Kavel met 15 antieke benen doodskoppen (16 stuks), herkomst en leeftijd onbekend. ca. 3cm.
Twee 18e eeuwse tinnen strooiers in goede originele staat, licht bedeukt 13-15cm.
Twee 18e eeuwse tinnen strooiers in goede originele staat 15-16cm.
Smeedijzeren enterhaak 17e-18e eeuw in goede originele staat 20x10x10cm.
Schuifslot 17e-18e eeuw met 2 grote smeedijzeren sleutels (mogelijk van latere datum) 27-37cm. Cond.: G
Smeedijzeren enterhaak 17e-18e eeuw in goede originele staat 22x24cm.
Oude hanglamp uit de oude Willemschool te Hengelo ca. 1950 in originele staat 92xø28cm. Cond.: G
Decoratieve porseleinen lamp 2e helft 20e eeuw met messing versieringen en voet. Voorstellend een vogel op tak (stukje van snavel af) 46x14x17cm. Cond.: R
Antieke historisme Duitse gietijzeren plantentafel met druivenranken en cherubijn-koppen ca. 1900. In goede originele staat 71x30x30cm.
Drie oude Oosterse messen en Oosters kopie-pistool (1 handvat mist) 26-70cm.
Grote petroleumlamp met groen opaline glazen voet met beschildering ca. 1900 in goede staat 78xø15cm.
Empire tinnen kraantjeskan ca. 18010 met houten voet in zeer goede staat, alleen afsluiting mist, 47x18x24cm. Cond.: G
Twee oude smeedijzeren halen 18e-19e eeuw in goede originele staat 84-87cm.
Antieke concentratiebel (H. misbel) met 4 bellen 19e eeuw, in goede originele staat 13x18x18cm.
Historische geelkoperen tabaksdoos met diverse opschriften, o.a. Imperium Britannigum en Christmas 1914, 13x8x3cm.
Twee grote oude bronzen lampenvoeten; 1x zeer zwaar uitgevoerd in barokstijl 65x24x24cm. en 1x in Empire stijl 70xø8cm. Cond.: G
Oude kopergeslagen tuinvaas in Romeinse stijl 2e helft 20e eeuw in goede staat 42x62xø52cm.
Franse compositie metalen inktpot met medaillon en adelaar ca. 1870, in goede originele staat 9x17x12cm.
Twee 18e eeuwse tinnen zoutstrooiers in goede originele staat 16,5-18cm.
Grote empire tinnen kraantjeskan ca. 1820, bewerkt in goede originele staat 46x20x24cm.
Prachtig 4-delige antieke tinnen koffie/chocoladeset ca. 1870 bestaande uit; 1 chcocolade comfoor, koffiekan, melkkan en suikerpot 12-38cm. Cond.: G
Antieke benen Jugendstil schoenlepel met bloemdecor uit 1918 met opschrift "Beorgraaf" 17cm. Cond.: G
Grote bronzen staande lamp met wit marmer. Geheel staand op leeuwepoten, 4-lichts 2e helft 20e eeuw 175cm. Cond.: G
Engelse gietijzeren kolenbak groen-geëmailleerd in zeer goede originele staat 27x32x53cm.
Oude bronzen empire stijl lampenvoet 20e eeuw in originele staat 65cm. Cond.: G
Houten barok kaarskandelaar met originele vergulding en beschildering. Bovenrand beschadigd 75x20x20cm. Cond.: R-G
Oude tafellamp met compositie metalen herdershond en marmer ca. 1940. In goede originele staat 29x23x9cm.
Tinnen kraantjeskan 1e helft 19e eeuw in goede originele staat 43cm.
Twee vuurbokken met 3-delige haardset bestaand uit pook, tang, schep. met messing handgrepen. 19e eeuw, 32-67cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd, oude miniatuur met benen omlijsting (niet geschilderd) 9x7,5cm. Cond.: G
Twee delen 18e eeuws tin; 1x groot bord, gestempeld London met daarbij 2 gietstempels en 1x schaal 1769 Elsake Sayers met daarbij stempels 39-ø46cm. Cond.: G
Twee 18e eeuwse tinnen strooiers in goede originele staat 12-14cm.
Origineel beschilderde 19e eeuwse tinnen kraantjeskan in goede originele staat 38cm.
Antieke telefoon 1e helft 20e eeuw Jydsk in zeer goede originele staat 32x26x13cm.
Majolica hang-petroleumlamp ca. 1880. Historisme met floraal decor 60x40cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse messing aker met hengsel en deksel in zeer goede originele staat 25x40x38cm.
Grote messing kerk-kandelaar ca. 1880 in Gothische stijl. 58cm. Cond.: G
Oude koperen lamp met Tiffany-stijl kap 2e helft 20e eeuw in goede staat 48cm.
Oude messing hanglamp 20e eeuw in Hollandse barokstijl, in zeer goede staat 50xø54cm.
Hollandse bijbel, prachtuitgave voor alle standen van al de kanonyke boeken van het oude en nieuwe testament. Met veertig staalplaten van Nederlandse gravures (40 gravures) 7x21x29cm. Cond.: R-G
Oude Jydsk telefoon 1e helft 20e eeuw van metaal en baceliet, in goede originele staat 34x25x12cm.
Oude decoratieve koetslantaarn 20e eeuw van messing met bronzen adelaar 90cm. Cond.: G
Drie mappen met diverse bakelieten grammofoonplaten 28-34cm. Cond.: G
Lederen paardentuig voor arreslee met 30 zilverkleurige bellen in goede originele staat ca. 1890. 240cm. Cond.: G
Oud blikken doosje met berg-voorstelling, gelithografeerd ca. 1900. Geburtshaus Reform Zwingli 11x6,5x2cm. Cond.: R
Zware oude bronzen hanglamp met glas 20e eeuw in goede originele staat 64x58cm.
Twee delen antiek 19e eeuw; 1x roodkoperen ketel 19x26xø19cm. en 1x waterbak roodkoperen 8xø34cm. Cond.: G
Tibetaans sieradenkistje, leer op hout met bronzen beslag 2e helft 20e eeuw, 8-hoekig in zeer goede staat 26x20x20cm.
Twee grote bronzen 5-lichts kaarskandelaars 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 60x35x35cm.
Vijf delen antiek koperwerk 19e eeuw; 4x olielampjes (blakertjes) en 1x peperbus, in goede originele staat 10-15cm. Cond.: G
Drie 18e eeuwse tinnen strooiers, bedeukt 13-15cm. Cond.: M-R
Vier oude/antieke dienbladen van diverse houtsoorten (wortelnoten, eikenhout) 1e helft 20e eeuw 31-52cm. Cond.: G
Twee smeedijzeren enkelboeien 18e-19e eeuw in goede originele staat 72cm.
Drie smeedijzeren wagen 17e-18e eeuw in goede originele staat 40-50cm.
Twee smeedijzeren wagen 17e-18e eeuw in goede originele staat 56-89cm.
Drie delen Oosterse vazen oud/antiek; 2x cloisonne vazen met drakenmotief (China) en 1x Indische vaas met figuren 10-22cm. Cond.: G
Engelse 19e eeuwse weegschaal met mahonie voet en messing. In goede originele staat 66x47x23cm.
Twee 19e eeuwse messing stijgbeugels in schoenvorm 14x15x11cm. Cond.: G
Grote bakkers-petroleumlamp ca. 1900, Jugendstilo met contragewichten. In goede originele staat 140xø40cm.
Messing petroleumlamp met geplooide beschilderde glazen kap ca. 1900 53xø15cm. Cond.: G
Mahoniehout fineer theedoos ca. 1800. Slotje mist, verder in goede originele staat 12x13x10cm.
Twee delen koperwerk ca. 1900; 1x kopergeslagen haardscherm 70x46x15cm. en 1x koperen aker 36xø39cm. Cond.: G
Engels eikenhouten haardscherm met borduurwerk scherm, getorste zuilenb en snijwerk. In zeer goede staat 18x74x17cm. Cond.: G
Oude notenhouten bewerkte tabakspot (Rusland) in goede originele staat 30xø10cm.
Bunzenbrander (ca. 1900) gemerkt G. barthel 16x24x10cm. en een carbidlamp Cornelia 13xø15cm. Cond.: G
Zwaar messing 5-delig bewerkt koffieservies 2e helft 20e eeuw (1 deksel is los). Bestaande uit 2 koffiepotten, tablet, suikerpot en melkkan Cond.: R-G
Drie miniatuurschilderijen 20e eeuw; 2x geschilderde bloemen en 1x prent ca. 1900 12-14cm. Cond.: G
Twee delen oud/antiek koperwerk; 1x 19e eeuwse mijnwerkers carbidlamp Nr. 582 in goede originele staat 25xø8cm. en 1x weegschaal op marmeren voet 52x44x14cm.
Gietijzeren weegschaal met gewichten en messing bakken ca. 1880. Cond.: G
Oude decoratieve compositie metalen lamp met figurenvoorstelling 2e helft 20e eeuw in goede staat 56cm.
Grote smeedijzeren waag 18e eeuw in goede originele staat 112x60x5cm.
Twee kleine smeedijzeren wagen 18e-19e eeuw in goede originele staat
Grote Historisme tafel-petroleumlamp ca. 1880 van compositie metaal. Brander is gemoderniseerd naar electrisch 66cm. Cond.: R-G
Oude sieraden/speeldoos midden 20e eeuw, modello Brevettato premilex Switzerland. Met inlegwerk, in goede werkende staat, minimale fineerschade 21x18x12cm.