Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Staafbroche GG briljant
Startprijs 150 EUR

Staafbroche, GG/WG 585/000 met briljant. Staafbroche, schakelmodel met een WG stukje waarin een briljant, 0.04 crt, gezet is. De broche is voorzien van een veiligheidssluiting. Lengte 47 mm. ca 4,1 gr

Antiek collier diamant parels
Resultaat: 300 EUR

Antieke Choker, GG 585/000 met goud op zilveren middenstuk.Late jugendstil choker, prachtig ontwerp met in het midden een versierd gedeelte met parels en diamantsplinters. Grootte middenstuk ca 8 cm, ...

Zilveren tafelstuk
Resultaat: 100 EUR

Antiek mooi zilveren tafelstuk met glazen inzetbakjes en bijbehorende lepeltjes. Het geheel is rondom voorzien van pointilleerwerk en staat op vier acanthus pootjes, 700/000, zilvergewicht ca. 77gr. 1...

Bijbel, zilv. klampen
Resultaat: 130 EUR

Bijbel uit 1762 met antiek zilveren bijbelsloten H.: 16,5cm. Cond.: R

Bloedkoraalcollier, 3 rijen
Resultaat: 120 EUR

Bloedkoralen collier, 3 rijen met GG 585/000 sluiting. Een collier bestaande uit 3 rijen bloedkoraal, ø 3 mm, bevestigd aan GG langwerpige gegraveerde sluiting met bewerkte eindstukken, waarvan 1 wat ...

Ring, tanzaniet
Resultaat: 40 EUR

Ring zilver 925/000 met Tanzaniet. Entourage ring met i nhet midden een ovale cabouchon geslepen Tanzaniet, 10x8mm. Om de Tanzaniet zitten briljant geslepen tanzanieten. Grootte rozet 15x14 mm. ø 56 c...

Ring, blauwtopaas
Startprijs 40 EUR

Ring, zilver 925/000, met Blauw Topazen. Fanatsiering met cilindervorm aan de kop van de ring, draaibaar, met daarin diverse topazen rondgezet.. ø 56, ca 4.15 gr

Aquamarijn collier
Startprijs 50 EUR

Collier bestaande uit kleine Aquamarijnkralen. Kralen, ø 3 mm. Lengte collier 45 cm

Broche, parels
Startprijs 325 EUR

Broche, GG 750/000, met grijze en witte parels. Ovale broche, opengewerkt met GG bolletjes en grijze en witte cultive parels in diverse groottes. ø Broche 33x37mm. De broche is voorzien van een kanons...

Zilveren lepel
Startprijs 80 EUR

Antieke zilveren gelegenheidslepel, 835/000, met op onderste deel van de steel schubdecor, getorst bovenstuk en geprofileerd rechthoekig tussenstuk bekroond met een apostel. Achterzijde van de bak fra...

Streng robijnzoisit
Startprijs 80 EUR

Verlopend snoer met kralen van Robijnzoisiet 6,6x14,0 mm, rond gefacetteerd.Lengte 44.5 cm, totaal 68.9 gr. Het snoer heeft geen sluiting.

Zilveren kandelaar
Startprijs 350 EUR

Zilveren 4-lichts kandelaar op 8-kantige voet, kleine schade. Kon. Ned. Edelmetaalbedrijven van Kempen, Begeer en Vos ca. 1920, 925/000, 10,5x15x28cm.

Zilveren servies
Startprijs 1.600 EUR

Zilveren 4-delig koffie- en theeservies op voet met ebbenhouten handgrepen, bewerkte rand (voet en langs de bovenrand) en eikelmotief op de deksels. Z2 keur, MT: D.J. Aubert Den Haag. Gewicht (inclusi...

Granaatarmband
Startprijs 250 EUR

Mooie granaatarmband, 3 rijen met GG 585/000 sluiting met Granaat. De 3 rijen granaten, ø 5mm, zijn bevestigd aan een GG ronde sluiting, ø 17 mm, in de vorm van een bloem met in het midden een Granaat...

Oorstekers, smaragd
Startprijs 40 EUR

Oorschroeven, zilver verguld 925/000, met hangers met Smaragd. Oorschroeven met hangers in de vorm van een ruit met daarin 9 Smaragden. Grootte 19x9 mm. ca 2.55 gr

Smaragd collier
Startprijs 90 EUR

Snoer met Smaragdkralen, diskvormig, cabouchon geslepen, 6-7 mm, lengte 46.5gr. Het snoer is voorzien van een zilver vergulde karabijnhaak.

Zilveren tabaksdoos
Startprijs 350 EUR

Bijzondere zilveren tabaksdoos 835/000,met dubbel opgehoogd en afsluitbaar deksel, inscriptie binnenzijde, met sigarenrekje en fraaie gravering van o.a. ruiter met 2 paarden en dorpsgezicht, met C-vol...

Frans barok kistje, 19e eeuw
Resultaat: 225 EUR

Mooi antiek zilveren kistje op basement, Frans barok, 19e eeuw, 835/000. Het drijfwerk is rondom voorzien van florale motieven, 8x5x5cm., ca. 126gr., Cond.:U

Zilveren doosje
Resultaat: 300 EUR

Verguld zilveren dekseldoos waarvan de binnen- en buitenzijde van het deksel versierd zijn met bijbelse voorstellingen. Binnen- en onderkant van de doos zijn vuurverguld, 835/000, 3xø7,5cm. Kleine haa...

Ring, parelmoerinleg
Startprijs 100 EUR

Ring, 333/000, met roodroze steen, bergkristal en parelmoerinleg. Ring met in het midden een ovaal gefacetteerde roodroze steen, ø 7.5x4.0mm. Aan weerszijden zitten 3 trapezium blokjes met parelmoer. ...

Koordarmband en coller GG
Startprijs 350 EUR

Koordcollier en Armband, GG 585/000. Verlopend GG koordcollier 3-8 mm, lengte 50 cm, met bijpassende armband in een breedte, ø 4.5 mm, lengte 20 cm. Totaal gewicht 21.6 gr

Zilveren klontentang
Resultaat: 25 EUR

Zilveren klontentang, 830/000, met fraaie schelpvormige poten, L.12cm., ca. 25gr.

Russische muntendoos
Startprijs 200 EUR

Bijzondere Russische muntendoos anno 1884, MT: BK met zilveren munten (20 kopeke 1910, 15 kopeke 1907 en 10 kopeke 1915) 4x6,5x2,5cm.

Horloge Luigi Vicaro
Startprijs 25 EUR

Horloge double, dames, met double band, merk Luigi Vicaro. Nieuw. Rolex-achtig model