Drie messing plated vogels 2e helft 20e eeuw; 2x grote kemphaan en 1x fazant. in goede originele staat 7-27cm.
Bronzen Jezus (Franklin Mint), limited edition 2000 driekleurig gepatineerd 31cm. Cond.: G
Drie oude keramieken figuren; 1x meisje met klompen J. Kunen 1982 Roel, 1x oude man met bezem, 1x natuursteen modern figuur 27-37cm. Cond.: G
Twee grote boekenstuenen van brons met marmer 21e eeuw, voorstellend twee konijnen 24x25x14cm. Cond.: G
Groot bronzen paard op marmeren voet 21e eeuw naar voorbeeld van Barye 31x33x14cm. Cond.: G
Vooroorlogs Indonesisch houtsnijwerk met als voorstelling een halfnaakte jongen en meisje in bosschage (stukje hout af) 41x19x20cm. Cond.: R-G
Prachtige grote Indonesisch Djati-houten opengewerkte sculptuur met diverse boedha's en figuren 20e eeuw, mooie kwaliteit 39x22x12cm. Cond.: G
Putti met vis, gesigneerd A. Soutin (wit kunststof) 2e helft 20e eeuw 28cm.
Bronzen figuur, gesigneerd Barye, voorstellend een stier op marmeren voet 21e eeuw 27x36x17cm. Cond.: G
Bronzen figuur, gesigneerd Qeullines, voorstellend een gier in Art Deco stijl 21e eeuw, op zwart marmeren voet 24x41x22cm.
Bronzen figuur, gesigneerd Francois Pompon, voorstellend een eend op marmeren voet 21e eeuw 35x18x31cm. Cond.: G
Grote bronzen valk met marmeren voet, gesigneerd Fernandez 21e eeuw 37x17x12cm. Cond.: G
Etienne Bagchus ( 1940 - 2012 Apeldoorn), bekende Hollandse beeldhouwer helaas in 2012 overleden, groot beschilderd houten sculptuur 160cm. Cond.: G
Bronzen eekhoorn op zwart marmeren voet 21e eeuw, gesigneerd A. Weinmara in Art Deco stijl 46x14,5x17cm. Cond.: G
Bronzen pelikaan op zwart marmeren voet, gesigneerd Edouard Bertin 21e eeuw in Art Deco stijl 30x25x12cm. Cond.: G
Bronzen hond op marmeren voet, gesigneerd C. Valton 2e helft 20e eeuw 26x20x13cm. Cond.: G
Bronzen figuur voorstellend een gestyleerde gier op marmeren voet 21e eeuw. Gesigneerd Altorf 31x24x13cm. Cond.: U
Grote bronzen Gier/Condor in Art Deco vormgeving, gesigneerd B. van Straeten 21e eeuw met zwart marmeren voet 54x40x26cm. Cond.: G
Compositie metalen figuur voorstellend een jongen. gesigneerd Piucello Napoli 20e eeuw 34cm. Cond.: G
Decoratief groot bronzen figuur 2e helft 20e eeuw, voorstellend een halfnaakte dame met mand 72cm. Cond.: G
Moderne bronzen figuur 2e helft 20e eeuw, boek lezend meisje 6x12x5,5cm. Cond.: G
Oud bronzen figuur gesigneerd Rancoulet, voorstellend een jongen met vis 2e helft 20e eeuw 40cm. Cond.: G+