Gesigneerd J.W. van Trierum, olieverf op paneel, spelende poezen op kleed 24x18cm. Cond.: G
Ad de Roo (Leerling van Cornelis le Mair), olieverf op paneel, stilleven met weegschaal, groenten en mand 60x80cm. Cond.: G
Henri Kley (Delft 1903 - 1977), olieverf op linnen, winterse eenzaamheid 40x60cm. Cond.: U
Henri Kley (Delft 1903 - 1977), olieverf op paneel, Zonnebloemen NO 1, topwerk Loenen 125x83cm. Cond.: U
Felix Bellenot (1892 - 1963), olieverf op linnen, gezicht op Casablanca 38x46cm. Cond.: G
Monogram R.L. 1857 (Waarschijnlijk Rudolphus Lauwerier 1796 - 1883), olieverf op paneel, wandelaar in panoramisch landschap bij avond 51x37cm. Cond.: G
S. van den Berg (waarschijnlijk Simon van den Berg 1812 - 1891 Arnhem), olieverf op paneel, herderin met schapen 53x33cm. Cond.: R-G
Nora Berghman 1988, olieverf op paneel, vrouw op stoel 50x70cm. Cond.: G
Fedor van Kregten (Diever 1871 - 1937 Den Haag), olieverf op linnen, schapen bij avond 97x25cm. Cond.: R-G
Jan Rijlaarsdam (1911 - 2007), olieverf op linnen, bloemenverkoopster 40x50cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 60-er jaren, sfeervol plasgezicht bij avond, olieverf op paneel 103x36cm. Cond.: G
Henri van Os - Delhez ( 1880 - 1976), olieverf op linnen, paardenkar en korenschoven bij een dorp 60x80cm. Cond.: G
Ton van EE 1938, olieverf op paneel, landschap met kerk 45x35cm. Cond.: G
G. Erwens ca. 1980 (Utrecht), olieverf op linnen, bosgezicht bij avond 60x30cm. Cond.: G
Pieter Arie Nijgh (Wormerveer 1876 -1959 Enschede), boerderij 't Lipper met kippen en boerin, olieverf op linnen 50x60cm. Cond.: G
Evert Rabbers ( 1875 - 1967 Enschede), aquarel op papier, zonnige wei met koeien 23x31cm. Cond.: G
Gesigneerd Lauwerier 19e eeuw, olieverf op paneel, romatisch landschap met huisje en figuren 25x19cm. Cond.: G
Evert Rabbers ( 1875 - 1967 Enschede), aquarel op papier, Twentse boerderij met boer en kippen 31x24cm. Cond.: G
Johan Hendrik Kaemmerer (Den Haag 1894 - ), olieverf op linnen, wilde bloemen plukken 40x50cm. Cond.: G
Arie Johannes Zwart ( Rijswijk 1903 - 1981 Laren), olieverf op paneel, glazen vaas met wilde bloemen 48x38cm. Cond.: G
Janos Viski (Hongaarse School 1891 - 1987), olieverf op linnen, wilde paarden 60x80cm. Cond.: G