Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

17. Juliveiling 2013

Veiling op vrijdag 5 juli 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Lamp
Startprijs 20 EUR

Oude Hollandse messing hanglamp 2e helft 20e eeuw in goede staat 42x51x54cm. Cond.: G

2 Bewerkte planken
Startprijs 50 EUR

Twee delen houtsnijwerk 18e-19e eeuw in goede originele staat 100-160cm.

Kaarsenkroon
Startprijs 10 EUR

Oude messing kaarsenkroonluchter 4-arms 2e helft 20e eeuw 28x40x40cm. Cond.: G

2 Bronzen kandelaars
Resultaat: 30 EUR

Twee grote bronzen kaarskandelaars 2e helft 20e eeuw 53-63cm. Cond.: G

20 Smeedijzeren sleutels
Startprijs 90 EUR

Kavel van 20 antieke smeedijzeren sleutels 16e-17e-18e eeuw in goede originele staat 10-190cm.

20 Smeedijzeren sleutels
Startprijs 90 EUR

Kavel van 20 antieke smeedijzeren sleutels 16e-17e-18e eeuw in goede originele staat 10-24cm.

20 Smeedijzeren sleutels
Startprijs 90 EUR

Kavel van 20 antieke smeedijzeren sleutels 16e-17e-18e eeuw in goede originele staat 10-17cm.

20 Sleutels
Startprijs 90 EUR

Kavel van 20 antieke smeedijzeren sleutels 16e-17e-18e eeuw in goede originele staat 12-20cm.

20 Smeedijzeren sleutels
Startprijs 90 EUR

Kavel van 20 antieke smeedijzeren sleutels 16e-17e-18e eeuw in goede originele staat 10-18cm.

20 Smeedijzeren sleutels
Startprijs 90 EUR

Kavel van 20 antieke smeedijzeren sleutels 16e-17e-18e eeuw in goede originele staat 10-19cm.

20 Smeedijzeren sleutels
Startprijs 90 EUR

Kavel van 20 antieke smeedijzeren sleutels 16e-17e-18e eeuw in goede originele staat 10-19cm.

2 Jugendstil kandelaren
Startprijs 100 EUR

Twee antieke vuurvergulde bronzen Jugendstil kandelaren, kerkelijk 5-lichts in zeer goede staat 26xø17cm.

Lamp met kamelen
Startprijs 50 EUR

Prachtige opalineglazen tafellamp ca. 1910 met Egyptisch handbeschilderd decor. Pyramides, palmen en kameel. Binnenkant heeft chips 32xø17cm. Cond.: G

Smeedijzeren enkelboeien
Resultaat: 40 EUR

Twee smeedijzeren enkelboeien 18e-19e eeuw in goede originele staat 72cm.

Smeedijzeren enkelboeien
Resultaat: 85 EUR

Originele 17e-18e eeuwse smeedijzeren enkelboeien in goede originele staat 76cm. Cond.: G

Bronzen lampevoet
Resultaat: 50 EUR

Oude bronzen empire stijl lampenvoet 20e eeuw in originele staat 65cm. Cond.: G

Koperen wildreliëf
Startprijs 40 EUR

Duitse Historisme kopergeslagen wandreliëf in originele houten koperbeslagen lijst (hoekornamenten). Voorstellend een haas en twee maal gevogelte 50x40cm. Cond.: G

Sieradenkistje, Tibetaans
Resultaat: 30 EUR

Tibetaans sieradenkistje, leer op hout, met bronzen beslag 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 25x30x18cm.

2 Houten wandplaquettes
Resultaat: 20 EUR

Twee antieke wandplaquettes Duitsland 1e helft 20e eeuw; 1x Wagnerstrasse houtgesneden 64x18cm. en 1x Lauterbach Burg Bräu 56x43cm. Van gips met eiken effect Cond.; G

Rode kraantjeskan
Resultaat: 45 EUR

Origineel beschilderde 19e eeuwse tinnen kraantjeskan in goede originele staat 38cm.

Apart keramisch object
Startprijs 10 EUR

Apart Oosters keramieken object voor koken of trommel? 20e eeuw 23x45x20cm. Cond.: G

Smeedijzeren enterhaak
Resultaat: 60 EUR

Smeedijzeren enterhaak 17e-18e eeuw in goede originele staat 20x10x10cm.

Grote waag 1720
Resultaat: 100 EUR

Grote smeedijzeren waag uit 1720 in goede originele staat 110x65x10cm.

Antiek schuifslot + sleutels
Resultaat: 60 EUR

Schuifslot 17e-18e eeuw met 2 grote smeedijzeren sleutels (mogelijk van latere datum) 27-37cm. Cond.: G

Smeedijzeren enterhaak
Resultaat: 60 EUR

Smeedijzeren enterhaak 17e-18e eeuw in goede originele staat 22x24cm.

Houtgestoken wandrek
Resultaat: 15 EUR

Oud Oosters handgestoken wandkastje 20e eeuw in goede originele staat 57x60x13cm.

Bronzen wierookbrander
Resultaat: 30 EUR

Zware oude/antieke bronzen wierookbrander, Oosters 19e-20e eeuw 24xø20cm. Cond.: G

Messing plafondlamp
Startprijs 60 EUR

Messing kroonluchter 19e eeuw in barokstijl, in goede originele staat 47xø54cm.

Beschilderd kermispaard
Resultaat: 80 EUR

Decoratief houten beschilderd carrouselpaard 2e helft 20e eeuw in goede staat 86x76x16cm.

Revolver, penvuur
Resultaat: 120 EUR

Bewerkte 19e eeuwse revolver, sterk geoxideerd 19cm. Cond.: M

Houten kaarskandelaar
Resultaat: 50 EUR

Houten barok kaarskandelaar met originele vergulding en beschildering. Bovenrand beschadigd 75x20x20cm. Cond.: R-G

Japans tafelscherm
Startprijs 60 EUR

Japans beschilderd tafelscherm ca. 1920 met landschapsdecor in goede originele kleur 87x62cm. Cond.: G

2 Tafelbellen
Resultaat: 30 EUR

Twee Neo-Renaissance bronzen tafelbellen 20e eeuw (gewichtjes voor bel mist), 10-11cm. Cond.: G

Smeedijzeren waag
Resultaat: 35 EUR

Grote smeedijzeren waag 18e eeuw in goede originele staat 112x60x5cm.

2 Kleine wagen
Resultaat: 35 EUR

Twee kleine smeedijzeren wagen 18e-19e eeuw in goede originele staat

3 Smeedijzeren wagen
Resultaat: 40 EUR

Drie smeedijzeren wagen 17e-18e eeuw in goede originele staat 40-50cm.

2 Smeedijzeren wagen
Resultaat: 40 EUR

Twee smeedijzeren wagen 17e-18e eeuw in goede originele staat 56-89cm.

Opaline petroleumlamp
Resultaat: 55 EUR

Grote petroleumlamp met groen opaline glazen voet met beschildering ca. 1900 in goede staat 78xø15cm.

Opaline petroleumlamp
Startprijs 40 EUR

Grote petroleumlamp met wit opalineglazen voet met beschildering ca. 1900, in goede staat 78xø15cm.

Kruisbeeld
Startprijs 30 EUR

Houtgesneden 19e eeuw kruisbeeld met benen Corpus Christie in goede staat 32cm.

Sieradenkistje
Resultaat: 40 EUR

Houten met rood leer beklede beschilderde Tibetaanse sieradenkist, met vogel-, takken- en gouddecor 20e eeuw 14x18x13cm. Cond.: G

Koperen waterspuit
Startprijs 40 EUR

Koperen waterspuit 19e eeuw in originele goede staat 84cm.

Rode kraantjeskan
Resultaat: 80 EUR

Origineel beschilderde 19e eeuwse tinnen kraantjeskan in goede originele staat 37cm.

Kroonluchter
Resultaat: 100 EUR

Grote kristallen kroonluchter ca. 1930. 9-Armig in goede originele staat 60x75x70cm.

3 Cloisone vazen
Resultaat: 40 EUR

Drie delen Oosterse vazen oud/antiek; 2x cloisonne vazen met drakenmotief (China) en 1x Indische vaas met figuren 10-22cm. Cond.: G

Bronzen kandelaar
Startprijs 90 EUR

Grote aparte oude bronzen kaarskandelaar in ballustervorm ca. 1900, waarschijnlijk trap-balluster geweest. H.: 80cm. Cond.: G

Klein haardscherm
Startprijs 40 EUR

Mahoniehouten haardscherm met bandintarsia en borduurwerk, in goede originele staat 140x30x24cm.

Groot koperhek, pors.
Geen vanafprijs

Decoratief 19e eeuws messing beddeel met porseleinen ballen 137x155cm. Cond.: G