Gerbrand Frederik van Schagen (Den Haag 1880 - 1968 Laren), olieverf op linnen, boerderij met paardenkar, figuren, etc. 50x70cm. Cond.: G
M.J.Manschot, '99, gemengde techniek op papier, appel. 48x38cm., Cond.:G
Hollandse School 18e/19e eeuw, olieverf op linnen, herberg met figuren 26x19cm. Cond.: M
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, riviergezicht bij nacht met figuren, bergen en kasteel 48x38cm. Cond.: R
Theo Bijkerk (Enschede), olieverf op paneel, Buurse beek 45x60cm. Cond.: G
Chris Koelemeyer 20e eeuw, olieverf op paneel, landschap met korenschoven 17x12cm. Cond.: G
Jan van Vuuren (1871 - 1941 Ermelo), olieverf op linnen, locomotiefhuisje Nunspeet 40x50cm. Cond.: G
Ton van Tast '65 (Antonius v.d. Valk, 1884 Delft - ), aquarel op papier, fantasievoorstelling met vele gezichten 47x36cm. Cond.: G
Van der Voort 2e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, schaal met peren 39x29cm. Cond.: G
Hendrik Pieter Groen (1886 - 1964 Rotterdam), olieverf op linnen, boerenhoeve met vrouw en groentetuin 54x36cm. Cond.; G
Ivor Robert Katavio 1970 (Split - mpotski), olieverf op papier, gezichten 47x60cm. Cond.: G
Willem Maris, steendruk op papier blad nr. 37, 1053/11. Portretten van schilders van de Haagse School 23x30cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen (1 plakker) twee honden bij bak 77X51CM. Cond.: R/G
Simony Jensen ca. 1930 (Denemarken), olieverf op linnen, visser op strand 50x40cm. Cond.: G
Joan Dinsbach, zeefdruk op papier, kleurrijk dorpsgezicht met figuren 40x27cm. Cond.: G
Andy Warhol, screenprint, Mao Zedong, editie Sunday B. Morning, 90 x 90 cm.Cond.: G
Konstnär Allan Bondesson (Denemarken), kleurlithografie op papier, kasteel 28x50cm. Cond.: G
Bailling?, olieverf op linnen, tweemaster op zee 22x26cm. Cond.: G
Willem Adrianus Grondhout (Dinxperlo 1878 - 1934 Den Haag), olieverf op linnen, stilleven met fruitcoupe 60x70cm. Cond.: G
J. Kobel 19e eeuw, olieverf op paneel, stalinterieur met koeien 36x26cm. Cond.: G
Originele 2-delige Pieter Scheen schilderslexicon 1750-1950 in zeer goede staat 25x20x7cm. Cond.: G
Naraay (waarschijnlijk Anton Naraay), olieverf op linnen, Christus 60x50cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd, ets op papier, nettenboeter 25x30cm. Cond.: G
Arie Pieter Nijgh, 1876-1959 Enschede.Genemuiden aquarel op papier, 31x18cm., Cond.:G
Goudkleurige geëtste plaat in lijst, voorstellend een baai met vissersboten 2e helft 20e eeuw 35x35cm. Cond.: G
Cornelis Albert van Assendelft ( 1870 - 1945 Amsterdam), pastel op papier, boerin met bepakking 70x55cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd (verso etiket Arie Wassenberg), olieverf op paneel, dorpsgezicht met brug 31x40cm. Cond.: G
Suzanne Ribberink, zeefdruk op papier, kleurrijke figuren 26x38cm. Cond.: G
Gesigneerd A.M. Gorter (naar), olieverf op linnen, bosgezicht met bospad 33x26cm. Cond.: G
Ongesigneerd 2e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, Hollands winters stadsgezicht met figuren 44x31cm. Cond.: G
Stadhuis Enschede gemaakt van houtinleg ca. 1930, in zeer goede originele staat 20x30cm.
Max Klinger? 1857 - 1920 (monogram MK 18, mogelijk Max Klinger), tekening op papier, portret 20x28cm. Cond.: G
Gijsbertus Jan Sijthoff (Delft 1867 - 1949 Laren), olieverf op linnen, Larens interieur met rokende boer 70x60cm. Cond.: G
M. Houtman (Marga), zeefdruk op papier, kleurrijke figuren 27x40cm. Cond.: G
Johannes 20e eeuw, olieverf op linnen, wintergezicht met figuren 50x60cm. Cond.: G
S. Abdullah ( 1878 - 1941), olieverf op linnen, Indonesische rijstvelden met figuren 43x60cm. Cond.: G
J. Bungers 66, olieverf op paneel, ketel met bloemen 43x50cm. Cond.: R
Ongesigneerd ca. 1930, olieverf op paneel, Hollandse zeilboten bij een stad 50x60cm. Cond.: G
Christus Pantokrater icoon met zegenende Jezus met wereldbol en kruis. Rand met geometrische motieven in mid-Russische stijl eind 19e eeuw 23x22,5cm.
2x Pieter Lodewijk Kluyver (pendant), olieverf op paneel, panoramische landschappen 18,5x14cm. Cond.: R-G
M. van de Walle ca. 1900 (Belgische School), olieverf op linnen, kerk 45x60cm. Cond.: G
Reproductie Thüringer Fürstl, Residenz St. Berlin v. Köln, reproductie op papier, stadsgezicht oud Berlijn 68x22cm. Cond.: G
E. Nandy (Franse School) ca. 1920, ingekleurde gravure op papier, twee dames met pauw 15x30cm. Cond.: G
Gesigneerd verso Karl Wurm (1883 - 1951), olieverf op linnen, Gänzeliesel 72x52cm. Cond.: G
Albert Wessels (1938 - 2010 Rijssen), bloemstilleven (voor een vriend geschilderd), olieverf op linnen 60x90cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1900, druk op papier, 2 Jugendstil prenten van bloemenmeisjes in originele lijst 16x30cm. Cond.: G
H. Ronner (Waarschijnlijk Henriette Ronner), olieverf op paneel, vaas met bloemen 10x7cm. Cond.: G
Emilio 1918, ingekleurde gravure op papier, twee schommelende dames "La vie est une balacoire dont les cordes sont nos espoirs" 35x26cm. Cond.: R