Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Kavel diversen (11x) 6601
Kavel diversen (11x)

Resultaat:

270 EUR

Verkocht
Bronzen papegaai op tak 5112
Bronzen papegaai op tak

Resultaat:

265 EUR

Verkocht
Horloge, GG Plato 302
Horloge, GG Plato

Resultaat:

260 EUR

Verkocht
WG horloge Eska 304
WG horloge Eska

Resultaat:

260 EUR

Verkocht
Antieke paspop 2043
Antieke paspop

Resultaat:

260 EUR

Verkocht
Klokkenstel, bisquit 3536
Klokkenstel, bisquit

Resultaat:

260 EUR

Verkocht
Empire bureau 4060
Empire bureau

Resultaat:

260 EUR

Verkocht
Grote kapstok 4164
Grote kapstok

Resultaat:

260 EUR

Verkocht
Chin. houtsnijwerk 5022
Chin. houtsnijwerk

Resultaat:

260 EUR

Verkocht
2 Chin. kop & schotels 6197
2 Chin. kop & schotels

Resultaat:

260 EUR

Verkocht
Hanger GG groot briljant 28
Hanger GG groot briljant

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
2 Krist. dekselcoupes 47
2 Krist. dekselcoupes

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Broche GG robijn parel 488
Broche GG robijn parel

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Gouden ring, bloedkor. 669
Gouden ring, bloedkor.

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
25 Diverse munten 723
25 Diverse munten

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Pit van Loo 1034
Pit van Loo

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
A.M. Gorter, boom 1084
A.M. Gorter, boom

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
F. Hoos, boerderij met schuur 1115
F. Hoos, boerderij met schuur

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Schilderij, dames met koets 1198
Schilderij, dames met koets

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Frits Goosen, Enkhuizen 1415
Frits Goosen, Enkhuizen

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Verzameling Nederland 2701
Verzameling Nederland

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Kast 4027
Kast

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Eiken kist 4049
Eiken kist

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Hoekkast 4086
Hoekkast

Resultaat:

250 EUR