Toon Koster (Schiedam 1913 - ), olieverf op linnen, boerderij bij nacht 50x70cm. Cond.: G
Antony Keizer (Meppel 1897 - 1961), olieverf op linnen, bosgezicht met zwammen en paddestoelen 90x70cm. Cond.: G
Ongesigneerd 1e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, boerenschuur in het bos 41x32cm. Cond.: G
Van Deursen, olieverf op paneel, zeegezicht met zeilschepen 25x17cm. Cond.: G
Gesigneerd J. Strok 20e eeuw, olieverf op paneel, winters dorpsgezicht met vele figuren 30x40cm. Cond.: G
Ch. Dijkman ca. 1920, olieverf op linnen, Hollands wintergezicht 55x45cm. Cond.: M
Frans Hoos ( 1884 - 1966 Den Haag), olieverf op linnen, zonnige boerderij met boer en boerin 40x50cm. Cond.: G
H. Balman, olieverf op paneel, strandgezicht met bomschuiten 20x24cm. Cond.: G
Frans Hoos ( 1884 - 1966 Den Haag), olieverf op linnen, Hollandse gracht met ophaalbrug en figuren 40x50cm. Cond.: G
W.G. Lengkeek 1890, olieverf op paneel, interieur met figuren Cond.: R
C.J. van der Aa (Almelo 1883 - 1950), olieverf op paneel, heidegezicht met schapen 23,5x18cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd, Indosesische School ca. 1950, Indonesische hut met figuren 38x31cm. Cond.: G
C.J. van der Aa (Almelo 1883 - 1950), olieverf op paneel, zeegezicht met zeilschepen 16x11cm. Cond.: G
Gesigneerd C.J. van der Aa, olieverf op linnen, landschap met molen 45x25cm. Cond.: R-G
C.J. van der Aa (Almelo 1883 - 1950), olieverf op linnen, winters landschap 19x25cm. Cond.: G
Frans Hoos? ca. 1930, olieverf op paneel, boerderij aan het water 18x24cm. Cond.: G
Frans Hoos (Den Haag 1884 - 1966), olieverf op linnen, Hollands landschap met molen en ophaalbruggen 40x30cm. Cond.: M
Frans Hoos (Den Haag 1884 - 1966 Den Haag), olieverf op paneel, dorpsgezicht met kerk 30x40cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1920, olieverf op linnen, bosgezicht 50x70cm. Cond.: G
Peter Vierhout (Almelo), gouache op papier, stilleven 30x40cm. Cond.: G
Naar J.J.C. Spohler ca. 1900, aquarel op papier, Hollands wintergezicht met figuren 19x14cm. Cond.: R-G
Monnik en Diaken wijzen kind op Verschijning van de moeder Gods. Russische ikoon ca. 1900, 21,5x17cm.
Feestdagen ikoon Anastasis (opstanding van Jezus) met 12 andere feesten eromheen. Randvorming met Oud Russische motieven ca. 1900 35,5x30,5cm.
Ikoon, moeder Gods van Kazan met 2 randheiligen begin 20e eeuw Russisch 21,5x27cm.
Anton Heyboer (1924 - 2005), eigen druk, ets op papier, eigen compositie 54x68cm. Cond.: G
Anton Heyboer (1924 - 2005), eigen druk, ets op papier, eigen compositie 45x50cm. Cond.: G
Joop Kropff (Den Haag 1892 - ), olieverf op linnen, boerenhuis met boerin en kippen 33x21cm. Cond.: G
W. Nobels ca. 1920, olieverf op paneel, Hollands havengezicht 40x60cm. Cond.: G
H. Marte, olieverf op linnen, landschap met boerderij 18x40cm. Cond.: G
H. Marke, olieverf op linnen, landschap met boerderij en knotwilg 24x50cm. Cond.: G
J.P. Molenaar (1914 - 1990), gemengde techniek op papier, havengezicht met vele schepen 40x80cm. Cond.: G
Twee ikonen: Opdracht van Jezus in de tempel met Simeon en Hannah en Geboorte van Maria. Joachim en Anna en vroedvrouw met Maria als pasgeborene. Oost-Europa 14x12cm.
Gesigneerd A. Hulk ca. 1920, olieverf op paneel, Hollands zeegezicht met schepen 24x18cm. Cond.: R
Twee etsen op papier van rensburg, Zierikzee en Edam 25x20cm. Cond.: R-G
Ikoon, Moeder Gods Thrychorusa (met 3 landen) met 2 randheiligen Johannes de Doper en Maria van Egypte ca. 1800. Voormalige collectie De Klooster Esch 35x31cm.
Ikoon, moeder Gods Thrychorus Russisch 19e eeuw, voormalige collectie de Klooster Esch. Beschadiging in de rand, makkelijk te restaureren, 31x26,5cm.
Ikoon, Moeder Gods van Smolensk, Moskouse school ca. 1850, voormalige collectie Kasteel de Weyenburg Echteld 27x32cm.
Onduidelijk gesigneerd ca. 1920, ingekleurde ets op papier, stijger Rotterdam 21x31cm. Cond.: G
D. Marta 21e eeuw, olieverf op paneel, fruitstilleven 40x50cm. Cond.: G
Ongesigneerd 21e eeuw, olieverf op paneel, Hollands romantisch stadsgezicht met figuren 30x40cm. Cond.: G
M. Peter 21e eeuw, olieverf op paneel, stilleven met glas en fruit 40x50cm. Cond.: G
Ongesigneerd 21e eeuw, olieverf op paneel, twee vogels op takken (pendant) 9x7cm. Cond.: G
Monogram M.W. 2010, olieverf op linnen, sexy halfnaakte dame 50x60cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd, olieverf op paneel, vaas met rozen 40x50cm. Cond.: G
Felicien Bobeldijk (Koog aan de Zaan 1876 - 1964 Amsterdam), olieverf op linnen, twee boerenkinderen voor het huis 67x50cm. Cond.: R
Duitse School 19e eeuw, olieverf op linnen, bergachtig landschap met figuren 48x58cm. Cond.: R
Jaap van Kregten (Beesterzwaag 1878 - 1967 Ermelo), olieverf op linnen, Twentse boerderij met bloesembomen en kippen 30x40cm. Cond.: G