Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

17. Juliveiling 2013

Veiling op vrijdag 5 juli 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Van Trierum
Startprijs 350 EUR

Gesigneerd J.W. van Trierum, olieverf op paneel, spelende poezen op kleed 24x18cm. Cond.: G

Ad de Roo
Startprijs 500 EUR

Ad de Roo (Leerling van Cornelis le Mair), olieverf op paneel, stilleven met weegschaal, groenten en mand 60x80cm. Cond.: G

Henri Kley, winter
Startprijs 200 EUR

Henri Kley (Delft 1903 - 1977), olieverf op linnen, winterse eenzaamheid 40x60cm. Cond.: U

Henri Kley, zonnebloemen
Startprijs 600 EUR

Henri Kley (Delft 1903 - 1977), olieverf op paneel, Zonnebloemen NO 1, topwerk Loenen 125x83cm. Cond.: U

Felix Bellenot
Startprijs 300 EUR

Felix Bellenot (1892 - 1963), olieverf op linnen, gezicht op Casablanca 38x46cm. Cond.: G

R. Lauwerier
Startprijs 500 EUR

Monogram R.L. 1857 (Waarschijnlijk Rudolphus Lauwerier 1796 - 1883), olieverf op paneel, wandelaar in panoramisch landschap bij avond 51x37cm. Cond.: G

Anton Heyboer, 2 dames
Startprijs 180 EUR

Anton Heyboer ( 1924 - 2005), pastel op papier, twee dames aan het strand 36x40cm. Cond.: G

S. van den Berg
Startprijs 1.200 EUR

S. van den Berg (waarschijnlijk Simon van den Berg 1812 - 1891 Arnhem), olieverf op paneel, herderin met schapen 53x33cm. Cond.: R-G

Schilderij, vrouw op stoel
Startprijs 25 EUR

Nora Berghman 1988, olieverf op paneel, vrouw op stoel 50x70cm. Cond.: G

Fedor van Kregten
Startprijs 450 EUR

Fedor van Kregten (Diever 1871 - 1937 Den Haag), olieverf op linnen, schapen bij avond 97x25cm. Cond.: R-G

Jan Rijlaarsdam
Startprijs 1.200 EUR

Jan Rijlaarsdam (1911 - 2007), olieverf op linnen, bloemenverkoopster 40x50cm. Cond.: G

Panorama
Startprijs 20 EUR

Onduidelijk gesigneerd 60-er jaren, sfeervol plasgezicht bij avond, olieverf op paneel 103x36cm. Cond.: G

Schilderij, korenschoven
Startprijs 400 EUR

Henri van Os - Delhez ( 1880 - 1976), olieverf op linnen, paardenkar en korenschoven bij een dorp 60x80cm. Cond.: G

Houtsnede Francois Dehoy
Startprijs 25 EUR

Francois Dehoy 1921, Epreuve d'essoi 1/4, houtsnede op papier, Columbus in Amerika 35x34cm. Cond.: R-G

Ton van E.E.
Startprijs 80 EUR

Ton van EE 1938, olieverf op paneel, landschap met kerk 45x35cm. Cond.: G

Magritto
Geen vanafprijs

-

Erwens, bosgezicht
Startprijs 40 EUR

G. Erwens ca. 1980 (Utrecht), olieverf op linnen, bosgezicht bij avond 60x30cm. Cond.: G

Schilderij, P.A. Nijgh
Startprijs 100 EUR

Pieter Arie Nijgh (Wormerveer 1876 -1959 Enschede), boerderij 't Lipper met kippen en boerin, olieverf op linnen 50x60cm. Cond.: G

Evert Rabbers, aquarel
Startprijs 100 EUR

Evert Rabbers ( 1875 - 1967 Enschede), aquarel op papier, zonnige wei met koeien 23x31cm. Cond.: G

Gesign. Lauwerier
Startprijs 500 EUR

Gesigneerd Lauwerier 19e eeuw, olieverf op paneel, romatisch landschap met huisje en figuren 25x19cm. Cond.: G

Evert Rabbers, aquarel
Startprijs 100 EUR

Evert Rabbers ( 1875 - 1967 Enschede), aquarel op papier, Twentse boerderij met boer en kippen 31x24cm. Cond.: G

J.H. Kaemmerer
Startprijs 300 EUR

Johan Hendrik Kaemmerer (Den Haag 1894 - ), olieverf op linnen, wilde bloemen plukken 40x50cm. Cond.: G

A.J. Zwart, bloemstilleven
Startprijs 1.000 EUR

Arie Johannes Zwart ( Rijswijk 1903 - 1981 Laren), olieverf op paneel, glazen vaas met wilde bloemen 48x38cm. Cond.: G

Janos Viski
Startprijs 400 EUR

Janos Viski (Hongaarse School 1891 - 1987), olieverf op linnen, wilde paarden 60x80cm. Cond.: G

Gobelin, edele dame in tuin
Resultaat: 110 EUR

Prachtige zeer grote gobelin met zwart gepolitoerde lijst ca. 1900 met romantische voorstelling van figuren in een park 225x142cm. Cond.: G

A. Pleysier
Startprijs 350 EUR

AQ. Pleijsier 19e eeuw, olieverf op paneel, Hollandse schepen bij havenmonding 110x45cm. Cond.: R

Ovale lijst met mand
Resultaat: 25 EUR

Grote ovale lijst ca. 1890 met een portret van Maria 118x95cm. Cond.: G

Jean Leon, portret
Startprijs 250 EUR

Jean Leon (Belgische School), olieverf op paneel, dames portret met hoed 18x24cm. Cond.: G

Winterlandschap
Startprijs 900 EUR

Ongesigneerd?, 19e eeuw, olieverf op linnen, Hollands ijsgezicht. In originele ongereinigde staat 60x80cm. Cond.: R-G

Tekening, van Münninghof
Resultaat: 90 EUR

Xeno Münninghof (Deventer 1873 - 1944 Barneveld), tekening op papier, bij de Wodans Eiken Wolfhezen 35x45cm. Cond.: G

Gesign. J.J. Destree
Resultaat: 90 EUR

Gesigneerd J.J. Destree ca. 1900, olieverf op paneel, Hollands riviergezicht met schaatsers 12x18cm. Cond.: G

C. Cornelisz, wintergezicht
Resultaat: 40 EUR

C. Cornelisz 21e eeuw, olieverf op paneel, Hollands wintergezicht in de stijl van de Haagse school 18x24cm. Cond.: G

Baukema
Startprijs 300 EUR

Baukema (waarschijnlijk Sieger Baukema, Gaasterland 1852 - 1936 Arnhem), olieverf op linnen, herder met schapen bij schaapskooi 48x64cm. Cond.: R-G

Kees Verwey
Startprijs 900 EUR

Kees Verwey '70 (Amsterdam 1900 - Haarlem 1995), aquarel op papier, vaas met bloemen 39x27cm. Cond.: G

Schilderij, A. Prins
Startprijs 30 EUR

A. Prins ca. 1930, olieverf op linnen, heidegezicht met vennen 60x80cm. Cond.: G

Schilderij, strandgezicht
Startprijs 90 EUR

Georg Jenos (21e eeuw), olieverf op linnen, strandgezicht met figuren 30x40cm. Cond.: G

Ongesigneerd modern
Resultaat: 25 EUR

Ongesigneerd 2e helft 20e eeuw, acryl op linnen (cracele verf), abstracte compositie 70x50cm. Cond.: G

Gesign.Corneille vogel/vis
Resultaat: 500 EUR

Gesigneerd Corneille, beschilderd houten sculptuur, olieverf op paneel, abstract figuratief, vogel met vis 55x70cm. Cond.: G

Schilderij, winter
Startprijs 550 EUR

P.M.F. van Herwaarden ca. 1920, olieverf op paneel, scheepwerfje van Schreur 50x70cm. Cond.: G

Schilderij Aziatisch, kip
Startprijs 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1930, olieverf op linnen, Oosterse beeldengroep met waaiers 27x42cm.

R. Merson
Resultaat: 170 EUR

R. Merson (Franse School), olieverf op linnen, stilleven met fruit 40x50cm. Cond.: G

Balinese School, vrouw
Resultaat: 275 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1940, olieverf op paneel, Balinese vrouw 17x24cm. Cond.: G

J.F. Obbes
Startprijs 40 EUR

J.F. Obbes (Waarschijnlijk Joan Francis Obbes 1869 - 1963), olieverf op paneel, pimpelmees 16x20cm. Cond.: R

Schilderij, Maria met kind
Resultaat: 10 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, Maria met kind 45x76cm. Cond.: M

Schilderij, Jean boten
Resultaat: 120 EUR

Jean (21e eeuw), olieverf op paneel, schepen in Hollandse haven 40x50cm. Cond.: G

Onduidelijk gesigneerd ca. 1930
Startprijs 10 EUR

Onduidelijk gesigneerd Miritz ca. 1930, (Duitse school?), olieverf op paneel (verf laat los), stilleven met kaarskandelaar en kruik met bloemen 37x34cm. Cond.: M

C.A. van Assendelft
Startprijs 200 EUR

Cornelis Albert van Assendelft (Middelburg 1870 - 1945 Amsterdam), tekening op papier, herder met zijn schapen 54x72cm.

3 Portretten, F. de Boeck
Startprijs 60 EUR

Drie portretten Felix de Boeck ( 1898 - 1995), tekening op papier, 3 portretten van heren 20x30cm. Cond.: G