Oude Hollandse messing hanglamp 2e helft 20e eeuw in goede staat 42x51x54cm. Cond.: G
Twee delen houtsnijwerk 18e-19e eeuw in goede originele staat 100-160cm.
Oude messing kaarsenkroonluchter 4-arms 2e helft 20e eeuw 28x40x40cm. Cond.: G
Twee grote bronzen kaarskandelaars 2e helft 20e eeuw 53-63cm. Cond.: G
Kavel van 20 antieke smeedijzeren sleutels 16e-17e-18e eeuw in goede originele staat 10-190cm.
Kavel van 20 antieke smeedijzeren sleutels 16e-17e-18e eeuw in goede originele staat 10-24cm.
Kavel van 20 antieke smeedijzeren sleutels 16e-17e-18e eeuw in goede originele staat 10-17cm.
Kavel van 20 antieke smeedijzeren sleutels 16e-17e-18e eeuw in goede originele staat 12-20cm.
Kavel van 20 antieke smeedijzeren sleutels 16e-17e-18e eeuw in goede originele staat 10-18cm.
Kavel van 20 antieke smeedijzeren sleutels 16e-17e-18e eeuw in goede originele staat 10-19cm.
Kavel van 20 antieke smeedijzeren sleutels 16e-17e-18e eeuw in goede originele staat 10-19cm.
Twee antieke vuurvergulde bronzen Jugendstil kandelaren, kerkelijk 5-lichts in zeer goede staat 26xø17cm.
Prachtige opalineglazen tafellamp ca. 1910 met Egyptisch handbeschilderd decor. Pyramides, palmen en kameel. Binnenkant heeft chips 32xø17cm. Cond.: G
Twee smeedijzeren enkelboeien 18e-19e eeuw in goede originele staat 72cm.
Originele 17e-18e eeuwse smeedijzeren enkelboeien in goede originele staat 76cm. Cond.: G
Oude bronzen empire stijl lampenvoet 20e eeuw in originele staat 65cm. Cond.: G
Duitse Historisme kopergeslagen wandreliëf in originele houten koperbeslagen lijst (hoekornamenten). Voorstellend een haas en twee maal gevogelte 50x40cm. Cond.: G
Tibetaans sieradenkistje, leer op hout, met bronzen beslag 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 25x30x18cm.
Twee antieke wandplaquettes Duitsland 1e helft 20e eeuw; 1x Wagnerstrasse houtgesneden 64x18cm. en 1x Lauterbach Burg Bräu 56x43cm. Van gips met eiken effect Cond.; G
Origineel beschilderde 19e eeuwse tinnen kraantjeskan in goede originele staat 38cm.
Apart Oosters keramieken object voor koken of trommel? 20e eeuw 23x45x20cm. Cond.: G
Smeedijzeren enterhaak 17e-18e eeuw in goede originele staat 20x10x10cm.
Grote smeedijzeren waag uit 1720 in goede originele staat 110x65x10cm.
Schuifslot 17e-18e eeuw met 2 grote smeedijzeren sleutels (mogelijk van latere datum) 27-37cm. Cond.: G
Smeedijzeren enterhaak 17e-18e eeuw in goede originele staat 22x24cm.
Oud Oosters handgestoken wandkastje 20e eeuw in goede originele staat 57x60x13cm.
Zware oude/antieke bronzen wierookbrander, Oosters 19e-20e eeuw 24xø20cm. Cond.: G
Messing kroonluchter 19e eeuw in barokstijl, in goede originele staat 47xø54cm.
Decoratief houten beschilderd carrouselpaard 2e helft 20e eeuw in goede staat 86x76x16cm.
Houten barok kaarskandelaar met originele vergulding en beschildering. Bovenrand beschadigd 75x20x20cm. Cond.: R-G
Japans beschilderd tafelscherm ca. 1920 met landschapsdecor in goede originele kleur 87x62cm. Cond.: G
Twee Neo-Renaissance bronzen tafelbellen 20e eeuw (gewichtjes voor bel mist), 10-11cm. Cond.: G
Grote smeedijzeren waag 18e eeuw in goede originele staat 112x60x5cm.
Twee kleine smeedijzeren wagen 18e-19e eeuw in goede originele staat
Drie smeedijzeren wagen 17e-18e eeuw in goede originele staat 40-50cm.
Twee smeedijzeren wagen 17e-18e eeuw in goede originele staat 56-89cm.
Grote petroleumlamp met groen opaline glazen voet met beschildering ca. 1900 in goede staat 78xø15cm.
Grote petroleumlamp met wit opalineglazen voet met beschildering ca. 1900, in goede staat 78xø15cm.
Houtgesneden 19e eeuw kruisbeeld met benen Corpus Christie in goede staat 32cm.
Houten met rood leer beklede beschilderde Tibetaanse sieradenkist, met vogel-, takken- en gouddecor 20e eeuw 14x18x13cm. Cond.: G
Origineel beschilderde 19e eeuwse tinnen kraantjeskan in goede originele staat 37cm.
Grote kristallen kroonluchter ca. 1930. 9-Armig in goede originele staat 60x75x70cm.
Drie delen Oosterse vazen oud/antiek; 2x cloisonne vazen met drakenmotief (China) en 1x Indische vaas met figuren 10-22cm. Cond.: G
Grote aparte oude bronzen kaarskandelaar in ballustervorm ca. 1900, waarschijnlijk trap-balluster geweest. H.: 80cm. Cond.: G
Mahoniehouten haardscherm met bandintarsia en borduurwerk, in goede originele staat 140x30x24cm.
Decoratief 19e eeuws messing beddeel met porseleinen ballen 137x155cm. Cond.: G