Mooie zilveren 835/000 theebus met rondom putti-en bloemmotieven op vier pootjes. MT.: D.Zwijnenburg, Schoonhoven, ca. 183 gr. 7x6x9cm., Cond.:U
Imposant Djokja zilveren theeservies, 800/000. Dienblad 57x40 cm. met theepot, melkkan, suikerpot, lepelvaasje en theezeefje met bakje. Totaal gewicht ca. 3300 gr., Cond.:U
Geslepen kristallen dessertcoupe met olijf- of amandelslijpsel met omgeslagen rand. ø 14 cm op ronde zilveren, 835/000, voet, ø 8 cm. De voet is voorzien van een stippelgravure in ruitvorm. Hoogte 15...
Antieke Hollands zilveren 835/000 koektrommel, rondom mooi bewerkt met bloemguirlanden en op deksel geciseleerde voorstelling. Jaarletter: G: 1841, MT.: onduidelijk, ca. 368 gr., 15x12x8cm., Cond.:U
Zilveren theepot op comfoor met hengselsuikerbak en roomkan op voet met parelranden, 835/000 en 925/000. Theepot H.15cm., ca. 1295 gr., Cond.:U
Geslepen kristallen dessertcoupe met omgeslagen rand. ø 18 cm op 8-kantige zilveren, 835/000, voetje, ø 10 cm, met fraai florale graveringen. Hoogte 15 cm, MT.:onduidelijk, keurkamerr Amsterdam ca. 18...
Hollandse tabakspot met zilveren banden en cartouche en zilveren opzetstuk waarin luciferdooshouder. 835/000 Jaarletter: P 1908, MT.: van Kempen & Zonen Voorschoten. H.17xø10 cm., Cond.:U
19e Eeuwse Kantonese presenteerschaal op zilveren 835/000 gelobde vierkante voet rustend op vier pootjes. schaal ø 24.5 cm., H.17cm. Cond.:U
Antiek Hollands zilveren pijpcomfoor op houten basement, met koperen binnenbak, 835/000. 14x11.5cm., basement 15x11x3.5cm., Cond.:G
Schitterend gaaf Russisch geëmailleerd zlveren sigaretten etui met vergulde binnenzijde en amethist op sluitknop, 88 Zolotniks MT.: NO 7.5x10.5x1.5cm., Con d.:U
Drie sterling zilveren kandelaars, Z2 gekeurd, met geprofileerde acht-zijdige voet. Totaal gewicht ca. 857gr., voet ø11x11cm., H. 17cm., Cond.:U
Vierdelig geslepen kristallen roomstel met diamantslijpsel en geslepen ster op de bodem. Bestaande uit een lepelvaasje, roomkan, suikerpot en theebus, voorzien van zilveren, 835/000, randen met parelr...
Sterling zilveren jat aan gourmet draagketting, 925/000, L. 20cm., ca. 36gr., Cond.:U
Antiek Hollands zilveren ajourgezaagd bonbon mandje met twee strikmotief handgreepjes, op vier pootjes, 835/000. Jaarletter: I, 1918, MT.: J.Ph.de Vries, Hoorn, ca.101 gr. 18x9x5cm., Cond.:U
Antiek Hollands zilveren ajourgezaagd bonbon mandje met twee strikmotief handgreepjes, op vier pootjes, 835/000. Jaarletter: N, 1923, MT.: J.Ph.de Vries, Hoorn, ca. 91 gr. 18x9x5cm., Cond.:U
Zilveren candijschaal met scharnierend blad, rustend op 3-poot. Het geheel is versierd met vogel-en florale motieven, 835/000, ca. 168gr., 13.5x11x8cm., Con d.:U
Geslepen kirstallen tafelset met olijf- en amandelslijpsel bestaande uit een beker en een schaaltje. Beiden staan op een zilveren voet, 835/000 met parelrand. Het geheel staat op een zwart houten base...
Mooie grote zilveren schuitvormige kastanjevaas met deksel,83/000, op voet met aan beide zijden maskerons waarin draagringen, ca. 1004 gr., B.18cm., H.31cm., Cond.:U
Drie delig zilveren servies: trekpotje, roomkan en hengselbakje, 835/000, versierd met dubbele parelranden,, begin 1900. MT.: Zilverfabriek Voorschoten NV., Voorschoten. Samen ca. 659 gr., scharnier b...
Driedelig zilveren theeservies, 835/000, bestaande uit een theekan met deksel en houten handgreep, ca. 622gr., een suikerpot met deksel, ca.503gr. en een melkkan ca. 315gr., deksels met mythologische ...
Mooi zilveren theeservies met bijbehorend ovaal zilveren dienblad. Het geheel is gefacceteerd uitgevoerd en in de omtrek versierd met rankmotieven en staat op vier pootjes. 835/000 gekeurd met oud bel...
Twee grote Hollands zilveren tafelkandelaars op gewelfde voet versierd met acanthus motieven en bewerkte balusters met meanderrand, 835/000, MT.: K.V.L. Stenten, Bergen op Zoom, begin 1900. voet ø 16c...
Bijzondere zilveren tabaksdoos 835/000,met dubbel opgehoogd en afsluitbaar deksel, inscriptie binnenzijde, met sigarenrekje en fraaie gravering van o.a. ruiter met 2 paarden en dorpsgezicht, met C-vol...
Zeer fraai Hollands zilveren koffie-en theeservies op comfoor, model: Kardinaal. Koffie-en theepot en roomkan zijn voorzien van houten handgrepen. Het zilveren comfoor staat op houten bolpootjes, 835/...