Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

17. Juliveiling 2013

Veiling op vrijdag 5 juli 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Bijbel, zilv. slot
Resultaat: 70 EUR

Nieuwe testament in leer gebonden met zilveren sloten waarvan een defect, 1818, 9x5x15.5 cm., Cond.:G

Bijbel, gouden slot
Resultaat: 90 EUR

Fijn oud bijbeltje met gouden beslagsloten. 9x14.5x4cm., Cond.:G een slot behoeft reparatie.

Zilveren lampevoet
Startprijs 180 EUR

Zilveren kandelaar omgebouwd tot schemerlamp, 835/000. H. 22cm., Voet 10x10cm., Cond.:U

6 Zilveren lepeltjes
Resultaat: 30 EUR

Zes Hollands zilveren, 835/000, theelepels met rocaillemotieven. MT: v.Kempen, Voorschoten. Lengte 10,5 cm. ca 71 gr. Cond U

12 Zilv. vorken en lepels
Resultaat: 120 EUR

Twaalf Hollands zilveren 835/000 theelepels met bijbehorende taartvorkjes met sneeuwklokjesmotief bekroond. MT.:onbekend, totaal ca. 230gr., L.11cm., Cond.:U

Zilveren tafelstuk
Resultaat: 150 EUR

Mooi antiek zilveren tafelstuk rustend op vier acanthusbladpootjes. De buitenkant is gegraveerd in meandermotief. Mooi opgewerkte handgreep met lothuskelkmotief, 813/000, MT.: AK, ca. 259gr., B.20xH 2...

Zilv. snuifdoosje Engels
Resultaat: 75 EUR

Klein Engels sterling zilveren snuifdoosje met opengewerkt scharnierend verguld binnendekseltje. De buitenkant is geheel met de hand gegraveerd. Ca. 8gr., 2.2x2.x1cm., Cond.:U

3 Zilv. kandelaren
Resultaat: 90 EUR

Drie zilveren tafelkandelaars met gevulde voeten, 835/000, Diverse modellen. H. 5, 13 en 15cm., Cond.:R

Knopenhaak
Startprijs 70 EUR

Vergulde knopenhaak met filigrainwerk in gareelvorm, met hangeroog. L. 7cm., Cond.:U

Zilv. theezeefje op bakje
Startprijs 90 EUR

Hollands zilveren bakje, gelobd model op voet, 835/000. Jaarletter: Y: 1933, MT.: Zaanlandse zilversmederij, Haarlem/Amsterdam, ca. 45 gr. H. 3.5xø6cm., en een Hollands zilveren theezeef, 2e gehalte g...

Makkums schaaltje, zilv. beugel
Startprijs 50 EUR

Makkums schaaltje met Hollands zilveren beugel, 835/000, Jaarletter: V, 1980, MT.: Edelmetaal Sneek BV, EMIdór, schaal ø16cm., Cond.:U

Zilveren pillendoosje
Resultaat: 80 EUR

Zilveren pillendoosje met filigrain bewerkte deksel, 835/000, Jaarletter: U 1979, MT.: J.van Niekerk, Schoonhoven, ca. 37 gr., 5x5x2cm., Cond.:U

Kristallen kelkglas
Startprijs 70 EUR

Fraai geslepen en geëtst antiek kristallen kelkglas op 19e eeuws zilveren voet met fraaie gedreven florale afbeeldingen 835/000, 15xø6/7cm.

Zilveren snuifdoosje
Startprijs 110 EUR

Antiek Hollands zilveren 835/000 snuifdoosje. Grootkeur, Jaarletter: R 1876, MT.: onleesbaar, ca. 23gr., 3x3x5cm., Cond.:U

Zilveren snuifdoosje
Startprijs 125 EUR

Hollands zilveren lodereindoosje, 835/000, Grootkeur, jaarletter: K 1920, MT.: Niekerk, Schoonhoven, ca. 37gr., 4x2.5x4.5cm., Cond.:U

Zilv. snuifdoosje
Resultaat: 140 EUR

Ovaal zilveren snuifdoosje, 800/000 met fraai bijzonder gedreven deksel van een grote hond aan een touw met 7 spelende putti's en de opstaande rand met florale versieringen, binnenzijde is verguld, On...

12 Zilv. lepels
Resultaat: 50 EUR

Twaalf Hollands zilveren theelepels, 835/000, bekroond met pyramide. Jaarletter: P 1950, MT.: J.M.Visser, Steenwijk, ca. 90gr., L.11cm., Cond.:U

19 Zilveren lepeltjes
Resultaat: 45 EUR

Collectie van 19 zilveren wapenlepeltjes uit het buitenland, diverse landen. Totaal ca 200 gr. Cond U diverse gehaltes.

Zilveren hengselmand
Startprijs 850 EUR

Engels sterling zilveren 925/000 schuitmodel hengselmand op voet. Rand en voet ajourgezaagd. ca. 660gr. m30x21x11cm., Cond.:U

2 Zilv. zoutvaatjes
Resultaat: 70 EUR

Stel sterling 925/000 zilveren zoutvaatjes met opengewerkte rand met florale motieven, op vier pootjes en blauw glazen binnenbakjes. Nederlands keur, ø5 cm., zilvergewicht ca. 28gr.

9 Zilveren lepels
Startprijs 50 EUR

Hollands zilveren theelepels, 835/000 en vijf sterling zilveren theelepels 925/000, samen ca. 99gr., Cond.:U

Kristallen dessertcoupe
Resultaat: 90 EUR

Geslepen kristallen dessertcoupe met olijf- of amandelslijpsel met omgeslagen rand, ø 15 cm op ronde zilveren, 835/000, voet met parelrand. ø 7 cm. Hoogte 13 cm. MT: J.Hogendoorn, Amsterdam ca 1885

Plated warmhoudpan
Resultaat: 30 EUR

Antieke zware plated warmhoudpan, Elkington en Co 38x22x14cm.

Zilveren lodereindoosje
Startprijs 175 EUR

Antiek Hollands zilveren 925/000 lodereindoosje aan jasseronkettinkje, tapstoelopend model, rondom bewerkt. Met monogramschildje. Grootkeur. MT.: onleesbaar Jaarletter: S 1852, ca. 19gr., Coind.:U ...

3 Delen zilver
Resultaat: 60 EUR

Lot zilver: Hollands zilveren servetband met handgegraveerde motieven, 835/000 MT.: C.F.Wewer Schoonhoven, en eeen Hollands zilveren onderzetter 835/000 met een ajourgezaagde rand Jaarletter: M : 1922...

Kristallen opaline coupe
Resultaat: 70 EUR

Geslepen kristallen opaline coupe met olijf- en sterslijpsel met omgeslagen rand, ø 17 cm, op ronde zilveren, 835/000 voet met biedermeier graveringen. ø8 cm. Hoogte 10 cm. MT onduidelijk, ca 1860 Ne...

Zilveren trekpotje
Startprijs 325 EUR

Mooi sterling 925/000 zilveren trekpotje met scharnierende deksel waarop pijnappel, 925/000 Fijne torsrand op voet, ca. 332gr., H.14cm., Cond.:U

2 Zilveren briefopeners
Startprijs 50 EUR

Twee Hollands zilveren briefopeneners zwaardmodel 835/000, Jaarletter: W 1931, Schoonhoven, Speermodel 835/000, Jaarletter: J, 1919, Schoonhoven. Totaalgewicht ca. 46gr., L. 15-20cm., Cond.:U

Kristallen sigarenbeker
Resultaat: 70 EUR

Geslepen en geëtste kristallen sigarenbeker in de vorm van de hoorn des overvloeds. Geplaatst op een zilveren 835/000 voet met parelrand. ø 6 cm. Het geheel staat op een zwart houten basement met 3 i...

Zilveren dekseldoos
Resultaat: 130 EUR

Antieke Hollands zilveren 835/000 dekseldoos, rondom bewerkt met accanthus- en bloemmotieven, op deksel voorstelling: Napoleon met zijn zoon. Jaarletter: I : 1918, MT.: Schoonhovense zilverfabriek Hoo...

Parfumflesje
Resultaat: 500 EUR

Russisch zilveren geëmailleerde parfumfles met twee amethisten in schroefdop, 84 Zolotniks= 875/000. H. 7.5cm., Cond.:U

Zilveren 3-delig serviesje
Startprijs 1.900 EUR

Bijzonder mooi groot statig drie-delig zilveren 835/000 servies op voet, met houten grepen. ca. 1890 gr. incl. grepen, schenkkan B.30cm., H.33 cm., Cond.:U

Zilv. beugel + tasje
Resultaat: 90 EUR

Antieke zilveren beugel aan jasseronketting voorzien van fluwelen tasje. MT.: onleesbaar, Jaarletter: R 1851, Beugelbreedt 10cm., Cond.U,

8 Delen djokja zilver
Resultaat: 15 EUR

Djokja zilver, 800/000, 8 delen: 2 lepels en 6 zuurvorkjes. ca 65 gr. Cond U

Plated visschotel, klein
Startprijs 50 EUR

Oude bewerkte plated vis-opdienschotel met bewerkte omranding 30x40cm. Cond.: G

Plated visschotel
Startprijs 60 EUR

Mooie grote palted bewerkte vis-opdienschotel 20e eeuw 44x34cm. Cond.: G

Divers plated
Resultaat: 20 EUR

Negen delen oud plated 20e eeuw, bewerkt; 1x borstelset 4-delig, 1x asbak, 1x bonbonschaal, 1x dekseldoos en 1x kandelaar 6-18cm. Cond.: G

Zilveren theezeef + bakje
Resultaat: 35 EUR

Antiek Hollands zilveren 835/000 theezeef op bijbehorend lekbakje op drie pootjes versierd met palmet. MT.: J.A.A. Gerritsen, Amsterdam, begin 1900, ca. 87 gr., H.5.5x ø 6 cm., Cond.:U

2 Zilveren strooiers
Resultaat: 20 EUR

Paar antieke zilveren, 800/000, tafelstrooiers, met bloemmotieven aan boven- en onderrand. ø 2 cm Hoogte 3 cm. ca 14 gr. Cond U

4 Delig kapstel
Resultaat: 90 EUR

Vierdelig zilveren kapset in bijbehorend luxe etui, 925/000, Jaarletter: J: 1962, MT.: v.JKempen en Begeer bv, Zeist. Cond.:U

WMF, 12 lepels + duimlepel
Resultaat: 40 EUR

Uitgebreide WMF set bestaande uit 12 theelepeltjes, een suikerschep en theeduimpje in etui. Cond.:U

Zilveren pijpfoudraal
Startprijs 300 EUR

Fraai en zeldzaam antiek zilveren 835/000 pijpfoedraal met een lange pijpragger, aan jasseronketting, met inscriptie aan voorzijde van de kop, onbekende MT., ca. 1850, L. 14cm. ca. 39gr.

Zilv. mosterdpotje + zoutbakje
Resultaat: 90 EUR

Antiek zilveren mosterdpotje met bijbehorend lepeltje, en zoutbakje op pootjes, beide met blauw glazen inzetbakje, 835/000, ca. 78gr. zilver, Mosterdpotje H.9.5cm. zoutbakje ca. 9.4 gr.zilver ø4.5 cm,...

Langwerpig dienblaadje
Startprijs 500 EUR

Uitheems zilveren rechthoekig dienblad met gladde bodem en geciseleerde rand met florale motieven, 800/000, ca. 760gr., 40x20cm., Cond.:U

2 Theesets, 3-delig
Startprijs 500 EUR

Twee driedelige Djokja zilveren theesets met rondom floraal drijfwerk, 800/000, ø8cm., H,. 14cm., ca. 700gr. Cond.:U

Zilveren beugel
Resultaat: 60 EUR

Oude Hollands zilveren tasbeugel aan jasseronketting, rijkelijk versierd met cherubijntjes, 835/000, Grootkeur.Jaarletter: Q, 1926, ca. 100 gr., beugelbreedte 13cm., Cond.:U

3 Schaaltjes + bakje
Startprijs 300 EUR

Drie Djokja zilveren hengselschaaltjes en een bakje, voorzien van rijkelijk bewerkte florale motieven. 800/000, Totaal ca. 420 gr., Cond.:U

Zilveren tabaksdoos
Startprijs 200 EUR

Zilveren geheel geribbelde tabaksdoos, 835/8000, op vier bolpootjes. MT.: Adrianus Kooiman, Schoonhoven ca. 1823, 12x7x3cm., ca. 1894gr.