17. Juliveiling 2013

Veiling op vrijdag 5 juli 2013 van 02:00

15 Benen dooshoofdjes
Resultaat: 60 EUR

Kavel met 15 antieke benen doodskoppen (16 stuks), herkomst en leeftijd onbekend. ca. 3cm.

2 Tinnen zoutstrooiers
Resultaat: 60 EUR

Twee 18e eeuwse tinnen strooiers in goede originele staat, licht bedeukt 13-15cm.

2 Tinnen zoutstrooiers
Resultaat: 60 EUR

Twee 18e eeuwse tinnen strooiers in goede originele staat 15-16cm.

Smeedijzeren enterhaak
Resultaat: 60 EUR

Smeedijzeren enterhaak 17e-18e eeuw in goede originele staat 20x10x10cm.

Antiek schuifslot + sleutels
Resultaat: 60 EUR

Schuifslot 17e-18e eeuw met 2 grote smeedijzeren sleutels (mogelijk van latere datum) 27-37cm. Cond.: G

Smeedijzeren enterhaak
Resultaat: 60 EUR

Smeedijzeren enterhaak 17e-18e eeuw in goede originele staat 22x24cm.

Lamp
Resultaat: 60 EUR

Oude hanglamp uit de oude Willemschool te Hengelo ca. 1950 in originele staat 92xø28cm. Cond.: G

Lamp met vogeltje
Resultaat: 60 EUR

Decoratieve porseleinen lamp 2e helft 20e eeuw met messing versieringen en voet. Voorstellend een vogel op tak (stukje van snavel af) 46x14x17cm. Cond.: R

Hang petroleumlamp
Resultaat: 60 EUR

Gietijzeren plantentafeltje
Resultaat: 55 EUR

Antieke historisme Duitse gietijzeren plantentafel met druivenranken en cherubijn-koppen ca. 1900. In goede originele staat 71x30x30cm.

3 Messen + 1 geweer
Resultaat: 55 EUR

Drie oude Oosterse messen en Oosters kopie-pistool (1 handvat mist) 26-70cm.

4 Tinnen borden
Resultaat: 55 EUR

Vier 19e eeuwse tinnen borden in originele staat ø24,5cm.

Opaline petroleumlamp
Resultaat: 55 EUR

Grote petroleumlamp met groen opaline glazen voet met beschildering ca. 1900 in goede staat 78xø15cm.

Beeld als lamp
Resultaat: 50 EUR

Tinnen kraankan
Resultaat: 50 EUR

Empire tinnen kraantjeskan ca. 18010 met houten voet in zeer goede staat, alleen afsluiting mist, 47x18x24cm. Cond.: G

2 Antieke halen
Resultaat: 50 EUR

Twee oude smeedijzeren halen 18e-19e eeuw in goede originele staat 84-87cm.

Antieke tafelbel
Resultaat: 50 EUR

Antieke concentratiebel (H. misbel) met 4 bellen 19e eeuw, in goede originele staat 13x18x18cm.

5 Bijbels
Resultaat: 50 EUR

Vijf bijbels uit de 19e eeuw in redelijke staat 14-16cm. Cond.: R-G

Koperen tabaksdoos
Resultaat: 50 EUR

Historische geelkoperen tabaksdoos met diverse opschriften, o.a. Imperium Britannigum en Christmas 1914, 13x8x3cm.

2 Bronzen lampevoeten
Resultaat: 50 EUR

Twee grote oude bronzen lampenvoeten; 1x zeer zwaar uitgevoerd in barokstijl 65x24x24cm. en 1x in Empire stijl 70xø8cm. Cond.: G

Kopergeslagen vaas
Resultaat: 50 EUR

Oude kopergeslagen tuinvaas in Romeinse stijl 2e helft 20e eeuw in goede staat 42x62xø52cm.

7x Schilderij lampen
Resultaat: 50 EUR

Bureaulamp, roodbruin
Resultaat: 50 EUR

Jugendstil inktpot
Resultaat: 50 EUR

Franse compositie metalen inktpot met medaillon en adelaar ca. 1870, in goede originele staat 9x17x12cm.

2 Tinnen zoutstrooiers
Resultaat: 50 EUR

2 Tinnen zoutstrooiers
Resultaat: 50 EUR

Twee 18e eeuwse tinnen zoutstrooiers in goede originele staat 16,5-18cm.

Tinnen kraankan Duits
Resultaat: 50 EUR

Grote empire tinnen kraantjeskan ca. 1820, bewerkt in goede originele staat 46x20x24cm.

Tinnen koffieset
Resultaat: 50 EUR

Prachtig 4-delige antieke tinnen koffie/chocoladeset ca. 1870 bestaande uit; 1 chcocolade comfoor, koffiekan, melkkan en suikerpot 12-38cm. Cond.: G

Benen schoenlepel
Resultaat: 50 EUR

Antieke benen Jugendstil schoenlepel met bloemdecor uit 1918 met opschrift "Beorgraaf" 17cm. Cond.: G

Bronzen staande lamp
Resultaat: 50 EUR

Grote bronzen staande lamp met wit marmer. Geheel staand op leeuwepoten, 4-lichts 2e helft 20e eeuw 175cm. Cond.: G

Kolenbak
Resultaat: 50 EUR

Engelse gietijzeren kolenbak groen-geëmailleerd in zeer goede originele staat 27x32x53cm.

Bronzen lampevoet
Resultaat: 50 EUR

Oude bronzen empire stijl lampenvoet 20e eeuw in originele staat 65cm. Cond.: G

Houten kaarskandelaar
Resultaat: 50 EUR

Houten barok kaarskandelaar met originele vergulding en beschildering. Bovenrand beschadigd 75x20x20cm. Cond.: R-G

Lampje met hond
Resultaat: 50 EUR

Oude tafellamp met compositie metalen herdershond en marmer ca. 1940. In goede originele staat 29x23x9cm.

Sieradenkistje
Resultaat: 50 EUR

Tinnen kraankan
Resultaat: 45 EUR

Tinnen kraantjeskan 1e helft 19e eeuw in goede originele staat 43cm.

Aker
Resultaat: 45 EUR

Grote koperen aker 19e eeuw in goede originele staat 36xø50cm.

2 Vuurbokken + haardstel
Resultaat: 45 EUR

Twee vuurbokken met 3-delige haardset bestaand uit pook, tang, schep. met messing handgrepen. 19e eeuw, 32-67cm. Cond.: G

Miniatuur, been
Resultaat: 45 EUR

Onduidelijk gesigneerd, oude miniatuur met benen omlijsting (niet geschilderd) 9x7,5cm. Cond.: G

Aker
Resultaat: 45 EUR

Grote koperen aker 19e eeuw in goede originele staat 55xø58cm.

2 Tinnen schotels, 18e eeuw
Resultaat: 45 EUR

Twee delen 18e eeuws tin; 1x groot bord, gestempeld London met daarbij 2 gietstempels en 1x schaal 1769 Elsake Sayers met daarbij stempels 39-ø46cm. Cond.: G

2 Tinnen zoutstrooiers
Resultaat: 45 EUR

Twee 18e eeuwse tinnen strooiers in goede originele staat 12-14cm.

Rode kraantjeskan
Resultaat: 45 EUR

Origineel beschilderde 19e eeuwse tinnen kraantjeskan in goede originele staat 38cm.

Antieke telefoon
Resultaat: 45 EUR

Antieke telefoon 1e helft 20e eeuw Jydsk in zeer goede originele staat 32x26x13cm.

Houten kistje
Resultaat: 45 EUR

2 Zwaarden
Resultaat: 40 EUR

Messing spiegel, putti
Resultaat: 40 EUR

Lamp Petroleum
Resultaat: 40 EUR

Majolica hang-petroleumlamp ca. 1880. Historisme met floraal decor 60x40cm. Cond.: G

Messing aker, 19e eeuw
Resultaat: 40 EUR

Grote 19e eeuwse messing aker met hengsel en deksel in zeer goede originele staat 25x40x38cm.

Grote kandelaar
Resultaat: 40 EUR

Grote messing kerk-kandelaar ca. 1880 in Gothische stijl. 58cm. Cond.: G

Lampje
Resultaat: 40 EUR

Oude koperen lamp met Tiffany-stijl kap 2e helft 20e eeuw in goede staat 48cm.

Kroonlamp
Resultaat: 40 EUR

Oude messing hanglamp 20e eeuw in Hollandse barokstijl, in zeer goede staat 50xø54cm.

Bijbel met gravures
Resultaat: 40 EUR

Hollandse bijbel, prachtuitgave voor alle standen van al de kanonyke boeken van het oude en nieuwe testament. Met veertig staalplaten van Nederlandse gravures (40 gravures) 7x21x29cm. Cond.: R-G

Telefoon
Resultaat: 40 EUR

Oude Jydsk telefoon 1e helft 20e eeuw van metaal en baceliet, in goede originele staat 34x25x12cm.

Koetslantaarn
Resultaat: 40 EUR

Oude decoratieve koetslantaarn 20e eeuw van messing met bronzen adelaar 90cm. Cond.: G

Grammofoonplaten
Resultaat: 40 EUR

Drie mappen met diverse bakelieten grammofoonplaten 28-34cm. Cond.: G

Lederen paardentuig
Resultaat: 40 EUR

Lederen paardentuig voor arreslee met 30 zilverkleurige bellen in goede originele staat ca. 1890. 240cm. Cond.: G

Doosje met beschildering
Resultaat: 40 EUR

Oud blikken doosje met berg-voorstelling, gelithografeerd ca. 1900. Geburtshaus Reform Zwingli 11x6,5x2cm. Cond.: R

Hanglamp
Resultaat: 40 EUR

Zware oude bronzen hanglamp met glas 20e eeuw in goede originele staat 64x58cm.

Schaal + Ketel
Resultaat: 40 EUR

Twee delen antiek 19e eeuw; 1x roodkoperen ketel 19x26xø19cm. en 1x waterbak roodkoperen 8xø34cm. Cond.: G

Sieradenkistje, 8-hoekig
Resultaat: 40 EUR

Tibetaans sieradenkistje, leer op hout met bronzen beslag 2e helft 20e eeuw, 8-hoekig in zeer goede staat 26x20x20cm.

2 Kandelaren
Resultaat: 40 EUR

Twee grote bronzen 5-lichts kaarskandelaars 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 60x35x35cm.

5 Delen koper
Resultaat: 40 EUR

Vijf delen antiek koperwerk 19e eeuw; 4x olielampjes (blakertjes) en 1x peperbus, in goede originele staat 10-15cm. Cond.: G

3 Tinnen zoutstrooiers
Resultaat: 40 EUR

Drie 18e eeuwse tinnen strooiers, bedeukt 13-15cm. Cond.: M-R

4 Dienbladen
Resultaat: 40 EUR

Vier oude/antieke dienbladen van diverse houtsoorten (wortelnoten, eikenhout) 1e helft 20e eeuw 31-52cm. Cond.: G

Smeedijzeren enkelboeien
Resultaat: 40 EUR

Twee smeedijzeren enkelboeien 18e-19e eeuw in goede originele staat 72cm.

3 Smeedijzeren wagen
Resultaat: 40 EUR

Drie smeedijzeren wagen 17e-18e eeuw in goede originele staat 40-50cm.

2 Smeedijzeren wagen
Resultaat: 40 EUR

Twee smeedijzeren wagen 17e-18e eeuw in goede originele staat 56-89cm.

Sieradenkistje
Resultaat: 40 EUR

3 Cloisone vazen
Resultaat: 40 EUR

Drie delen Oosterse vazen oud/antiek; 2x cloisonne vazen met drakenmotief (China) en 1x Indische vaas met figuren 10-22cm. Cond.: G

Borstelkastje
Resultaat: 40 EUR

Weegschaal
Resultaat: 40 EUR

Engelse 19e eeuwse weegschaal met mahonie voet en messing. In goede originele staat 66x47x23cm.

2 Stijgbeugels
Resultaat: 40 EUR

Twee 19e eeuwse messing stijgbeugels in schoenvorm 14x15x11cm. Cond.: G

2 Stijgbeugels
Resultaat: 40 EUR

4 Koperen vijzels
Resultaat: 40 EUR

Vier oude koperen miniatuurvijzels 19e eeuw 3-5,5cm. Cond.: G

Metalen vogelkooi
Resultaat: 40 EUR

2 Kleine fotolijstjes
Resultaat: 40 EUR

Bureaulamp
Resultaat: 40 EUR

2 Tinnen kraankannen
Resultaat: 35 EUR

Bakkerslamp
Resultaat: 35 EUR

Grote bakkers-petroleumlamp ca. 1900, Jugendstilo met contragewichten. In goede originele staat 140xø40cm.

Petroleumlamp
Resultaat: 35 EUR

Messing petroleumlamp met geplooide beschilderde glazen kap ca. 1900 53xø15cm. Cond.: G

Mahonie theedoos
Resultaat: 35 EUR

Mahoniehout fineer theedoos ca. 1800. Slotje mist, verder in goede originele staat 12x13x10cm.

Aker + Vonkenscherm
Resultaat: 35 EUR

Twee delen koperwerk ca. 1900; 1x kopergeslagen haardscherm 70x46x15cm. en 1x koperen aker 36xø39cm. Cond.: G

Haardscherm
Resultaat: 35 EUR

Engels eikenhouten haardscherm met borduurwerk scherm, getorste zuilenb en snijwerk. In zeer goede staat 18x74x17cm. Cond.: G

Russische tabakspot
Resultaat: 35 EUR

Oude notenhouten bewerkte tabakspot (Rusland) in goede originele staat 30xø10cm.

Bunzenbrander + fietslamp
Resultaat: 35 EUR

Bunzenbrander (ca. 1900) gemerkt G. barthel 16x24x10cm. en een carbidlamp Cornelia 13xø15cm. Cond.: G

Messing servies
Resultaat: 35 EUR

Zwaar messing 5-delig bewerkt koffieservies 2e helft 20e eeuw (1 deksel is los). Bestaande uit 2 koffiepotten, tablet, suikerpot en melkkan Cond.: R-G

2 Miniatuur schilderijen
Resultaat: 35 EUR

Drie miniatuurschilderijen 20e eeuw; 2x geschilderde bloemen en 1x prent ca. 1900 12-14cm. Cond.: G

2 Delen koperwerk
Resultaat: 35 EUR

Twee delen oud/antiek koperwerk; 1x 19e eeuwse mijnwerkers carbidlamp Nr. 582 in goede originele staat 25xø8cm. en 1x weegschaal op marmeren voet 52x44x14cm.

Weegschaal + gewichten
Resultaat: 35 EUR

Gietijzeren weegschaal met gewichten en messing bakken ca. 1880. Cond.: G

Lamp met figuren
Resultaat: 35 EUR

Oude decoratieve compositie metalen lamp met figurenvoorstelling 2e helft 20e eeuw in goede staat 56cm.

Smeedijzeren waag
Resultaat: 35 EUR

Grote smeedijzeren waag 18e eeuw in goede originele staat 112x60x5cm.

2 Kleine wagen
Resultaat: 35 EUR

Twee kleine smeedijzeren wagen 18e-19e eeuw in goede originele staat

Divers tin
Resultaat: 30 EUR

Petroleumlamp
Resultaat: 30 EUR

Grote Historisme tafel-petroleumlamp ca. 1880 van compositie metaal. Brander is gemoderniseerd naar electrisch 66cm. Cond.: R-G

Sieraden / speeldoosje
Resultaat: 30 EUR

Oude sieraden/speeldoos midden 20e eeuw, modello Brevettato premilex Switzerland. Met inlegwerk, in goede werkende staat, minimale fineerschade 21x18x12cm.