Fraai geslepen en geëtst antiek kristallen kelkglas op 19e eeuws zilveren voet met fraaie gedreven florale afbeeldingen 835/000, 15xø6/7cm.
Antiek Hollands zilveren 835/000 snuifdoosje. Grootkeur, Jaarletter: R 1876, MT.: onleesbaar, ca. 23gr., 3x3x5cm., Cond.:U
Hollands zilveren lodereindoosje, 835/000, Grootkeur, jaarletter: K 1920, MT.: Niekerk, Schoonhoven, ca. 37gr., 4x2.5x4.5cm., Cond.:U
Engels sterling zilveren 925/000 schuitmodel hengselmand op voet. Rand en voet ajourgezaagd. ca. 660gr. m30x21x11cm., Cond.:U
Mooi sterling 925/000 zilveren trekpotje met scharnierende deksel waarop pijnappel, 925/000 Fijne torsrand op voet, ca. 332gr., H.14cm., Cond.:U
Bijzonder mooi groot statig drie-delig zilveren 835/000 servies op voet, met houten grepen. ca. 1890 gr. incl. grepen, schenkkan B.30cm., H.33 cm., Cond.:U
Djokja zilver, 800/000, 8 delen: 2 lepels en 6 zuurvorkjes. ca 65 gr. Cond U
Oude bewerkte plated vis-opdienschotel met bewerkte omranding 30x40cm. Cond.: G
Mooie grote palted bewerkte vis-opdienschotel 20e eeuw 44x34cm. Cond.: G
Uitheems zilveren rechthoekig dienblad met gladde bodem en geciseleerde rand met florale motieven, 800/000, ca. 760gr., 40x20cm., Cond.:U
Twee driedelige Djokja zilveren theesets met rondom floraal drijfwerk, 800/000, ø8cm., H,. 14cm., ca. 700gr. Cond.:U
Oude Hollands zilveren tasbeugel aan jasseronketting, rijkelijk versierd met cherubijntjes, 835/000, Grootkeur.Jaarletter: Q, 1926, ca. 100 gr., beugelbreedte 13cm., Cond.:U
Drie Djokja zilveren hengselschaaltjes en een bakje, voorzien van rijkelijk bewerkte florale motieven. 800/000, Totaal ca. 420 gr., Cond.:U
Zilveren geheel geribbelde tabaksdoos, 835/8000, op vier bolpootjes. MT.: Adrianus Kooiman, Schoonhoven ca. 1823, 12x7x3cm., ca. 1894gr.