Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

17. Juliveiling 2013

Veiling op vrijdag 5 juli 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Petroleumlamp
Resultaat: 35 EUR

Messing petroleumlamp met geplooide beschilderde glazen kap ca. 1900 53xø15cm. Cond.: G

Petroleumlamp
Startprijs 40 EUR

Petroleumlamp ca. 1890 met beschilderd glazen reservoir en vernikkelde messing voet. In zeer goede originele staat 54cm.

Lamp Petroleum
Resultaat: 40 EUR

Majolica hang-petroleumlamp ca. 1880. Historisme met floraal decor 60x40cm. Cond.: G

Olielamp met kap
Startprijs 35 EUR

Oude opalineglazen olielamp met handbeschilderde voorstelling van ooievaars. Stuk van de voet is aangelijmd H.: 45cm. Cond.: G

Staande petroleumlamp
Startprijs 55 EUR

Antieke staande petroleumlamp/olielamp. Voet en reservoir van geblazen glas. Lamp is geëlectrificeerd, H.: 65cm. Cond.: G

Mahonie theedoos
Resultaat: 35 EUR

Mahoniehout fineer theedoos ca. 1800. Slotje mist, verder in goede originele staat 12x13x10cm.

Schildpad doosje
Resultaat: 90 EUR

Schildpad doos 19e eeuw in uitstekende staat 14x4x9,5cm. Cond.: U

Theekistje met intarsia
Resultaat: 140 EUR

Mahoniehout fineer theekistje (compleet) ca. 1830 met bandintarsia in zeer goede originele staat 11x15x11cm.

2 Dekseldoosjes
Resultaat: 20 EUR

Twee antieke dekseldoosjes, 1x parelmoer ca. 1930 in goede staat, 1x terracotta met putti, ca. 19010, gesigneerd d cercia Signa, stukje van deksel af . 5x10x6 en 3xø7cm., Cond.:R/G

Ronde doos, lezende man
Startprijs 260 EUR

Gelakte dekseldoos met handbeschilderde voorstelling, voorstellend een lezende oude man 4xø11,5cm.

Schildpaddoos, portret
Startprijs 300 EUR

Schildpaddoos 18e-19e eeuw, creme gelakt met een handgeschilderde voorstelling van een dame met boog 3xø8cm. Cond.: G

Ronde doos met voorstelling
Startprijs 40 EUR

Ronde gelakte dekseldoos 20e eeuw met gelithografeerde voorstelling op het deksel 4xø12cm. Cond.: G

Brievenkistje, boullewerk
Resultaat: 175 EUR

Franse 19e eeuwse boulle brievenkist met schildpad inleg ca. 1870. Boulle en schildpad compleet. Geheel in goede originele staat 14x24x18cm.

Miniatuur portret, man met baard
Startprijs 300 EUR

Lakdoos 19e eeuw met handbeschilderd portret voorstellend een Oosterse man 2x8x5,5cm. Cond.: G

2 Kistjes
Startprijs 40 EUR

Twee Oosterse handgestoken kistjes; 1x groot met been, bronzen poten en bronzen hengsels en 1x klein met been en intarsia 20e eeuw Cond.: R-G

Sieraden / speeldoosje
Resultaat: 30 EUR

Oude sieraden/speeldoos midden 20e eeuw, modello Brevettato premilex Switzerland. Met inlegwerk, in goede werkende staat, minimale fineerschade 21x18x12cm.

Oude theestoof
Resultaat: 65 EUR

Notenhouten Biedermeier 19e eeuwse theestoof. Tweekleurig met getorste spijlen en messing binnenbak. In zeer goede originele staat.

Klein doosje
Startprijs 80 EUR

Antiek brons bewerkt (rondom met figuren) doosje. Twee pootjes opnieuw aangezet, verder in goede originele staat 5,5x7x4,5cm.

Messing vonkenscherm
Startprijs 40 EUR

Zwaar messing haardscherm 20e eeuw met 5 klapbare schermen 46x200cm. Cond.: G

Messing aker, 19e eeuw
Resultaat: 40 EUR

Grote 19e eeuwse messing aker met hengsel en deksel in zeer goede originele staat 25x40x38cm.

Doofpot, 19e eeuw
Startprijs 30 EUR

Prachtige 19e eeuwse doofpot van messing met koper in zeer goede originele staat 38x26cm.

Spaan, beddekruik en kookpot
Resultaat: 15 EUR

IJzeren kookpot 19e eeuw, 1x grote zeef met lange steel 19e eeuw en koperen beddekruik in goede staat 25xø25cm. en 11x32x22cm.

Aker + Vonkenscherm
Resultaat: 35 EUR

Twee delen koperwerk ca. 1900; 1x kopergeslagen haardscherm 70x46x15cm. en 1x koperen aker 36xø39cm. Cond.: G

Wafelijzer
Startprijs 10 EUR

IJzeren 19e eeuws wafelijzer in goede originele staat 62cm.

Kachel
Resultaat: 100 EUR

Leuke vooroorlogse Etna kachel Nr. 933. Originele kleur met goede originele onderplaat in zeer goede staat 63x63x63cm.

2 Koperen houtbakken
Startprijs 60 EUR

Twee grote koperen hengsel-houtbakken ca. 1800 in goede originele staat 28xø45cm. en 32xø45cm.

Aker
Resultaat: 45 EUR

Grote koperen aker 19e eeuw in goede originele staat 36xø50cm.

2 Vuurbokken + haardstel
Resultaat: 45 EUR

Twee vuurbokken met 3-delige haardset bestaand uit pook, tang, schep. met messing handgrepen. 19e eeuw, 32-67cm. Cond.: G

4 Ketels + Doofpot
Resultaat: 20 EUR

Vier koperen ketels en 1 doofpot 19e eeuw Cond.: R

2 Antieke halen
Resultaat: 50 EUR

Twee oude smeedijzeren halen 18e-19e eeuw in goede originele staat 84-87cm.

2 Kandelaren
Resultaat: 90 EUR

Twee 4-lichts kaarskandelaars met figuren ca. 1870 van compositie metaal. Bij 1 is de voet gescheurd Cond.: R-G

Empire kandelaar
Startprijs 80 EUR

Grote bronzen bewerkte empire kaarskandelaar ca. 1820 (licht scheef), in goede originele staat.

Bronzen kandelaar, 17e eeuw
Startprijs 150 EUR

Bronzen 17e eeuwse kaarskandelaar in goede staat, onder gerestaureerd 22xø10,5cm. Cond.: G

Grote kandelaar
Resultaat: 40 EUR

Grote messing kerk-kandelaar ca. 1880 in Gothische stijl. 58cm. Cond.: G

2 Bronzen kandelaars
Startprijs 150 EUR

Twee 18e eeuwse bronzen kaarskandelaars met 8-kantige voet. In goede originele staat 16-20cm.

Kerkelijke kandelaar
Resultaat: 60 EUR

Mooie 19e eeuwse messing kerkelijke neogothische kandelaar, vernikkeld, in goede originele staat 52cm.

Bronzen kandelaar
Resultaat: 150 EUR

Zware bronzen kaarskandelaar 18e-19e eeuw met leeuw als voet, in goede originele staat 31cm.

2 Pianokandelaars 1880
Startprijs 80 EUR

Twee bronzen historisme piano-kaarskandelaars ca. 1880 in goede originele staat 22cm. Cond.: G

Bronzen kaarsenkroon
Startprijs 80 EUR

Bronzen kaarsen kroonluchter 3-armig, 18e/19e eeuw in goede originele staat 48xø60cm.

2 Messing kandelaars
Resultaat: 30 EUR

Twee oude messing kaarskandelaars in barok-stijl, 2e helft 20e eeuw 26x23x23cm. Cond.: G

2 Bronzen kandelaars
Startprijs 150 EUR

Paar 18e eeuwse bronzen kaarskandelaars met 8-kantige voet in goede originele staat 20cm.

Oude kerkbeker
Startprijs 80 EUR

Miskelk 19e eeuw met Gothische bewerking rondom (ijzer), 3 applicaties zijn weg 25xø12cm. Cond.: R

Koeienbel
Resultaat: 30 EUR

Grote antieke koperen koeienbel met lederen riem ca. 1900 (of ouder) in goede originele staat 58x22x10cm.

Lampje
Resultaat: 40 EUR

Oude koperen lamp met Tiffany-stijl kap 2e helft 20e eeuw in goede staat 48cm.

Schildpad sigarenkoker
Startprijs 125 EUR

Schildpad sigarenkoker 19e eeuw. Krimpnaad van 4cm., verder in goede originele staat 12x7x2cm.

2 Marmeren boekensteunen
Resultaat: 60 EUR

Twee Art Deco boekensteunen ca. 1925 voorstellend een goudfazant op marmeren voet, compositie metaal 12x12x8cm. Cond.: G

Tiffany lamp
Resultaat: 85 EUR

Kleine Tiffany stijl tafellamp met compositie metalen voet. Bronskleurig 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 36xø21cm.

2 Taartschalen
Startprijs 25 EUR

Twee Art Deco taartschalen ca. 1920; 1x keramiek met nikkelen omranding (Duitsland) en 1x compleet nikkel ø30cm. (bij 1 missen de handgrepen) Cond.: R-G