Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

17. Juliveiling 2013

Veiling op vrijdag 5 juli 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren koektrommel
Startprijs 1.200 EUR

Zilveren koektrommel met scharnierend deksel op onderschotel, versierd met parelrand, 835/000. Zware kwalitei, MT.: Aubert & Zoon, 's-Gravenhage, ca. 580 gr. trommel ø12cm., H. 8cm., onderschotel ø18c...

Tantalus-kwelling
Resultaat: 150 EUR

Tantalus kwelling, afsluitbaar met sleutel en voorzien van een stel originele fraai geslepen kristallen karaffen compleet met stoppen en metalen banden in het kristal.20x37x11cm.

Plated warmhoudschaal
Resultaat: 90 EUR

Oude/antieke plated warmhoud-comfoor, gesigneerd Alexander Clark London Penchurch str. Rondom bewerkt met distelmotief 26x32x20cm. Cond.: G

Divers plated
Resultaat: 25 EUR

Divers plated 20e eeuw; kandelaar, aansteker, pillendoosje, taartschep, broodschaal, etc. etc. 4-30cm. Cond.: G

Zilveren schaaltje
Resultaat: 80 EUR

Hollands zilveren 835/000 ajourgezaagd mandje. Grootkeur, Jaarletter: W 1956, MT.: A.Presburg & Zoon, Haarlem, ca. 62gr., 14.5x9x4.5cm., Cond.:U

Zilveren dekselpot
Startprijs 500 EUR

Uitheemse zilveren rijkelijk bewerkte dekselpot met 2 handgrepen, op voet. 800/000, 14xø12cm., ca. 580gr., Cond.:U

Dienblaadje
Startprijs 500 EUR

Prachtig rechthoekig Djokja zilveren dienblad met rijkelijk bewerkte rand en gehamerde bodem, 800/000, ca. 675 gr., 36x24cm., Cond.:U

Zilv. miniatuur, hooiwagen
Resultaat: 110 EUR

Hollands zilveren miniatuur, hooiwagen, 835/000 Grootkeur, Schoonhoven Jaarletter: U 1979, L. 11.5cm., ca. 92gr., Cond.:G

Zilveren dienblaadje
Resultaat: 350 EUR

Schuitvormig Hollands zilveren 835/000 dienblaadje met ajourgezaagde rand, afgewerkt met parelrand. Grootkeur, MT.: J.M. van Kempen & Zonen, Voorschoten, ca. 272gr., 27x13x3cm., Cond.:U

Dobbelsteenhanger met collier
Resultaat: 10 EUR

Groot dobbelsteen 3x3x3cm rood met ketting, lengte 50 cm

6 Pers. zilv. bestek
Resultaat: 100 EUR

Zes persoons fruitbestek met zilveren 835/000 heften, in origineel etui, voorzien van keur Buitenlandse werken, ca. 1920, L.ca. 15cm., Cond.:U

Melkkan zilver
Startprijs 2.250 EUR

Russisch zilveren geëmailleerde kan met schenktuit en steel, binnenzijde verguld, 84 Zolotniks = 875/000, Met zilverkeur ( A.C. 1894 MC). H 9xø 8.5cm., Cond.:U

3 Zilv. suikerscheppen
Resultaat: 70 EUR

Drie suikerscheppen, waarvan twee Hollands zilver 835/000 grootkeur, ca.23gr., L.,ca.12cm., Cond.:U

Zilveren wijnkan
Resultaat: 600 EUR

Jugendstil decoratieve keramische vaas met Z1 gekeurde zilveren hals met handgreep en scharnierende deksel. H.40 cm., voet ø11cm., Cond.:U

Zilveren lepel
Startprijs 80 EUR

Zilveren lepel 835/000, 18e eeuw, steelaanzet met dubbel lof ,rug en steeleinde rond model met kam. MT.: Everwijn Knolleman, Hoorn, 1760. L. 20cm., ca. 54g

Zilv. lepeltjes + Schaal
Startprijs 50 EUR

Zeventien zilveren lepeltjes en plated schaal. Lepeltjes zijn van de serie bloemen van Douwe Egberts 835/000 ca. 153gr. L.: 10,5cm. (Cond.: G), plated schaal is van WMF 31x20cm. ca. 152gr. (Cond.: R-G...

Zilveren schaaltje
Resultaat: 40 EUR

Hollands zilveren ajourgezaagd pepermuntmandje, Grootkeur 835/000, Jaarletter: C 1962, MT.:onduidelijk, Schoonhoven ca. 29gr., 8.5x5.5x4cm., Cond.:U

3 Plated tabletten
Resultaat: 75 EUR

Drie oude plated presenteerbladen ca. 1930, 30-62cm. Cond.: G

32 Delig bestek, Haags Lofje
Startprijs 1.200 EUR

Zilveren 32-delig tafel-en dessertcouverts, 835/000, model Hollands glad met lofje op achterzijde. Voorzien van diverse jaarletters en meestertekens. Ca. 1660 gr., Cond.:U

2 Zilv. opdienlepels
Resultaat: 80 EUR

Twee Hollands zilveren 835/000 dienlepels: aardappellepel en sauslepel. MT.: zilverfabriek te Voorschoten. Samen ca. 137 gr., Cond.:U

2 Zilv. opdienlepels
Resultaat: 80 EUR

Hollands zilveren punchlepel en sauslepel, model Haags Lofje. 835/000, MT.: van Kempen &Zonen, Voorschoten, Samen ca. 150 gr. L.16-21 cm., Cond.:U

2 Zilv. opdienlepels
Resultaat: 120 EUR

Twee Hollands zilveren dienlepels model Haags lofje, 835/000 Jaarletter: O : 1924, MT.: J.M.van Kempen & Zonen, Voorschoten , ca. 200 gr. L. 25cm., Cond.:U

2 Zilv. kandelaars
Startprijs 430 EUR

Stel fraaie zilveren drielichtskandelaars, 925/000, op ronde voet. 23x18cm., ca. 511gr.

3 Zilveren suikertangen
Resultaat: 50 EUR

Drie zilveren suikerklonttangen, waarvan twee antiek 835/000, Samen ca. 96gr., Cond.:U

Zilveren dienblad
Startprijs 400 EUR

Dienblad in Hollands zilveren opengewerkt montuur, rondom bewerkt met bloemmotieven en open handgrepen, 835/000, Jaarletter: P, 1975, Schoonhoven, Fa.Hooijkaas, 41x27cm., Cond.:U

3 Zilv. roomlepels
Startprijs 70 EUR

Drie zilveren roomlepels, 835/000, 1x Haags Lofje Hollands, 2x bloemmotief. Totaal ca. 558gr., L. ca. 11cm., Cond.:U

Zilveren visschep
Startprijs 160 EUR

Fraaie zilveren visschep, 835/000, rijkelijk bewerkt met druivenranken en bloemmotieven. Vermoedelijk Denemarken, ca. 100gr., L. 31cm., Cond.:U

2 Zilveren bekertjes
Resultaat: 30 EUR

Zilveren ,835/000, eierdop en gelobd zilveren, 835/000, bakje op voet. ø bakje 7 cm. ca 73 gr. Cond G

3 Zilveren dieren
Resultaat: 130 EUR

Drie zilveren dieren, 835/000, edelhert( incl.gewei) 10cm., Vos, 4.5cm., reetje 5cm., Samen ca. 220gr., Cond.:U

Zilveren koffiekan
Resultaat: 200 EUR

Antieke Hollands zilveren koffiekan met scharnierende deksel waarop bloem, 835/000, Jaarletter: M 1871, MT.: van Kempen & Zonen, Voorschoten, ca. 515gr., Handgreep zit los, ø13cm.,, H. 23cm., Cond.:G

Zilveren dienschaal
Startprijs 600 EUR

Sterling zilveren fruitschaal op 4 cupidopootjes met aan de rand ajoutgezaagde bewerkingen en 2 massieve handgrepen. 38x21x8 cm., ca.523 gr., Cond.:U

Zilveren hostiehouder
Startprijs 150 EUR

Verguld zilveren Hostiehouder in origineel leren etui, ca. 79gr., ø 9cm., Cond.:U

Zilveren trekpotje
Startprijs 285 EUR

Mooi zilveren 833/000 schenkkannetje met scharnierende deksel, het zilveren handvat is voorzien van 2 isolatieringetjes, ca. 227gr., H. 15cm. Cond.:U

Zilveren lepel
Startprijs 80 EUR

Antieke zilveren gelegenheidslepel, 835/000, met op onderste deel van de steel schubdecor, getorst bovenstuk en geprofileerd rechthoekig tussenstuk bekroond met een apostel. Achterzijde van de bak fra...

Gouden odeurflacon
Resultaat: 80 EUR

Antiek kristalgeslepen parfumflesje met gouden kraag en dop en glazen stopje,Dopje iets gedeukt. H. 9cm., Cond.:G

Kristallen dekselcoupe
Startprijs 170 EUR

Geslepen kristallen deselcoupe op sterling zilveren voet met deksel voorzien van zilveren knop. 20xø15cm.

Zilveren suikervaas + 12 lepels
Startprijs 600 EUR

Mooi stuk: Antieke Hollands zilveren 835/000 ajourgezaagde suikervaas op gegraveerde voet met 12 bijbehorende fijne lepeltjes met opengewerkte steel en cartouche. Hengsel en rand zijn met parelrand af...

Holl. zilv. beugel
Resultaat: 90 EUR

Hollands zilveren beugel ca. 1880, gerestaureerd. MT: Z.H. van Kuijk Utrecht, 835/000, ca. 74gr. 22cm. Cond.: U

Zilv. miniatuur, waterpomp
Startprijs 80 EUR

Hollands zilveren miniatuur, waterpomp, 935/000 Grootkeur, Schoonhoven, Jaarletter: gekroonde V, 1980, ca.31gr., Cond.:U

Zilv. miniatuur, waterput + man
Startprijs 70 EUR

Twee zilveren miniaturen: Vrouw bij waterput 835/000, Grootkeur, Jaarletter: G 1991, MT.: Boshoven Mensink, Rijssen/Ootmarsum ca. 20gr., en zilveren man 835/000, ca. 13gr., H. 4 cm., Cond.:U

3 Djokja schaaltjes
Startprijs 120 EUR

Drie Djokja zilveren schaaltjes, binnenzijde is rondom voorzien van drijfwerk. 8500/000, ca. 268gr., H. 5 x ø 12cm., Cond.:U

Zilv. roomlepel, 18e eeuw
Resultaat: 70 EUR

Antieke Hollands zilveren 835/000 roomlepel met geciseleerde bloembak, bekroond met springend paard, 18e eeuw, ca. 20gr., L.9cm.xø 4.5cm., Cond: U

Zilveren karaffenhouder
Resultaat: 160 EUR

Antiek zilveren tafelzuurhouder op vier pootjes met acanthusbladmotief en gecontourneerde rand, 1e gehalte Grootkeur 925/000, Jaarletter: V 1855, MT.: Arnoldi, Amsterdam. Voet 20x22 H. 32cm., Cond.:U

12 Zilveren vorkjes
Resultaat: 60 EUR

Twaalf Hollands zilveren taartvorkjes, 835/000, Grootkeur, Jaarletter: N 1973, MT.: gekroonde N10, Schoonhoven, ca. 140 gr., L.11.5cm., Cond.:U

Zilveren pillendoosje
Resultaat: 70 EUR

Hollands zilveren pillendoosje, 835/000, met gegraveerde deksel, Grootkeur, Jaarletter: K, 1920, MT.: Niekerk, Schoonhoven, ca. 27gr., 4.5x4.5x1.5cm., Cond.:U

Bijbel, gouden slot
Startprijs 45 EUR

Bijbel 19e eeuw met gouden slotje, bewerkt met lederen band (scheur in het leer) 13x9x3cm. Cond.: R

Bijbel, zilv. slot
Resultaat: 85 EUR

Bijzondere bijbel uit 1902, uitgereikt bij de inzegening van een huwelijk, in leer gebonden en voorzien van twee zilveren bijbelsloten. 28x18.5x6cm., Cond.:U

Zilveren boterschep
Startprijs 75 EUR

Antieke Hollands zilveren 835/000 boterschep, Grootkeur, Jaarletter: Y, 1858, MT.: onduidelijk, ca. 20gr., L.17cm., Cond.:U