Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

17. Juliveiling 2013

Veiling op vrijdag 5 juli 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Afrikaans houten beeld
Resultaat: 15 EUR

Groot oud Afrikaans houtgesneden beeld 62cm. Cond.: G

Beeld, Etienne Bagchus
Startprijs 1.200 EUR

Etienne Bagchus ( 1940 - 2012 Apeldoorn), bekende Hollandse beeldhouwer helaas in 2012 overleden, groot houten sculptuur op sokkel 161cm. Cond.: G

2 Staande honden
Startprijs 40 EUR

Bronzen figuur voorstellend twee jachthonden op voet 2e helft 20e eeuw 22x48x10cm. Cond.: G

Bronzen jongen
Startprijs 50 EUR

Bronzen figuur, gesigneerd Rancoulet. Voorstellend een jongen met iets in de hand 2e helft 20e eeuw 38cm. Cond.: G

Bronzen meisje met boek
Resultaat: 60 EUR

Bronzen lezend meisje, gesigneerd M. Moreau 2e helft 20e eeuw. Geheel op zwart marmeren sokkel 29cm. Cond.: G

Krantenjongen
Resultaat: 200 EUR

Groot bronzen figuur van een rennende krantenjongen, tweekleurig gepatineerd. Gesigneerd Karolsky 2e helft 20e eeuw 91x70x27cm. Cond.: G

Waterstel met putto
Startprijs 150 EUR

Grote bronzen waterval voorstellend een putti met schelp 2e helft 20e eeuw. In zeer goede staat 60x36x32cm.

Hazewindhond
Startprijs 150 EUR

Grote bronzen hazewindhond 2e helft 20e eeuw. Tweekleurig gepatineerd 58x80x23cm. Cond.: G

Afrikaan met schilderij
Resultaat: 100 EUR

Groot Afrikaans bronzen beeld met daarbij een olieverfschilderij van het beeld 38x20x14cm. en 50x31cm. Cond.: G

4 Delen houtsnijwerk
Startprijs 15 EUR

Vier delen oud Indonesisch houtsnijwerk 20e eeuw; 3x plaquettes met floraal decor, 1x houten sculptuur met vogels (stukje af) 38x10cm. en 26x14x10cm. Cond.: R-G

Bronzen beeld, zittende vrouw
Startprijs 600 EUR

Bronzen figuur ca. 1900, voorstellend een zittende vrouw met bloem. gesigneerd L. Kley (Louis Kley 1833-1911), mooie patina in zeer goede originele staat 31x11x20cm.

Bronzen dame
Resultaat: 80 EUR

Bronzen dame op marmeren voet 21e eeuw in zeer goede staat 33cm.

2x Brons + kandelaar
Resultaat: 80 EUR

Twee oude Oosterse bronzen vazen 20e eeuw; 1 met olifant en figuur met vaas erop 16-17cm. Cond.: G

Bronzen naakte man
Startprijs 200 EUR

Bronzen figuur 2e helft 20e eeuw, karikatuur van een oude naakte dikke man, 37x14x13cm. Cond.: G

Bronzen naakte man
Startprijs 200 EUR

Bronzen figuur 2e helft 20e eeuw, voorstellend een oude naakte dikke man 36x14x9cm. Cond.: G

Bronzen vrouw met boek
Startprijs 300 EUR

Groot bronzen figuur ca. 1900, voorstellend een putti met boek op bankje in barokstijl 41x24x15cm. Cond.: G

Bronzen man met slang
Resultaat: 750 EUR

Grote bronzen figuur ca. 1900, voorstellend een man met slang en schaal in goede staat 67xø24cm.

Art Deco beeld, reeën
Startprijs 100 EUR

Groot Art Deco figuur ca. 1930 voorstellend 2 herten op marmeren voet (compositie metaal), mooie brons-achtige patina. Hertshoorn mist klein stukje 28x40x18cm. Cond.: G

Bronzen beeld
Startprijs 230 EUR

Bronzen figuur ca. 1890, gesigneerd U. Basset. sc. La Source. Voorstellend een Romeinse vrouw met amfora. Mooie patina, vingers verbogen 32cm. Cond.: G

Bronzen hoofd, dame
Startprijs 150 EUR

Oude bronzen damesbuste 1e helft 20e eeuw met mahoniehouten sokkel in zeer goede staat 41x51x13cm.

Klein bronsje
Startprijs 120 EUR

Bronzen figuur ca. 1900, gesigneerd Bofill, originele groene patina. Voorstellend een arbeider met breekijzer 19x11x9cm. Cond.: G

Bronzen Chinese vaas
Startprijs 275 EUR

Oude Chinese bronzen vaas met 2-dimensionaal goudkleurig decor van vogels ca. 1900. In goede originele staat 33xø16,3cm.

Beeldje op wit marmer
Startprijs 20 EUR

Oud roze marmeren figuur op wit marmeren voet ca. 1930 (ongesigneerd) 15x10x7cm.

Beeld Isis
Resultaat: 50 EUR

Egyptisch terracotta beeld, Voorstellend: Isis,gesigneerd Antheunis Leiden 20e eeuw 61x12x16cm Isis, de goddelijke belichaming van het moederschap, vrouw van Osiris en moeder van horus. Zij was een oc...