichte fineerschade en krimpnaden 80x47x94cm. Cond.: R

Indonesisch wandkastje
Resultaat: 20 EUR

Oud Indonesisch teakhouten wandkastje ca. 1930 met lade achter 2 deurtjes. Snijwerk op de deuren, bovenkant en zijkanten Oosters landschap. In zeer goede originele staat 32x25x15cm. Cond.: G

Antieke Franse zithoek
Resultaat: 225 EUR

Zithoek ca. 1900, Frans? van beukenhout met gevlochten zittingen. Bestaande uit 2 stoelen en bankje. Zitting van 1 stoel is slecht 100x107x56cm. en 92x43x37cm. Cond.: R-G

Noten nachtkastje
Resultaat: 30 EUR

Notenhouten nachtkastje ca. 1870 met lade en deurtje in originele staat 81x36x37cm. Cond.: G