Eikenhouten wandrek met Engels serviesgoed en 1 eikenhouten wandkastje ca. 1900 handgestoken 51x54x9cm. en 53x55x11cm. Cond.: G
Grote glazen tafellamp in Galle stijl met bergen-, flamingo- en palmenmotief 21e eeuw 50xø32cm. Cond.: G
Oude tafellamp met compositie metalen herdershond en marmer ca. 1940. In goede originele staat 29x23x9cm.
Oude hanglamp uit de oude Willemschool te Hengelo ca. 1950 in originele staat 92xø28cm. Cond.: G
Decoratieve porseleinen lamp 2e helft 20e eeuw met messing versieringen en voet. Voorstellend een vogel op tak (stukje van snavel af) 46x14x17cm. Cond.: R
IJzeren 19e eeuwse ketel met messing kraan en opschrift "Hollcroft 24 pints" 40x48xø26cm. Cond.: G
Oud koperbeslagen borstel wandkastje met spiegel en borstelset 20e eeuw in goede staat 55x31x7cm.
Twee 19e eeuwse messing stijgbeugels in schoenvorm, onderzijde deels doorgesleten 21x10x9cm. Cond.: G
Engelse 19e eeuwse weegschaal met mahonie voet en messing. In goede originele staat 66x47x23cm.
Twee 19e eeuwse messing stijgbeugels in schoenvorm 14x15x11cm. Cond.: G
Klein reisaltaar 19e eeuw met compositie metalen figuren en lederen foudraal 12x7x3cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse koperen stijgbeugels in de vorm van een schoen 15x26x11cm. Cond.: G
Twee kerkelijke messing Art Deco kaarskandelaars in goede originele staat 26xø10cm.
Gobelin in goudkleurige lijst ca. 1900, 50x60cm. Cond.: G
Oude Jugendstil stijl glazen plafondlamp in goede staat 49xø13cm.
Oude vernikkelde taartschaal met achter-glas motief ca. 1930. in goede staat 11,5xø30cm.
Antieke telefoon 1e helft 20e eeuw Jydsk in zeer goede originele staat 32x26x13cm.
Prachtige opaline glazen wand-petroleumlamp ca. 1900 met messing armatuur in goede originele staat 51x21x14cm.
Twee antieke boeken; 1x "De vader des vaderlands door dr. W.A. Terwagt 1886" en 1x "De Reuzenstrijd 1870-1871" door M.C.U. Huber. Bevat diverse militaire lithografiën Cond.: R-G
Franse opaline glazen 19e eeuwse lampevoet met gouddecor, handbeschilderd 75xø15cm. Cond.: G
Twee tabakspotten ca. 1900; 1x in de vorm van een eikenhouten vat 21xø13cm. en 1x messing bewerkt en opschrift "Tabak" 16xø12,5cm. Cond.: G
Twee antieke bronzen vijzels met stamper; 1x 19e eeuw 11xø12,5cm. en 1x 17e/18e eeuw 8xø12cm. Cond.: G
Drie delen antiek koperwerk; 1x grote blaker, 1x tabaksdoos en 1x kruitbus 8-34cm. Cond.: G
Kopergeslagen plated roomstel ca. 1900, gesigneerd H. Stroeve in goede staat 7,5x21x17cm.
Oud wand-pijpenrek van beschilderd gips met 6 tabakspijpen 20e eeuw 53x17x9cm. Cond.: G
Diverse 19e eeuws tin o.a; lepels, theebus, beker, kannetjes, peperstrooier 3-11cm. Cond.: R-G
IJzeren vaas met deksel 19e eeuw met putti en druiveranken. In goede originele staat (staat iets scheef) 23x20xø13cm.
Oude globus ca. 1950 met papieren globus en houten voet. Räths Staatskundige globe, Prof. Arthur Krause Leipzig in zeer goede staat 27xø19cm.
Russisch beschilderd houten ei, gesigneerd met voorstelling van een kerk in de sneeuw 8xø6cm. Cond.: G
Grotere fijngestoken Oosterse houten kist 20e eeuw in zeer goede staat 14x24x36cm.
Messing jardiniere ca. 1880 staand op klauwpoten en rondom gedreven met floraal decor en leeuwekoppen (ringen missen) 22x40x21cm. Cond.: G
Drie grote roestvrijstalen design kaarskandelaren, waarschijnlijk delen van een nokkenas 10-15cm. ø12cm. Cond.: G
Humidor met koper beslag ca. 1870 geëboniseerd, bevat 5 schuifdeurtjes en benen knopjes. In goede originele staat 18x27x24cm.
Bronzen wijwater wandbak met buste van Jezus Christus ca. 1900 in goede staat 19x12x5cm.
Empire stijl hanglamp ca. 1900 met albast. Electrisch, vernikkeld messing. In originele staat 60xø55cm. Cond.: G
Zeldzame 19e eeuwse dubbele vogelkooi in goede originele staat 44x67x32cm.
Antieke Chinees bronzen kaarskandelaar, ca. 1900, met olifanten verwerkt in de poten en bloemendecor. 22xø7cm., Cond.:G
Sieradenkistje, 30x20x15cm, notenhout belijmd met los vak. Binnenzijde met rood zijde bekleed.
Antieke koperen haal, gedateerd 1832, waarschijnlijk gebruikt om iets in te laten verwarmen en smelten. Bevestiging is los. ca. 40x11x17cm., Cond.:R/G
Grote historisme petroleumlamp ca. 1880 met putti (compositie metaal) in goede originele staat 83cm.
Notenhouten Jugendstil wand-barometer met Nederlandse barometer. Gemerkt B. Pollmann Arnhem-Nijmegen. In zeer goede originele staat 49x20x5cm.
Twee messing fotolijstjes ca. 1900 in barokstijl met 2 ikoontjes van Jezus en Maria. 12x10cm. Cond.: G
Hangpetroleumlamp (schippertje) met witte kap in hoogte verstelbaar. 20e eeuws zonder brandglas 90xø36cm. Cond.: G