Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

17. Juliveiling 2013

Veiling op vrijdag 5 juli 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

G.F. van Schagen
Resultaat: 700 EUR

Gerbrand Frederik van Schagen (Den Haag 1880 - 1968 Laren), olieverf op linnen, boerderij met paardenkar, figuren, etc. 50x70cm. Cond.: G

Schilderij M.J. Manschot
Startprijs 20 EUR

M.J.Manschot, '99, gemengde techniek op papier, appel. 48x38cm., Cond.:G

Hollandse School
Startprijs 150 EUR

Hollandse School 18e/19e eeuw, olieverf op linnen, herberg met figuren 26x19cm. Cond.: M

Ongesigneerd 19e eeuw
Startprijs 200 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, riviergezicht bij nacht met figuren, bergen en kasteel 48x38cm. Cond.: R

Schilderij, Theo Bijkerk
Resultaat: 110 EUR

Theo Bijkerk (Enschede), olieverf op paneel, Buurse beek 45x60cm. Cond.: G

Chris Koelemeyer, korenschoven
Startprijs 25 EUR

Chris Koelemeyer 20e eeuw, olieverf op paneel, landschap met korenschoven 17x12cm. Cond.: G

Jan van Vuuren
Resultaat: 350 EUR

Jan van Vuuren (1871 - 1941 Ermelo), olieverf op linnen, locomotiefhuisje Nunspeet 40x50cm. Cond.: G

Schilderij, Ton van Tast
Startprijs 125 EUR

Ton van Tast '65 (Antonius v.d. Valk, 1884 Delft - ), aquarel op papier, fantasievoorstelling met vele gezichten 47x36cm. Cond.: G

Van der Vorst, peren
Resultaat: 30 EUR

Van der Voort 2e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, schaal met peren 39x29cm. Cond.: G

Schilderij, P. Groen
Startprijs 500 EUR

Hendrik Pieter Groen (1886 - 1964 Rotterdam), olieverf op linnen, boerenhoeve met vrouw en groentetuin 54x36cm. Cond.; G

Ivo Katavio,
Startprijs 30 EUR

Ivor Robert Katavio 1970 (Split - mpotski), olieverf op papier, gezichten 47x60cm. Cond.: G

Steendruk, Willem Maris
Resultaat: 90 EUR

Willem Maris, steendruk op papier blad nr. 37, 1053/11. Portretten van schilders van de Haagse School 23x30cm. Cond.: G

Schilderij, honden
Startprijs 900 EUR

Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen (1 plakker) twee honden bij bak 77X51CM. Cond.: R/G

Simony Jensen, schilderij visser
Startprijs 40 EUR

Simony Jensen ca. 1930 (Denemarken), olieverf op linnen, visser op strand 50x40cm. Cond.: G

Joan Dinsbach, zeefdruk
Startprijs 60 EUR

Joan Dinsbach, zeefdruk op papier, kleurrijk dorpsgezicht met figuren 40x27cm. Cond.: G

Mao
Startprijs 500 EUR

Andy Warhol, screenprint, Mao Zedong, editie Sunday B. Morning, 90 x 90 cm.Cond.: G

Konstnär Allan Bondesson
Startprijs 20 EUR

Konstnär Allan Bondesson (Denemarken), kleurlithografie op papier, kasteel 28x50cm. Cond.: G

Schilderij, boot op zee
Resultaat: 60 EUR

Bailling?, olieverf op linnen, tweemaster op zee 22x26cm. Cond.: G

W.A. Grondhout, fruitcoupe
Resultaat: 350 EUR

Willem Adrianus Grondhout (Dinxperlo 1878 - 1934 Den Haag), olieverf op linnen, stilleven met fruitcoupe 60x70cm. Cond.: G

Gesigneerd, J. Kobel
Startprijs 250 EUR

J. Kobel 19e eeuw, olieverf op paneel, stalinterieur met koeien 36x26cm. Cond.: G

Pieter Scheen
Resultaat: 225 EUR

Originele 2-delige Pieter Scheen schilderslexicon 1750-1950 in zeer goede staat 25x20x7cm. Cond.: G

Anton Naraay, Christus
Startprijs 200 EUR

Naraay (waarschijnlijk Anton Naraay), olieverf op linnen, Christus 60x50cm. Cond.: G

Ets, Nettenboeter
Startprijs 15 EUR

Onduidelijk gesigneerd, ets op papier, nettenboeter 25x30cm. Cond.: G

Aquarel, P.A. Nijgh
Resultaat: 25 EUR

Arie Pieter Nijgh, 1876-1959 Enschede.Genemuiden aquarel op papier, 31x18cm., Cond.:G

Gouden havengezicht
Startprijs 15 EUR

Goudkleurige geëtste plaat in lijst, voorstellend een baai met vissersboten 2e helft 20e eeuw 35x35cm. Cond.: G

C.A. van Assendelft
Resultaat: 300 EUR

Cornelis Albert van Assendelft ( 1870 - 1945 Amsterdam), pastel op papier, boerin met bepakking 70x55cm. Cond.: G

Dorpsgezicht (Arie Wasserburg)
Startprijs 180 EUR

Onduidelijk gesigneerd (verso etiket Arie Wassenberg), olieverf op paneel, dorpsgezicht met brug 31x40cm. Cond.: G

S. Ribberink, zeefdruk
Startprijs 60 EUR

Suzanne Ribberink, zeefdruk op papier, kleurrijke figuren 26x38cm. Cond.: G

Schilderij, landschap
Resultaat: 30 EUR

Gesigneerd A.M. Gorter (naar), olieverf op linnen, bosgezicht met bospad 33x26cm. Cond.: G

Winters stadsgezicht
Resultaat: 135 EUR

Ongesigneerd 2e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, Hollands winters stadsgezicht met figuren 44x31cm. Cond.: G

Houtinleg, stadhuis Enschede
Startprijs 10 EUR

Stadhuis Enschede gemaakt van houtinleg ca. 1930, in zeer goede originele staat 20x30cm.

Monogram M.K. 18
Resultaat: 310 EUR

Max Klinger? 1857 - 1920 (monogram MK 18, mogelijk Max Klinger), tekening op papier, portret 20x28cm. Cond.: G

G.J. Sijthoff
Startprijs 400 EUR

Gijsbertus Jan Sijthoff (Delft 1867 - 1949 Laren), olieverf op linnen, Larens interieur met rokende boer 70x60cm. Cond.: G

M. Houtman, zeefdruk
Startprijs 60 EUR

M. Houtman (Marga), zeefdruk op papier, kleurrijke figuren 27x40cm. Cond.: G

Schilderij, Johannes winter
Resultaat: 45 EUR

Johannes 20e eeuw, olieverf op linnen, wintergezicht met figuren 50x60cm. Cond.: G

S. Abdullah
Resultaat: 300 EUR

S. Abdullah ( 1878 - 1941), olieverf op linnen, Indonesische rijstvelden met figuren 43x60cm. Cond.: G

Bungers, stilleven
Resultaat: 15 EUR

J. Bungers 66, olieverf op paneel, ketel met bloemen 43x50cm. Cond.: R

Schilderij, zeilboot
Startprijs 80 EUR

Ongesigneerd ca. 1930, olieverf op paneel, Hollandse zeilboten bij een stad 50x60cm. Cond.: G

Ikoon Pantokrator
Startprijs 420 EUR

Christus Pantokrater icoon met zegenende Jezus met wereldbol en kruis. Rand met geometrische motieven in mid-Russische stijl eind 19e eeuw 23x22,5cm.

P.L. Kluyver 2x
Startprijs 800 EUR

2x Pieter Lodewijk Kluyver (pendant), olieverf op paneel, panoramische landschappen 18,5x14cm. Cond.: R-G

M. van de Walle
Startprijs 40 EUR

M. van de Walle ca. 1900 (Belgische School), olieverf op linnen, kerk 45x60cm. Cond.: G

Berlijn
Resultaat: 25 EUR

Reproductie Thüringer Fürstl, Residenz St. Berlin v. Köln, reproductie op papier, stadsgezicht oud Berlijn 68x22cm. Cond.: G

E. Nandy, ingekleurde gravure
Resultaat: 20 EUR

E. Nandy (Franse School) ca. 1920, ingekleurde gravure op papier, twee dames met pauw 15x30cm. Cond.: G

Schilderij, meisje bij rivier
Startprijs 150 EUR

Gesigneerd verso Karl Wurm (1883 - 1951), olieverf op linnen, Gänzeliesel 72x52cm. Cond.: G

Schilderij bloemen, Wessels
Resultaat: 60 EUR

Albert Wessels (1938 - 2010 Rijssen), bloemstilleven (voor een vriend geschilderd), olieverf op linnen 60x90cm. Cond.: G

2 Jugendstil schilderijen
Startprijs 120 EUR

Ongesigneerd ca. 1900, druk op papier, 2 Jugendstil prenten van bloemenmeisjes in originele lijst 16x30cm. Cond.: G

Gesign. H. Ronner
Startprijs 150 EUR

H. Ronner (Waarschijnlijk Henriette Ronner), olieverf op paneel, vaas met bloemen 10x7cm. Cond.: G

Emilio 1918
Resultaat: 20 EUR

Emilio 1918, ingekleurde gravure op papier, twee schommelende dames "La vie est une balacoire dont les cordes sont nos espoirs" 35x26cm. Cond.: R