Twee oude kristallen parfumflacons ca. 1930 in goede staat 11x6x2cm.
Zware Royal Leerdam glazen vaas 2e helft 20e eeuw, KristalUnie 12xø9cm.
Vier delen oud glaswerk 20e eeuw; 1x spijkervaas, 1x beker, geslepen en beschilderd, 1x glazen bol met luchtblazen en 1x kobaltblauwe vaas met goud- en bloemenmotief 5-12cm.
Drie glazen kunstenaars-vazen 2e helft 20e eeuw; 1x Fiorio Glass vaas, 1x grote ongesigneerde vaas en 1x Glasfusing Murano 21-30cm. Cond.: G
Antiek 6-delig ruitkristallen tafelset met tablet (chip af), zout-, peper-, mosterdpotje en olie & azijnstel. 26x13x6cm. Cond.: G
Vijf oude kristallen/glazen karaffen, bewerkt 20e eeuw in goede staat 26-30cm.
Drie zware glazen schalen 2e helft 20e eeuw, minimale chips bodem Cond.: R
Twee groen-glazen roemers met brede voet en noppen ca. 1800 in goede originele staat 22,5xø7,5cm.
Groen-blauw glazen Jugendstil kannetje ca. 1900 (ongemerkt) 19xø9cm. Cond.: G
Drie aparte oude glazen Art Deco peper&zout stellen (allen 4-delig met mosterdpot) ca. 1930. in goede originele staat 9-18cm.
Twee oude glazen vazen; 1x grote vaas, gewolkt blauw met robijnrood en 1x kleine vaas (blauw/groen) 12-17cm. Cond.: G
Drie delen kunstenaarsglas 2e helft 20e eeuw; 1x grote bloem (mondgeblazen, 1x slak (chip) en 1x vaasje (Murano?) 9-51cm. Cond.: R-G
Grote set prachtige kristallen glazen (champagne, likeur, etc.) 38 stuks 9-19cm., enkele minimale chips Cond.: G
Blauwglazen likeurset (12-delig) ca. 1900 met goud- en bloemendecor, 1 karaf beschadigd, tablet met 2 chips 20x30x18cm. Cond.: R
Twee grote opaline glazen vazen ca. 1900 met handbeschilderd bloemendecor. Mooie kwaliteit en in goede staat 33cm.
Twee groen-glazen karaffen ca. 1900 met handbeschilderd decor, voorstellend een vogelnest met bloemen. In goede originele staat 28cm.
Kavel van veertien kristallen glazen + karaf o.a; champagne, likeur (minimale chips mogelijk) 9x26cm. Cond.: G
Twee kristallen karaffen ca. 1900, punten van de stoppen zijn beschadigd 36xø10cm. Cond.: M
Drie delen oud/antiek Boheems glas; 1x karaf (zonder stop, blauw), 1x pot (zonder deksel, rood) en 1x vaas (rood) 13-23cm. Cond.: G
Kristallen 7-delige set (gebakset met sevethouder) met facetgeslepen stermotief 20e eeuw. Diverse delen beschadigd 14-24cm.
Prachtige karafset met 6 glazen ca. 1900. Goud overlay bloemendecor in goede originele staat 13-29cm.
Glazen stolp met amandelslijpsel, chips schotel en rand 25x23cm. Cond.: R
Wit matglazen 19e eeuwse bowlpot met originele lepel en onderschotel. Minimale chips aan onderschotel, verder goed 23xø21cm.
Drie oude mondgeblazen glazen olifanten glazen/ soepkommen, 20e eeuw, 1x oor beschadigd, 1x oor eraf (maar erbij), 1x goed 12x17x11cm.
Twee oude kristallen karaffen; 1x cassiskleur, facetgeslepen (Cond.: G) en 1x amandelgeslepen (gelijmd) 20cm. Cond.: M-G
Oude glazen mondgeblazen vaas en schaal ca. 1960, Murano?. 37xø13cm. en 7xø21cm. Cond.: G
Vijf Limited Edition Orrefors glazen met zilveren ring (ontworpen door EFVA Attling 1952) in chique koffer (Champagneglazen) 12-23cm. Cond.: U
Drie antieke glazen flacons; 1x groen Josef Karl X, 1x blauw met adelaar en jager, 1x gegraveerd A. Jungwirt (neutraal) ca. 9x6x3cm. Cond.: G
Gegraveerde glazen dekselcoupe met onderschotel met bloemendecor ca. 1900, 20xø15cm. Cond.: G
Groot antiek slingerglas met gouddecor en geribde neutrale delen 19e eeuw. Venetië of Bohemen?, H.26cm.kleine chips en onderin glas een barst.
Stel gegraveerde glazen karaffen ca. 19800 in goede originele staat 33xø13cm.
Twee kristallen gegraveerde glazen ca. 1900; 1x monogram A.H. met bloemen en 1x rondom met floraal decor 14-16cm. Cond.: G
Mondgeblazen glas met onderschotel, beide met geribbelde rand. Het glas heeft beschildering. In goede originele staat 33xø13cm.
Vier delen antiek gegraveerd glas; 1x glas gegraveerd met kroon, bloemen en kasteel (mooie kwaliteit), 1x bokaal met brede voet, gegraveerd met wapen (vermoedelijk Duits), 1x karaf met bloemengravure ...
Prachtige Duitse gegraveerde glazen bierpul met tinnen armatuur (Historisme), voorstelling rondom met vliegende zwaluwen. In goede originele staat. 25x13xø9cm.
Acht delen miniatuur kristal; 1x kannetje met twee kopjes, 1x vogeltje (chip), 4x kristallen facetgeslepen bollen (chip) 1-4cm. Cond.: R-G
Drie oude geslepen kristallen karaffen 20e eeuw in goede staat 8-35cm. Cond.: G
Decoratieve glazen waterpijp met messing, blauwkleurig glas met goudverf en heren portret. 2e helft 20e eeuw. 37xø11cm., Cond.:G
Zes Biedermeier kristallen schaaltjes met geschulpte rand ca. 1860, minimale chips 15x11x2cm. Cond.: R-G
Kavel van 22 delen kristal 20e eeuw; 1x karaf en daarbij 21 bij elkaar horende kristallen glazen 9-16cm. Cond.: G
Kavel van 27 delen kristal 20e eeuw; 1x karaf en daarbij 26 bij elkaar horende kristallen glazen (2x chip) Cond.: R-G
Persglazen ABC schaal rondom bewerkt, Joop Reparon 2e helft 20e eeuw ø27,7cm. Cond.: G
Twee kristallen dekselpotten met hengsel, facetgeslepen in goede staat 1e helft 20e eeuw 15xø12cm. Cond.: G
Zes glazen bierkruiken ca. 1900 met metalen (bewerkte) handgrepen en porseleinen doppen in goede staat 28-33cm.
Drie grote Franse glazen borden met bloemmotief in Lalique-stijl, gemerkt VDA France ø27,5cm. Cond.: G